Skocz do zawartości
Kaktus

ProfiLux II eX - Jakie ceny?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W lipcu mam zamiar nabyć ProfiLux II eX. Widzę, że trochę potaniały :waving Można nówkę już kupić za 850zł

http://www.zoolight.pl/product-pol-196-Akwarystyczny-komputer-ProfiLux-II-eX-Europa.html

Czy znacie jakiś sklep z tańszym profiluxem w tej wersji? Po ile chodzą urzywki takich komputerów? (może ktoś ma na sprzedaż?)


5752_5837.png

Moje akwa

Akwa: 180l Opti + sump 80l + 28kg żywa skała + 9kg żywy piach Cyrkulacja: 2x Jvp 101 Obieg: NJ 1700 Odpieniacz: DIY by Sebastek na pompie Tunze 9420.04 Oświetlenie: 8x24w T-5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Coś jest nie tak w tej ofercie. Opis jest zwykłego profiluxa a nazwa EX.


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5752_5837.png

Moje akwa

Akwa: 180l Opti + sump 80l + 28kg żywa skała + 9kg żywy piach Cyrkulacja: 2x Jvp 101 Obieg: NJ 1700 Odpieniacz: DIY by Sebastek na pompie Tunze 9420.04 Oświetlenie: 8x24w T-5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z tymi listwami? W opisie widzę, że komputer obsługuje Listwy Zasilające STDL 4-4 a w sprzedaży są też STDL 6-6. Jak to jest z tymi listwami 6-6?


5752_5837.png

Moje akwa

Akwa: 180l Opti + sump 80l + 28kg żywa skała + 9kg żywy piach Cyrkulacja: 2x Jvp 101 Obieg: NJ 1700 Odpieniacz: DIY by Sebastek na pompie Tunze 9420.04 Oświetlenie: 8x24w T-5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam. Jak jest z listwami 6-6?


5752_5837.png

Moje akwa

Akwa: 180l Opti + sump 80l + 28kg żywa skała + 9kg żywy piach Cyrkulacja: 2x Jvp 101 Obieg: NJ 1700 Odpieniacz: DIY by Sebastek na pompie Tunze 9420.04 Oświetlenie: 8x24w T-5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6_6 to listwa elektroniczna i do jednego wyjścia w profiluksi możesz podłączyć 4 sztuki łączy się je ze sobą kabel w zestawie, ma 6 gniazd.

4-4 możesz podłączyć jedną do jednego gniazda ma 4 gniazdka


250L Korali 7, oświetlenie 6x39W, Profilux II Plus EX, 450L jeden samp na oba zbiorniki 160 l. obiegowa OR3500, cyrkulacja 1 x koralia 7(10500 L.) i Tunze 6105 (13000 L.), oświetlenie 7x80 W. ATI ściemnialne, mikser AM 500, reaktor butlą sterowany profiluxem, Odpieniacz Reef Octopus 5000

200 L. +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#268722 gregorowicz :

6_6 to listwa elektroniczna i do jednego wyjścia w profiluksi możesz podłączyć 4 sztuki łączy się je ze sobą kabel w zestawie, ma 6 gniazd.

4-4 możesz podłączyć jedną do jednego gniazda ma 4 gniazdka

Witam

Mam Profiluxa II i 2 listwy 6 gniazd.

Podłączyłem 1 listwę do wejścia S1-S4 i wszystko działa (6 gniazdek)

Teraz ustawiłem parametry dla gniazdek 7 i 8 ale komputer jakby nie widział drugiej Listwy. Listwa podłączona jest do wejścia S5-S8. Próbowałem podłączyć listwy ze sobą bezpośrednio to w tedy obie listwy działają jak jedna czyli na obu włączają się te same gniazda jakby obie były listwami S1-S6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.