Skocz do zawartości
LUK4344

Co sie stało ze starymi?

Rekomendowane odpowiedzi

#267477 Iceberg :
#267454 Włodzimierz :

@kaziko, Minister Edukacji p. Giertych:mooning jak był w rządzie J. Kaczyńskiego:nono wprowadził przepis, że nie zdanie na maturze jednego przedmiotu nie powoduje "oblania" matury. Na szczęście przepis anulowano. Mam osobiste doświadczenia z tego typu abiturientem. Nie zaliczył matury z j. polskiego a obecnie studiuje chemię. I jeszcze się chwali, że w swoim życiu nie przeczytał żadnej książki. I nie wykluczone, że za kilka lat może zostać moim przełożonym. Żenada.:cursin

...Tutaj sie z Toba nie zgodze,choc nie za bardzo wiem kto to Giertych ale juz mnie sie on podoba...czyz nie lepiej stworzyc grupy specjalistow doskonalych w swoich dziedzinach,dac im szanse bezstresowego albo niskostresowego poglebiania tego w czym sa naprawde dobrzy...?...Ja nie wierze ze mozna byc dobrym we wszystkich dziedzinach...mozna byc tylko srednim a sredniacy raczej nie beda w stanie tworzyc i odkrywac rzeczy wielkich...a co stalo sie ze "starymi"...?...po prostu zycie...zmieniaja sie ludzie,dorastaja,starzeja sie...umieraja...Pozdrawiam...

Iceberg : sugerujesz system edukacji a la USA? zwracam Ci uwage, ze sami amerykanie czesto krytykuje specjalizacje i zwracaja uwage, ze ich kraj bylby zacofanym krajem tzreciego swiata gdyby nie bogactwa naturalne i import wybitnych umysłów z innych kontynentów (głównie Europa).

zwracam uwage, ze bomba atomowa to Albert Einstein (żyd z niemiec), naped rakietowy to ten sam inzynier niemiecki co pracowal nad napedem rakietowym V2 w czasie wojny, pierwszy procesor intela to bodajze zasługa inżyniera ktory byl zydem wegierskim i w wieku 15 lat uciekl do usa po rewolucji 1956.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po za tym, nie można być specjalistą nawet w wąskiej dziedzinie, nie czytając książek. Kto dużo czyta ze zrozumieniem, nie ma problemu z maturą z j. polskiego i nie robi błędów ortograficznych na forum nano-reef:playing


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilku "starych" zali sie na offtop w wielu wątkach. Faktycznie, jak sie przejrzy watki to sporo z nich offtopuje a czesto wrecz zniemia temat. Jako mod powinienem właście w takich sytuacjach wkraczac do akcji i upominac, wycinać posty, banowac itp... Ale my Was rozpieściliśmy :waving i zaraz bylyby akcje protestacyjne, gdyby moderatorzy upominali za offtopy. Wiec takie błedne koło powstało :) I nie wiem co z tym dalej zrobic, ja tu w ogole malo ostatnio moderuje, glownie wycinam bluzgi albo zdublowane posty, ogolnie ja tu tylko sprzątam :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodzimierz, Ty uczysz języka polskiego? Dla mnie to był najszczęśliwszy dzień jak zdałem mature z polskiego i mam świadomość, że już NIGDY nie będę musiał uczyć się tego. Może nie trafiłem na właściwych nauczycieli.a książki czytam do dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#267469 piona :

Własnie ..gdzie oni są?:waving

Paweł, miałem na mysli oczywiście również Ciebie i zupełnie nie rozumiem dlaczego nie zgłosiłeś się do tej pory na zlot, miałem nadzieję że jako pierwszy imprezowicz wpiszesz się na listę z numerem "1" a tak na marginesie to juz się z kolegą RA zastanawialiśmy czy w ogóle żyjesz...


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dawid, nie uczę, ale szlak mnie trafia, jak osoba studiująca wręcz sie chwali, że w życiu nie przeczytała żadnej książki. :cursin. Podobno książki są mądrością narodu:reading.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to ja raczej jestem z tych młodych bo morszczyzną zajmuję się dopiero czwarty rok ale zabiorę głos i powiem o moich odczuciach..

Ja już naprawdę nie mam siły i ochoty aby po raz nasty albo i więcej powtarzać odpowiedź na kolejny post typu "mam akwa od 3-ch dni i ukwiał mi zdycha" że ukwiały to delikatne zwierzaki i wprowadzanie ich przed 6-tym miesiącem do akwa to pomyłka.

Za każdym razem jak odpisuję na tego typu post przekonuję się że to strata czasu na dziecinadę która uważa że po wizycie w zoologicznym w supermarkecie posiada wystarczającą wiedzę aby wiedzieć więcej niż inni.....

Pozdrawiam Cierpliwych i tzw. Starych monitorujących to forum jak ja w poszukiwaniu okazji :waving Bądź co bądź Ci młodzi przydają się bo co raz wystawiają na sprzedaż ciekawy sprzęt jak im się skończy cierpliwość i wiedza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.