Skocz do zawartości
smk

Berlinskie oceanarium - fotostory :)

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś pomiędzy oglądaniem XXX2, Kingdom of heaven i Sahary udało mi się w końcu wypocić stronkę z wizyty w berlińskim akwarium przy berlinskim ZOO miesiąc temu.

Więc zgodnie z obietnicą zdjęcia na mojej stronce :D

http://www.fornet.com.pl/smk/akwa/berlin_akwa.htm

Niektóre rozmazane ale robiłem bez flasha wszystkie a rybki nie za bardzo chciały stać w miejscu, ale i tak nie jest źle.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwroccie uwagę w połowie strony na te ogromne akwarium rafowe z niezliczoną ilością korali, pokolców i innych zwierzów. Na oko miało ze 24m2 i 2m wysokości - bajka.

Nie martwcie się nagrałem z tego filmik więc bedziecie mogli to zobaczyć na własne oczy - zaraz go postaram się obrobić i wrzucić na stronkę.

Jak nie będe taki leniwy to wrzuce też filmik i fotki z tunelu z rekinami z loroparku na Teneryfie. Niestety akwarium rafowych nie fotografowałem za dużo bo jeszcze wtedy (miesiąc przed założeniem akwa - listopad 2004 hehe) nie wiedziałem że coś takiego można sobie w domu postawić :) - ale znacie mnie - działam jak szybki lopez :)

Postaram się też zrobić parę krótkich zrzutów z oceanarium w Chicago. Także może uda mi się zrobić na stronie takie małe kompedium z różnych odwiedzonych akwarium/oceanarim.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SMK, nie wiem czemu, ale patrzac na twoj avatar (twoja fotka?) kojarzy mi sie reklama batonu KitKat :)


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marx chodzi ci o kierowcę taj tksówki... w sumie gdyby mu turban założyć, włoski lekko ufarbować hmmm :)(wiem wiem chodzi o tek z tyłu - pasażera) Mi też się wydaje twarz smk jakoś dziwnie znajoma...teraz już wiem skąd!


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alex, wlasnie tak :) hehe do kierowcy to mu troche brakuje, no chyba ze podobnie spiewa hehehe


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe śpiewam podobnie jak ten arabus :) dlatego się do "Idola" nie pcham (choć mieli by ludzie ubaw hehe)

A wracając do tematu - dodałem filmiki z berlińskiego akwa więc już można pobierać - uwaga są w formacie WMV9 i ważą od 4 do 16MB (640x480)

http://www.fornet.com.pl/smk/akwa/berlin_akwa.htm


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodałem do strony fotki i filmy z oceanarium w Chicago i z Loroparque na Teneryfie. Tylko kilka zdjęć jest z aparatu, większość zdjęć powyciągane z filmu więc średniej jakości ale zawsze :D

Z Chicago na razie tylko są filmiki - zdjęcia dodam potem.

więc zapraszam na http://www.moja.rafka.prv.pl

Dziś wyjezdzam do Turcji na "delegacje" więc jak będzie możliwość wypożyczenia aparatu lub kamery podwodnej lub jak znajde jakieś akwarium to dodam parę fotek.

Grzecznie mi się tu zachowywać podczas mojej nieobecności :D


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SMK pozdrow Bodrum ode mnie (jak bedziesz w okolicach)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SMK- stronka rewelacyjna, zdjęcia takowoż. pozdrawiam i gratuluję


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czego nie ma ?

jak klikam link to wchodze do galerii.

jak nie tedy to z prawej kliknac trzeba galeria i znalezc Berlin ZOO


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie mieć w domu:D


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesunalem te dwa starsze posty z ogolnego do globtrotera gdzie ich miejsce - kto od niedawna na forum moze znajdzie tu coś dla oka :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.