Skocz do zawartości
JODLA

Nowe ze starego

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli masz taki efekt przy 14k 150w i 2 blue to wole nie myslec jakby wygladal reeflux 250w 12k i 2 blue 24w.

Faktycznie zółto ciekaw jestem jaki efekt bedziesz miał na 20k żarniku ,latwiej operowac swietlowkami niz zarnikiem ale w tym przypadku niema pola do manewru...

To co pewnie już wiesz jest to coś co od jakiego czasu bardziej mi się od prostokątów podoba.

Mam może ciup inna wizje co do ułożenia skały ale nic nie szkodzi :) a co do piasku ładne wydmy, co to za zwyczaj ze musi być idealnie płasko- gorzej tylko z lpsami ktore kiedys wylądują na dnie. :waving

Powiem ci ze te listewki nie sa takie straszne a za to masz 8mm a nie 10.Przezroczysty silikon nie zuca sie wogole w oko patrzac po zdjeciach, ja mam czarny to syf straszny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś nius?:waving czas najwyższy...

Jakieś nowe życie lub planowane zmiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś nius?:) czas najwyższy...

Jakieś nowe życie lub planowane zmiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba !! Jedyne co bym zmienił to obniżyłbym górną zabudowę tak aby zachodziła 2-3cm poniżej poziomu wody.

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba !! Jedyne co bym zmienił to obniżyłbym górną zabudowę tak aby zachodziła 2-3cm poniżej poziomu wody.

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, na razie nic nowego się nie dzieje zbiornik dochodzi do siebie po wpadce z phosguard. W nie długim czasie będę wyciągał skałę żeby ją lekko wyczyścić z syfu, który został po awarii i ułożyć na nowo w jedną wyspę na środku, bo nie bardzo mi się podoba jak zresztą wielu z was, wtedy wrzucę kilka nowych fotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, na razie nic nowego się nie dzieje zbiornik dochodzi do siebie po wpadce z phosguard. W nie długim czasie będę wyciągał skałę żeby ją lekko wyczyścić z syfu, który został po awarii i ułożyć na nowo w jedną wyspę na środku, bo nie bardzo mi się podoba jak zresztą wielu z was, wtedy wrzucę kilka nowych fotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#324810 jodla :

...zbiornik dochodzi do siebie po wpadce z phosguard...

A co takiego się stało jeśli można wiedzieć?


54 litry od Aquael'a ^^,

Akwarium: 60x30x30, Oświetlenie: 2x Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (aktualnie pusta), HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 24.01.2013 - KONIEC 20.06.2015

30 litrów od Aquael'a ^^,

Akwarium: 30x30x35, Oświetlenie: Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (purigen, chemi pure elite, aniphos, żywa skała) HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 22.07.2011 - KONIEC 26.01.2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#324810 jodla :

...zbiornik dochodzi do siebie po wpadce z phosguard...

A co takiego się stało jeśli można wiedzieć?


54 litry od Aquael'a ^^,

Akwarium: 60x30x30, Oświetlenie: 2x Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (aktualnie pusta), HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 24.01.2013 - KONIEC 20.06.2015

30 litrów od Aquael'a ^^,

Akwarium: 30x30x35, Oświetlenie: Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (purigen, chemi pure elite, aniphos, żywa skała) HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 22.07.2011 - KONIEC 26.01.2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka jak tam hipcio i żółtek już jest w akwarium bo jak pamiętam pytałeś o te 2 do baniaka :) już tyle czasu minęło... a fotek nima...

Edit:

Własnie czytałem posta co dałeś linka i więcej szczegółów mi nie trzeba ale jakiś powrót w lepszym stylu być powinien :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.