Skocz do zawartości
dabi

Pytanie o regulamin

Rekomendowane odpowiedzi

Czy post Slawomiradyla naruszał w jakimś punkcie REGULAMIN ?Jeśli tak to w jakim? Jeśli nie to dlaczego został zamknięty?


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... Sprawa jest między Markiem i Przemkiem' date=' nie wiem czy oni to załatwia między sobą czy nie ale my nie powinniśmy się im do tego mieszać...[/quote']

@dabi, właśnie dlatego...

dorośli ludzie, swoje problemy/konflikty powinni wyjaśniać sami. Ja akurat uważam, że żaden z nich nie potrzebuje adwokatów forumowych i publiczności, by osiągnąć porozumienie. zwłaszcza, że ociera sie to również o sprawy zawodowe.

Moim zdaniem, i tak za dużo obie strony tam napisały, chociaż staram się zrozumieć emocje, itp.

Forum to nie piaskownica, by obrzucać się "mięsem"...


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje ze to forum jest traktowane jak własny folwark.

Może się mylę ale takie mam odczucie,dlaczego na konkurencyjnym forum nie ma takich sytuacji??

Pozdrawiam.

Jacek


Zbiornik Zlikwidowany:((Ale jeszcze tu wrócę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nika.Zgadzam się z Toba,forum to nie piaskownica.Panowie nawrzucali sobie nawzajem,a tylko jeden z nich zostal ukarany:) Moim zdaniem zamykanie tematów to przejaw braku szacunku do forumowiczów,no i strasznie to pachmnie cenzurą.


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cała sytuacja wygląda jak wśród sympatyków radia maryja - albo jesteś z nami albo przeciwko nam.

Zasada trochę tandetna ale bardzo wygodna.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajmy trochę na wstrzymanie niech emocje opadną, Markiem i Przemkiem pewnie jeszcze nie jedno piwko razem wypiją:kapelusz

Marek też i mi w pewnej kwestii pomógł ale zastanawiam się czy będzie chciał tu wrócić jak tak podkręcacie tą całą atmosfere :reading

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, ja nie mam ochoty wcale wypowiadać się w sprawie tamtego konfliktu... a dlaczego? bo nie dotyczy mnie, bo nie byłam świadkiem zajść opisywanych przez obie strony i nie potrafię uczciwie ich ocenić, a co za tym idzie zająć stanowiska. nadal uważam, ze ludzie inteligentni sowje problemy rozwiązują bez publiki.

@dabi, ten temat jak i poprzedni ma słuzyć... no właśnie ... czemu?

kolejnej zadymie? pyskówce? tak to się skończy. cenzura piszesz... oczywiście, że tak. bo możemy pisać co chcemy, bo mamy wolność słowa, ale mimo wszystko jakieś granice są. niektórzy ich nie znają, niektórzy w ferworze emocji o nich zapominają. dlatego niektóre tematy są zamykane.

moim zdaniem, przejawem braku szacunku do forumowiczów, jest pisanie na tyle obraźliwe lub niezgodne z regulaminem, że tematy są zamykane lub trzeba usunąć posty.

nie nakręcjamy kolejnego konfliktu, bardzo proszę.

ps. dla jasności, nie staję po żadnej ze stron, bo zachowanie obydwu mi się nie podobało, ale zauważ że cały temat "wisi" włącznie z wypowiedziami obydwu stron. nie sadzisz, gdyby było tak strasznie "cenzuralnie" to niektróre posty by powylatywały?


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nikt nie podkręca atmosfery,to nie jest odosobniony przypadek,jak coś nie jest po myśli,nie będę pisak kogo to posty są usuwane.

Nie mam nic do jednego i drugiego,ale jest demokracja i wolność słowa.


Zbiornik Zlikwidowany:((Ale jeszcze tu wrócę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po drugie i do Wszystkich... Wiecie co? RZYGAĆ MI SIĘ CHCE!!!!!!! Co się tu ostatnio dzieje to się w pale nie mieści! dziś powstało 5 nowych tematów, z czego w czterech są spinki, pretensje i jazdy! Wiecznie coś komuś nie pasuje! Do ku.wy nędzy! To ma być hobby? To ma być relax??? Boże! Widzisz i nie grzmisz! Dział nowy im się nie podoba! Śmiechu warte! I to nie pasuje tym którzy nie mają ReefMaxów! Co Wam nie pasuje Panowie szlachta? Ze jest jeden dział więcej? Komp Wam przez to muli? No bez jaj! Jak mi jakiś dział nie pasuje, to poprostu go nie odwiedzam i pa. Skoczek, moim zdaniem zamykając Sławka temat przegiąłeś lekko, nawet nie lekko, znamy się trochę więc wiem że nie będziesz mial żalu jeśli napiszę co myślę, uzasadniłeś to tak że nie potrzebują adwokatów, a zamykając temat wlaśnie staleś się adwokatem Przemka... Tak to widzę... A co Przemek na to? Jak go znam to raczej nie potrzebował takiej Twojej interwencji. Nie wiem co jeszcze napisać, może tylko tyle i aż tyle że od kiedy jestem na tym forum, to takiej atmosfery jeszcze nie pamiętam, mam nadzieję że się opamiętamy i wrócą stare dobre czasy, bo póki co to jest syf z gilem, niesmak czuję...

Wiem że ostro, wiem ze dużo wykrzykników, może nie do końca eleganckie slownictwo, ale oddaje to w pełni moje emocje w tej chwili i atmosferę panującą na forum. Proszę tego nie moderować, nie wycinać i nie komentować na różowo czy czerwono:strutin

Dziękuję za uwagę

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daleka jestem od wszczynania zadym.Chodzi mi tylko o ZASADY. Nie można tak traktować ludzi tylko dlatego,że mają inne zdanie .


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#266260 dabi :

...Chodzi mi tylko o ZASADY. Nie można tak traktować ludzi tylko dlatego,że mają inne zdanie .

@dabi, przepraszam ale nie zrozumiałam... kto miał inne zdanie i został "tak" potraktowany?


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie jeśli wam coś nie pasuje to Nika założyła już dział "Ponarzekajmy sobie tu" :reading


.:: 300L ::.

44b76ffc60a5d020.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mi się wydaje ze to forum jest traktowane jak własny folwark.

Może się mylę ale takie mam odczucie' date='dlaczego na konkurencyjnym forum nie ma takich sytuacji??[/quote']

Konkurencyjne forum o którym wspominasz wykasowało mi kilka moich postów tylko dlatego że wkleiłem link z NR więc jeżeli mówisz coś o cenzurze to sam przekonałem się na własnej skórze że nie jest tak koperkowo jak napisałeś.


450 lit + 120 lit sump; 2*150 HQI+2*54 T5 ; Deltec APF 600; AM OR 3500-obieg; 1*4500+1*8000+1*4400-cyrkulacja;

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=23191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wogole nie jarze slowa Konkurencyjne forum. Dlaczego uzywa sie tego zwrtotu czy w jakich zawodach startuja klubowicze?


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście pisałem o Aqua Reef. Grzesiu kiedyś zadawałem sobie to samo pytanie co Ty ale kilka osób z tamtego forum uświadomiło mi jaki jest świadomy podział. Dla mnie to skrajne bezmózgowie i przykład dziecinady ale niestety tak jest pomimo faktu że wszyscy bez wyjątku na podział na fora jesteśmy psychicznie chorzy wydając takie pieniądze na rybki :reading


450 lit + 120 lit sump; 2*150 HQI+2*54 T5 ; Deltec APF 600; AM OR 3500-obieg; 1*4500+1*8000+1*4400-cyrkulacja;

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=23191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A forum Aqua Reef też jest związane z jakimś sklepem? Bo skąd takie problemy wynikają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.