Skocz do zawartości
Gość buczi82

blazenek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość buczi82

pytanko takie male, wczesniej jak nie mialem nocnego oswietlenia (ledy) moje 2 blazenki spaly w lewym rogu kolo odpoienika, od czasu kiedy nocne zaczelo dzialac, jeden spi dalej, a drugi plywa pod tym swiatlem, skierowalem swiatlo tak zeby oswietlalo tylko jedna czesc akwa, ta gdzie nic nie spi, a to bydle sie uparlo i teraz w nocy plywa a moze spi po prawej stronie, czy powinienem cosik zrobic ???

moze ona spi a ja panikuje, ale boje sie tez ze moze nie spi i padnie ktoregos dnia, oby nie... jak mi sie uda to wrzuce jakis filmik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj po raz kolejny pomoże węgiel- ale dla Ciebie : )

Poradzi sobie, przyzwyczai się i znajdzie miejsce dla siebie. U mnie bardzo chętnie błazny sypiają w połówkach muszli małży. Po jednym przemeblowaniu jeden znalazł wygodną szczelinę w skałach wbija się w nią i śpi, ale zanim to opatentował to dryfował przy powierzchni przez 2 tygodnie.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

nie no moje dryfuja caly czas przy powierzchni, tylko spaly kolo siebie po lewej stronie, a od kiedy zapodalem nocne swiatlo, dryfuje przy swietle i teraz nie wiem czy on spi czy moze to swiatlo mu spac nie daje, kiedys ktos gdzies pisal ze nie moze byc za mocne swiatlo bo ryby nie beda spaly, mam nadzieje ze jestem przewrazliwiony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dryfuja już ponad rok, hehe. :)

Pozdro Grzegorz.


Pozdrawiam.

380 + 170L SUMP, ATI 10x39w LIGHT,Deltec APF600,Eheim compact3000 obieg,2xTunze6055+ 2xTunze6045 cyrkulacja,55kg LR,30kg LS,top-up aqua-medica,Carbon,Balling i takie tam cary. http://www.ultimatereef.com/TOTM/2011_july/

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pływa normalnie? Je normalnie? To się nie przejmuj.

Bo raczej nie przeszkadzają Ci podkrążone oczy.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość buczi82

niop plywaja i jedza normalnie i garbiki gonia hehe

moze dostal kosza ;p

albo to ona dostala hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.