Skocz do zawartości
robi

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, podoba się Wam praca moderatorów? Może jakoś im pommożemy w ich ciężkiej pracy ,przecież muszą czytać wszystkie posty !


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ogólnie tak.

Szczególnie po zmianach w regulaminie a propos ortografii. Byki zdarzają się każdemu, ale w wielu sytuacjach

postów nie dało się czytać. Wymaga to sporo pracy, żeby takie posty poprawiać i za to jestem wdzięczny.

Osobiście najbardziej dla mnie widoczna i miła dla oka jest praca niki i SkoczkaPL, to tak subiektywnie.

Natomiast dzisiejsza akcja, której ślady zostały zatarte podobały mi się mniej, wręcz wcale.

Wkurza mnie strasznie usuwanie postów off-topowych.

Z mojego punktu widzenia, jest tu jakaś społeczność, w miarę stała ekipa. Nie widzę nic złego, że czasem się

jakiś off-top pojawi. W gronie znajomych, w trakcie rozmowy, też się offtopuje i jakoś w pysk wtedy od kumpla nie dostane :D


108L, 60x40x45cm, miniflotor, 2 x JVP-101, oświetlenie 6x24W, poki co skała dojrzewa :)

Start zbiornika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikegtr7 pięknie to ująłeś ,odrobina zdrowego rozsądku i jest ok. app. usuwania postów , to chyba powinny być usuwane jeśli są np. obrażliwe a tak po ich usunięciu nie mamy wglądu na "całe zajście" Nie chce nikogo z moderatorów obrażać ale ...niktórzy lekko przesadzają.Takie jest moje zdanie.Nie dalej jak kilka dni temu zwróciłem uwage że mod. poprawił błędy w poście ale nie wszystkie i jak ma tak robić to lepiej nie robić tego wcale , i co ? i młyn, bo to ,bo tamto,bo regulamin.Taka poprawka to jak iść do toalety za potrzebą zdjąć dylko spodnie i nawalić w gacie.:D


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Robi, problem polega na tym że my nic nie musimy.

Za to Ty musisz zrozumieć że jest regulamin i musisz się do niego dostosować. Ten sam regulamin obowiązuje klubowiczów i moderatorów.

Przez cały czas od zmian, czepiasz się punktu z ortami. Chcesz żebyśmy ganiali każdego i za każdy ogonek, przecinek - tak? Już Ci to tłumaczyłem - przynajmniej starałem się.

W/g Twojej teorii kilku naprawdę pomocnych ludzi na tym forum już powinno dostać bana bo nie piszą z ogonkami, ale jest pewno ALE :D

Oni tak piszą nie dlatego że nie znają ortografii (zobacz posty Grześka, Smithapl i innych) tylko dlatego że używają np: telefonów gdzie nie ma polskich znaków. Mam im kazać kupić komórki z polskim softem ? Sam mam telefon EN bo PL są do bani.

Są też osoby które "piszom co chcom i olewajom" - nie szanując innych.

Ganiać będziemy tych co piszą np: "zrobiłem szawkę z tżema pułkami w koloże dombu"

A nie tych co piszą: "Ja uzywam weza na metry zakupionego w OBI ( przezroczysty )"

#Jeżeli uważasz, że jakiś modek przegina to napisz do Puni albo Przemka i oni nas rozliczą.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego że napisze ? ale nie napisze bo nie cierpie donosicielstwa .Piszesz "Za to Ty musisz zrozumieć że jest regulamin i musisz się do niego dostosować. Ten sam regulamin obowiązuje klubowiczów i moderatorów." Zgadzam się ale jak moderatorzy jednym zwracają uwage lub upominają a innych za to samo nie To lepiej temu dać spokój.A może ktoś jest ponad regulaminem ? wszyscy albo nikt a nie bo to bo tamto bo znaczków brak ,bo z komórki pisze .Albo w lewo albo w prawo ! a teraz mamy bezpłciowe moderowanie.Zaraz też zaczne walić z rażącymi błędami, mam prawo zapomnieć język będąc kilkadziesiąt lat za granicą a dodam że w polsce bywam bardzo żadko.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi, z mojej strony EOT. Będę we wrześniu w Belgii - choć jestem tam "żadko" - ale piwko możemy wypić i o tym pogawędzić.

Pozdro


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny temat z d.py... Po co? Tak jak afera o krzyż przed palacem... Taka chyba już nasza cecha narodowa że lubimy się umartwiać i zalić, nawet jak wszystko jest ok.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#275597 seb :

Kolejny temat z d.py... Po co? Tak jak afera o krzyż przed palacem... Taka chyba już nasza cecha narodowa że lubimy się umartwiać i zalić, nawet jak wszystko jest ok.

Pozdrawiam

seb

Widzisz seb, masz racje, ale tu chodzi o zdrowy rozsądek , w tym temacie gdzie było kilka postów off (m.in. twój) to tylko ja dostałem ostrzeżenie od tej "baby" Szczerze mówiąc mam to zawsze jeśli mówie prawde to dostaje ostrzeżenie.Kiedyś nieco "zganiłem" zbiornik naszej koleżanki , poszło o ... lepieju zapomnieć ,ja dostałem ostrzeżenie za brak szacunku dla kobiet a po kilku tygodniach okazało się że miałem racje ,ale co tam, ide walne piwko(zimny lech);)

PS. lubię iść stylem palikota


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo jestem w temacie - ostatnio mniej się interesowałem fascynującycm życiem naszego społeczeństwa ale czy to nie było tak, że kampania zimnego Lecha ruszyła przed katastrofą pod Smoleńskiem?

Jak było, kto pamięta?

Wiem, teraz najważniejsze jest postawienie pomnika zamiast krzyża ale może gdzieś są takie informacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czytałem gdzieś że aby upamiętnić Lecha Kaczyńskiego, od tego sezony z mocy prawa Lech Poznań będzie zawsze wygrywał ligę a za okrzyki "Lech zdechł Kolejorz" będzie kara pozbawienia wolności ;)

http://demotywatory.pl/1959087/To-nie-plakat

Pozdrawiam


600L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, zimmy Lech wisiał pierwszy. Hotel Forum to taki nieużywany budynek-widmo, tylko dobrze widoczny. Czy w pobliżu Wawelu- jak wiele innych. Klikaset metrów dalej zostały flagi w ogródkach knajpowych też zimny Lech. Ale hasło "Ożyj i zwyciężaj" to ja już nie wiem śmiech czy horror.


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle chłopaki z Lecha mogliby nie wychodzić na boisko. Mocą uchwały możnaby sprawę uprościć od razu.

W zamian można im kazać nadrukować na koszulkach duże krzyże i się z nimi obnosić w wiadomym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamara, hasło brzmi O "żyj i zwyciężaj"

Samo O - to marka ;)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, marka. To po prostu dobry marketingowo krok. Wiadomo, że znowu będzie szeroka dyskusja, która tylko zwiększy obroty (a przynajmniej świadomość marki) i ew. spowoduje, że nasze społeczeństwo będzie miało o czym gadać przy grilu.

Zupełnie jakby nie można było niektórych spraw zostawić samych sobie. Od razu musi być afera na cały kraj, kretynizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.