Skocz do zawartości
gregor.gg

WIRNIKI Z USA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

czy ktos z szanownych kolegow ma jakies wtyki w USA,potrzebowalbym kupic wirnki do pompy PSK 2500,moze bedzie ktos cos zamawial to chetnie dolocze sie do zakupow ,prosze o informacje.

pozdrawiam grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do blue.wawe. Czasami pisze na drugim forum zrobi Ci wirnik o klasę fajniejszy niż oryginał :)


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki slawek.

napisze do niego,jeszcze jeden gosc robil takie wirniki ale nie pamietam jaki ma nick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego z USA jak są na allegro ?

Ps.Sławek napisałem już do Niego zapytanie bo mesh po jakimś czasie jest do wymiany i jestem tym zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie masz wirniki igielkowe do pompy psk 2500 ala tunze??

moze cos przeoczylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś,że igiełka a poza tym nie słyszałeś,że gorzej pienią ? Tak koledzy tutaj pisali.

Ps.Właśnie dostałem zamówienie z USA,ale paczka morska szła 7 tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialbym zauwazyc ze obecne tunze hydroformer to praktyczni te same pompy co PSK tylko maja obudowe zmieniaona i cene duzo wyszcza,a czy pobieraja tyle powietrza jak pisza narazie nikt tego nie sprawdzal chyba ze sie mysle,jesli do pompy PSK zalozysz orginalny wirnik tuzne to bedziesz mial taki sam pobor powietzra co tunze hydro wiec po co tyle palcic jak pmpy PSK sa dostepne od reki wrazie draki a do tunze raczej czesci nie ma od reki.

grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co wkładać wirnik Tunze do pompy PSK skoro mesh bierze więcej powietrza i daje miodną pianę?:)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgagzam się z seb'em ,piana super,a co do trwałości to 1 rok mesh wytrzymuje.Jak koniecznie chcesz ten twardy wirnik to zapytaj skiby albo szukaj w necie ,znajdziesz w europie a nawet w kraju.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

INMAR mi chodzilo raczej o to ze czesci jak i same pompy sa dostepne od reki i raczej nie ma z nimi problemu,wlasnie po rozmowie z naszym fachowcem w tej dziedzinie wiadomo o kogo chodzi,wlasnie on mi doradzil taka opcje sam niestety nie robi tych wirnikow,kupie ta PSK na meshu i zobaczymy jesli bedzie gitara to bede bardzo zadowolony i nie bede kombinowal,INMAR a ty masz tez ta PSK na meshu u siebie??

co do pomp tunze to sa te same pompy wiec po co placic 700 za pompe jak za 370 mamy ta sama,tylko wlasnie roznica jest taka ze tunze na igle pobiera wiecej powietrza i o to mi chodzilo,ale poslucha starszych :)

dzieki i pozdrawiam grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość powietrza nie decyguje o jakości piany i wydajności odpieniacza...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak bys mi seb polecil pompe do odpieniacza ala sebastek o wysokosci 55cm calkowita i na rurze 200mm?

dawaj moze w koncu bede mial jeden problem z glowy hehe

grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na meshu bo tak kupiłem z odpieniaczem jako nówkę w sklepie.Kolega Bioły niedawno przerabiał temat wirnika i zamówił chyba za dosłownie10-20 zł komplet naprawczy mesha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inmar a jestes adowolony z tego odpieniacza tan ladnie pieni??,tak jest taki komplet w korale.pl jak sie nie myle za 19 zeta

grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ma problem z wstaniem po zaniku prądu,tarkocze jak traktor dopóki nie dmuchnę do wężyka,ale ten typ tak podobno ma.Właśnie pracuję nad UPS-em.

Odpieniacz OK.innego nie mogłem kupić bo mam niską szafkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez o tym czytalem,ze tak sie zachowuje ale ponoc nie kazda,ciekwa od czego to zalezy,bedzie trzeba zaryzykowac i ja kupic bo skiba gadal ze pompa jest duzo lepsza niz AB 2000/1 to sie okaze hehe

grzegorz

po rozmowie z DarkiemB30 wybor padl na pompe tunze i tak zostaje.

pozdrawiam grzegorz

alez mnie pilnujesz hehe.

bede pamietal zeby czescij edytowac.:)

pkt. 6. REGULAMINU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z kolegów ma na sprzedaż taki zestaw naprawczy lub jakieś namiary na priv gdzie można kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Acroporze poszukaj.


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.