Skocz do zawartości
krzysiek26

moja rafka 250L

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oto moje ponad 8 miesieczne akwa:)jakosc zdjecia pozostawia duzo do zyczenia:),kiedys beda lepsze jak bedzie większe akwa:]sprzet opisany w stopce,pozdro

zdjcie0103mc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie dość typowe ułożenie skały, miękkie, twarde, wszystkie widać, że zdrowe i dobrze im u Ciebie. Z obsady widze 2 błazenki, wargatka i krewetkę, powiedz, co się jeszcze tam kryje? Ładna skałka z zoa no i poszukiwana przeze mnie caulastrea :googleye Porób jakieś bardziej szczegółowe zdjęcia proszę. Powiedz mi jeszcze, co to jest na środku akwarium taki patyk, widać to na tle niebieskim, a i jeszcze jedno, masz 198W w 112 litrach? :) Coś lejesz? Jeśli na starcie mogę coś sugerować, to bardzo cieniutka warstwa piasku, ale Tobie może o takie coś właśnie chodziło. Mnie się podoba! Tak trzymać! :strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie mniej więcej cyknąłem bo nie mam dobrego sprzętu a kumpel wpadł z aparatem i takie udało mi sie zrobić:googleye

na srodku stoi zielona acra no ale nie widać za bardzo koloru:shocking,leje ballinga 35ml,sól TM bio activ,

światła troszkę dużo:tongues,piasku mi sie podoba taka warstwa,jest około 3cm,kiedys może dołoże więcej,gdyż zamierzam wystartować do roku z 250L bo za mało miejsca juz:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem , akwarium bardzo fajne ! tylko fotki wrzuć aktualne z gonioporą w roli głównej. pozdro


PŁYTKIE....

150L, 6x39W , Tunze ReefPack,

Obsada : miękkie oraz LPS 

http://nano-reef.pl/forums/topic/79258-płytkie-akwarium-2016/#comment-991136

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,wczoraj na spotkaniu Roofi wpadł z aparatem,wiec porobiłem parę fotek.

Baniak został przeniesiony z 112L do 250L.Baniaczek 112 był ok 11 mies,przeniesiony został we wrześniu do 250L

Sprzęt który napędza moją rafkę;

Odpieniacz; Aquarium System skimm 400,pomka AB2000/1

Cyrkulacja; 2x jvp101,koralia4 evolution 4000L/h,Aqua Medic reef cyrkulator 1800L/h

Pompa obiegowa Nev Jet 1700L/h

Sump ok 50L

Z ryb w baniaku zamieszkały;Hepatus,żółtek,salarias,2 błazenki,3 ślimaki piaskowe,

rozgwiazda piaskowa,krewetka czyszcząca i boksująca

Korale;Parę Acropor,montipory,euphylie,ricordea,rhodactisy

A oto kilka moich fotek;

baniakl.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

acropora.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

bazenek.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

hepa.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

seriatopora.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

tekg.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

ukwia.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

akwa2q.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny i zadbany zbiorniczek, rybki wygladaja na zadowolone a korale ładnie trzymają kolorek.

ps.Napisałeś ża masz na obiegu "Pompa obiegowa Nev Jet 17000L/h" chyba 1700l/h ????


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny baniaczek,zadbany.Jednymi słowy:byłem,widziałem,potwierdzam.:clapping


Akwa 315L+sump 135L,blau scuma 150 na pompie jebao 6500,oświetlenie hybryda 4x39WT5+ledchip 210W,2x koralia II 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę tylko powiedzieć, że małżeństwo Ci służy bo baniaczek coraz ładniejszy, a i kaliber większy :clapping

Oby tak dalej pozdr :kapelusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja by się przydała :question:


Akwa 315L+sump 135L,blau scuma 150 na pompie jebao 6500,oświetlenie hybryda 4x39WT5+ledchip 210W,2x koralia II 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.