Skocz do zawartości
robi

Zmiana w regulaminie

Rekomendowane odpowiedzi

#270548 sylwekg :

moim zdaniem jest to forum o morszczyźnie a nie jakaś nauka języka polskiego

zgadza się to forum o morszczyźnie, zakładamy że język polski i zasady pisowni są znane. dziwię się, że trzeba w ogóle argumentować to, że należy pisać poprawnie.

@sylwekg, jeżeli stwierdzenie o piciu wydaje Ci się tak niecenzuralne, to ja uważam, że należy wyrzucić cały topic trochę śmiechu :strutin

pisanie publicznych wypowiedzi z błędami, jest brakiem szacunku dla innych...


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sylwek, napiszę teraz na poważnie bo widzę że masz ciśnienie i żarty przyswajasz ciężko.

Regulamin jest regulaminem i albo go akceptujesz albo nie - jak nie to po prostu nic nie pisz na tym forum.

To i tak MODy będą poświęcać swój prywatny czas - społecznie żebyś TY mógł spokojnie czytać posty.

PS: Aha, jeszcze jedno. Piję za swoje ( I nic CI do tego) i nie sam ( ale z innymi forumowiczami - by net :strutin) i żeby cię uspokoić że to nie alkoholizm to wypiłem 3 x JW

EOT


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę... ja właśnie piję piwko ,a i tak lepiej czyta mi się SkoczkaPL, niż trzeźwego sylwkag.


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nika to jest na pewno szacunek

A ja to rozumiem tak ( jestem troszkę nadziabany ale chyba jeszcze szare komórki mi lekko pracują )


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#270568 TMK :

Kurczę... ja właśnie piję piwko ,a i tak lepiej czyta mi się SkoczkaPL, niż trzeźwego sylwkag.

Nie pisz o piwie bo też zaraz zostaniesz zakwalifikowana do tych co młodzież rozpijają :strutin

BTW: TMK Twoje zdrowie :waving

#270569 sylwekg :

A ja to rozumiem tak ( jestem troszkę nadziabany ale chyba jeszcze szare komórki mi lekko pracują )

Ale to jest dział Offtopic, gdybym napisał zamiast o piciu np tak:

Sławek piszę pewną częścią ciała bo rękami mi się nie chce to też byś uwierzył i ganiał mnie za obnażanie się ?

Proponuję więcej luzu.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czy pije czy nie to moja sprawa a nie chwale się publicznie.Wam moderatorom nikt nie podskoczy zawsze będzie wasza racja jak to już dużo razy udowadnialiście.


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#270568 TMK :

Kurczę... ja właśnie piję piwko ,a i tak lepiej czyta mi się SkoczkaPL, niż trzeźwego sylwkag.

i ja się przyłączam z drinkiem :strutin

@sylwekg, ja teraz nie rozumiem o co się spieramy... o to żeby nie tępić "analfabetyzmu", chcesz dać zielone światło, by pisać jak się chce? nikt tu nie czepia się stylu czy interpunkcji, ale sama ostatnio edytowałam post gdzie w tytule były 3 orty (!!!) no proszę Cię! udawać, że nie widzę? i niestety co raz więcej widzę postów, gdzie ortografia leży i kwiczy...

no na to zgody nie ma.

a co do żartów na forum... cóż, bez dulszczyzny proszę, bo w jednych tematach się oburzamy na wspomnienie publiczne drinka, a w innych pojawiają się żarty przekraczające granice dobrego smaku...

i jakoś reakcji nie widzę... oj, przepraszam są oklaski i pochwały za dobre "dowcipy" :waving


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nika - przecież ty nie możesz ....


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#270575 Snakecharner :

nika - przecież ty nie możesz ....

Właśnie! NIka - koniec z dręczeniem organizmu ? :strutin


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie daje zielonego światła tylko błędy się każdemu zdarzają i nikt nie pisze ich specjalnie a tu w regulaminie straszenie jakimiś upomnieniami.Jeśli was modów tak oczy bolą od tej przypadkowej ortografii to sami to usuwajcie w końcu od czegoś jesteście.Nie walnąłem jakiegoś byka bo będzie ostrzeżenie.

A od kiedy zaczyna się ta łapanka?


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#270575 Snakecharner :

nika - przecież ty nie możesz ....

no w sumie masz rację :strutin

ale, ja sobie postanowiłam zrobić nagrodę, coś mi się należy :waving i dzisiaj odpust :)

pokuta jutro , i mnie tak mój drogi nie pilnuj :)

#270578 sylwekg :

...Jeśli was modów tak oczy bolą od tej przypadkowej ortografii to sami to usuwajcie w końcu od czegoś jesteście. ...

no na pewno nie od nauki ortografii :) błędy będziemy zaznaczać - poprawić ma ten co źle napisał. ja za nikogo pracy domowej nie odrabiałam i odrabiać nie będę.


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#270578 sylwekg :

ja nie daje zielonego światła tylko błędy się każdemu zdarzają i nikt nie pisze ich specjalnie a tu w regulaminie straszenie jakimiś upomnieniami.Jeśli was modów tak oczy bolą od tej przypadkowej ortografii to sami to usuwajcie w końcu od czegoś jesteście.Nie walnąłem jakiegoś byka bo będzie ostrzeżenie.

A od kiedy zaczyna się ta łapanka?

To ja może Panu wytłumaczę co jest napisane w punkcie nr 8.

8. Piszemy po polsku zgodnie z zasadami słownika ortograficznego, a nie "po polskiemu" . Błędy ortograficzne będą zaznaczane i do autora postu należy ich poprawienie.

Uporczywe ignorowanie zasad ortografii skończy się ostrzeżeniem.

( 3 upomnienia na PW przez moderatora = 1 ostrzeżenie)

Więc drogi forumowiczu - Sylwku, chodzi w nim o to że jeżeli zrobisz byka to my go zaznaczymy na czerwono lub różowo.

Poprawisz go sam, ponieważ skoro my go znajdziemy to wynika z tego że my wiemy jak się dany wyraz pisze.

Jeżeli będziesz olewał naszą pomoc i np: w kilku kolejnych postach zrobisz podobne lub takie same błędy dostaniesz od nas PW z upomnieniem. Itd, itp.

Jak widzisz od błędu do ostrzeżenia bardzo długa droga więc nie dramatyzuj.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytać jeszcze potrafię i nie musisz mi tłumaczyć.Proponuję ostrzeżenie bo twoim zdaniem źle przeczytałem

no na pewno nie od nauki ortografii błędy będziemy zaznaczać - poprawić ma ten co źle napisał. ja za nikogo pracy domowej nie odrabiałam i odrabiać nie będę.

no brawo nika po kropce zaczynamy z DUŻEJ litery

pkt. 6 REGULAMINU


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#270585 sylwekg :

...

no brawo nika po kropce zaczynamy z DUŻEJ litery

Nowe zdanie również zaczynamy z dużej litery.

ps. możemy też , a nawet powinniśmy korzystać z funkcji "edytuj" :strutin

nie piszemy jak na gg.

czy ten pkt. w regulaminie również Ci przeszkadza?

też jest bez sensu?


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#270585 sylwekg :

no brawo nika po kropce zaczynamy z DUŻEJ litery

Kolego, nowe zdanie również zaczynamy z dużej litery. Po co szukasz zadymy ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę cię to ty masz dawać przykład a nie się wymądrzać jak ktoś Ci błąd wytknął.Ostrzeżenie sobie daj,naucz się sama a później od innych wymagaj.

#270587 SkoczekPL :
#270585 sylwekg :

no brawo nika po kropce zaczynamy z DUŻEJ litery

Kolego, nowe zdanie również zaczynamy z dużej litery. Po co szukasz zadymy ?

Najpierw piszesz mi na Pan a teraz Kolego?

Może dmuchnij w ten alkomat i nie szukaj ty zadymy.

pkt. 6 REGULAMINU


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK zacznijmy od początku.

Akceptujesz Regulamin i nowy punkt o Ortografii i Multikontach?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moja sprawa a tobie publicznie nie mam obowiązku się zwierzać chyba że jest punkt w regulaminie którego nie umiem przeczytać.

Bawcie się dobrze dalej ja nie mam zamiaru tu więcej napisać w tym poście.:strutin


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie : te posty gożej wpływają na postrzeganie waszych osobowości niż pisanie nie poprawną polszczyzną.Skoczek pisze cyt. "Więc drogi forumowiczu - Sylwku, chodzi w nim o to że jeżeli zrobisz byka to my go zaznaczymy na czerwono lub różowo.

Poprawisz go sam, ponieważ skoro my go znajdziemy to wynika z tego że my wiemy jak się dany wyraz pisze.

Jeżeli będziesz olewał naszą pomoc i np: w kilku kolejnych postach zrobisz podobne lub takie same błędy dostaniesz od nas PW z upomnieniem. Itd, itp."

Jeśli Wy wiecie jak się dany wyraż pisze to dobrze , brawo ale dla kogoś innego pisze się go zupełnie inaczej a nie jesteśmy na lekcji polskiego.Chcecie to poprawcie ale bez zmuszania kogokolwiek do ... bo zaraz i myśleć trzeba będzie inaczej! Post jest odzwierciedleniem autora , momencik , czy można cokolwiek zmieniać lub zaznaczać w czyimś poście ? (prawo autorskie)

ps. no dopiero teraz będzie młyn !!!:strutin


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#270591 sylwekg :

to moja sprawa a tobie publicznie nie mam obowiązku się zwierzać chyba że jest punkt w regulaminie którego nie umiem przeczytać.

Bawcie się dobrze dalej ja nie mam zamiaru tu więcej napisać w tym poście.:strutin

No i chyba dobrze. Bo zaczynało być jakoś tak surrealistycznie. Ktoś się loguje na forum, potwierdzając przy tym,że zgada się przestrzegać regulaminu. Po czym większość swojej energii przeznacza na to, aby udowodnić, że on tego regulaminu przestrzegać nie będzie bo jest panad to.

Nie będę się zatanawiać nad stężeniem substancji obcych we krwi tego osobnika. Niektóre pewnie moga powodować takie iracjonalne objawy psychiczne:)


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#270597 robi :

Moje zdanie jest takie : te posty gożej wpływają na postrzeganie waszych osobowości niż pisanie nie poprawną polszczyzną...

ps. no dopiero teraz będzie młyn !!!:strutin

żeby młynu nie było, to poprawiłam po zacytowaniu :waving

ale @robi, kolejny raz rozdmuchiwany jest problem tam gdzie go nie ma...

wszyscy powinni pisac poprawnie po polsku i tyle. zawsze się pojawiały błędy i każdemu mogą się zdarzyć. i nie chodzi teraz o wyłapywanie cudzych potknięć. naprawdę ja znam ciekawsze zajęcia :)

ale ostatnio jest co raz gorzej.... mi czytanie niektórych postów, sprawia po prostu fizyczny ból.

albo ktoś pisze poprawnie, albo robi błędy.. ale wtedy ma słownik, ma edytor z podkreślaczem. szanujmy się i tyle.


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie!. Mnie to też zawsze irytuje. Rejestrując się na forum, otrzymujesz dostęp tylko wtedy jeśli zaakceptujesz regulamin, więc po co te przepychanki ?

Z życia - Załóżmy że palisz. Przychodzisz w odwiedziny do przyjaciół/nieprzyjaciół nie ważnie, do kogoś o kim wiesz że nie pali i u NIEGO W DOMU się nie pali. Akceptujesz tą zasadę przechodząc przez próg, wchodzisz, po czym rozwalasz się na kanapie i wyciągasz ćmika. No jak nazwać takie zachowanie ??

Jeśli stwierdzisz że w życiu byś tak nie zrobił, to dlaczego robisz to na forum z jego regulaminem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gożej pisze się przez ż z kropką.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że zmienię temat :strutin

Leszku, czego paćkasz orły smalcem ? :waving


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#270603 robi :

Dla mnie gożej pisze się przez ż z kropką.

według innych piszę się tak


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.