Skocz do zawartości
Piotrek z Pabianic

musowe cięcie ulubieńca

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś z was był lub jest przed decyzją musowego cięcia ulubionego koralowca?takiego którego ma się od maleńkiej szczepki i cały czas się obserwuje jak się rozrasta,aż doszedł ze swoją wielkością do krawędzi lub zaczął sięgać powierzchni wody

mój to najzwyklejszy lobophytonum w którym zamieszkały ocellarisy,wszystko w koło ciągle odsuwane aż skończyła się możliwość,za duże ,za ciasno a na dodatek jest przyrośnięty do dużej półki skalnej,paluchy w pionie wyciąga na 28 cm a w szerokość na 23cm

2e258ef98d6a463fmed.jpg


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh mam to samo w domu, a raczej moja dziewczyna, która sarco ochrzciła imieniem Kiki. Chciałbym się go pozbyć z racji tego, że chyba będę wycofywał się z miękkich, ale płeć piękna nie zgadza się, sentyment bierze górę :) Masz pretekst do powiększenia zbiornika dla ulubieńca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LiZaRd -to już we dwoje paluchy w akwa maczacie :),dobrze że młodzi mają wspólne zainteresowania a od kąt nie jest się samemu to i tak zawsze idzie się na kompromis,czyli ? stawiam wiele że Kiki zostanie :)

a zbiornika nie mogę powiększyć dlatego urosło w pionie (z ciekawości w kierunku niefoto ?)


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie szczypac tylko ciąć, za jakiś czas znowu bedzie taki duzy, i wtedy znowu ciąć :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#272826 RA345 :

@LiZaRd -to już we dwoje paluchy w akwa maczacie :),dobrze że młodzi mają wspólne zainteresowania a od kąt nie jest się samemu to i tak zawsze idzie się na kompromis,czyli ? stawiam wiele że Kiki zostanie :)

a zbiornika nie mogę powiększyć dlatego urosło w pionie (z ciekawości w kierunku niefoto ?)

Ja też obstawiam, że Kiki zostanie :) A chciałem odejść od miękkasów z racji na ich nieciekawe barwy. Raczej wszedłbym w różne odmiany zoa, ricordee, jakieś fungie, grzybki itd. :) Już troszkę zbiornik robi się kolorowy, nowy film w moim dzienniku :) A co do hobby to tak, jest fajnie, ale ciągle słyszę jak mi mówi patrząc na mnie spod byka, - "-Dlaczego się złościsz Kochanie? -bo mi nie pozwoliłeś nic zrobić" - zrobić w akwarium :)

Ale jest wiele plusów, jak jesteśmy w jakimś nowym mieście, to wspólnie zwiedzamy sklepy akwarystyczne, a i na zlot zapowiedziała, że wybiera się ze mną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to jest partnerstwo,ty do kuchni a laski na forum,i teraz mnie tu zabiją :outtahere


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektóre partnerki morszczaków nieźle strzelają nazwami,chwilami mi kopara opada

niedługo nas przerzucą bo trochę nam się od tematu odbiegło ale dziwi mnie że nikomu koralowiec z akwa nie wychodził albo ludziom pisać się nie chce


Zaczynam od początku nie od zera .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.