Skocz do zawartości
-seba-

Czy szkło mi się rozklei ? Opinie na wagę złota.

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle że taka spoina tylko uszczelnia, nie wzmacnia.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odwiedziłem "DarekB30" :D szacun. Obejrzałem sobie dwa zbiorniki z opti. Uspokoiłem się znacznie.

W opti rózne rzeczy potrafią się dziać ale wszystko trzyma się pewnie. Ile to człowiek się nauczy przy takim bezpośrednim spotkaniu. Milion pytan i odpowiedzi /sek. Niesamowita ilosć informacji do przetworzenia, bufor mi się zapchał. Teraz chwilę potrwa zanim się opróżni z ilości informacji, które trzeba poukładać :D

Co do zalania... woda oczywiście już wyparowała przez balkon na trawę. Trzeci, ostateczny test trwał 3 dni i zakończył się wczoraj. Szczeloność oficjalnie potwierdzona. Aktualnie nic nie przecieka.... mam nadzieję, że tak pozostanie.

Z kartą bankomatową fajna sprawa ale na chwilę obecną będę obserwował bacznie. Jeśli cokolwiek miałoby się bardziej pajęczynkować to trudno ... będę wylewał zasoloną.

-=seba=-


OptiWhite 250l 100x50x50 +sump,T5 6x39W, 2xKoralia3 + JVP101, New Jet 3200, IT 110, Biopaletki, 18 LS, 36 LR moczy i obrasta ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam wklejenie stabilizatorów ( listew ) tych " mało estetycznych". Usztywnią konstrukcję, a dodatkowo woda nie będzie się wychlapywać przy czyszczeniu szyb czyścikiem. To jest zbiornik z 250 Kg wody i myślę ,że bezpieczeństwo jest ważniejsze niż estetyka zwłaszcza, że masz w domu małe dziecko.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich

Pomyślałem sobie, że być może ktoś będzie ciekaw jak rozwija się sprawa szkła. Zatem mały update.

Generalnie porównując poprzednie fotki i te aktualne na dzisiejszy dzień dochodzę do wniosku, że pajęczynka się zmniejszyła. Wizulanie w ogóle nie przeszkadza. Zupełnie nie zwracamy z żoną na to uwagi. Dodam, że żona się wciągnęła. Przyłożyła rękę do układania skały, wydzwania do mnie do pracy czy może sobie pompy poprzestawiać :) albo skałę pędzelkiem odkurzyć :) ( tak było po dosypaniu piasku przez kilka dni ).

Załączam fotki na potwierdzenie. Aktualnie włączone tylko 4x39 i brak dodatkowego oświetlenia pokoju. Niebiesko bardzo wyszło ale cóż...

Skała moczy się dopiero 2 tygodnie.

20100820-przod1.JPG

20100820-bok1.JPG

20100820-lewy1.JPG

20100820-lewy2.JPG

20100820-prawy1.JPG

20100820-prawy2.JPG


OptiWhite 250l 100x50x50 +sump,T5 6x39W, 2xKoralia3 + JVP101, New Jet 3200, IT 110, Biopaletki, 18 LS, 36 LR moczy i obrasta ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No risk - no fun:D tak bym to skwitował :strutin

Pozdrwiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No risk-no fun ciąg dalszy :waving

Wiem, wiem, po 4 m-cach troche zielono jeszcze ale to już tylko "sałata"

Piszę i przedstawiam fotorelację bo może ktoś sie uspokoi mając podobny przypadek :)

Bąbelki nie postępują, wręcz sie cofają. Korona nie ściska aqwa. Poprostu sobie na nim leży. Do tego nie ma tylnej ściany.

8722.JPG

8724.JPG

8726.JPG

8727.JPG

8730.JPG

8735.JPG


OptiWhite 250l 100x50x50 +sump,T5 6x39W, 2xKoralia3 + JVP101, New Jet 3200, IT 110, Biopaletki, 18 LS, 36 LR moczy i obrasta ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.