Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ja też z Niebka :)

hulam z morskim od pół roku i na razie szału nie ma ,ale ale co raz lepiej :)

widze ,że z tym spotkaniem ciężko idzie więc może ktoś powinien rzucić

miejsce i czas to się spotkamy i powymieniamy doświadczeniami.

pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.240l. wlanie posolilem wode, ukladam korale i zobaczymy co dalej Piotr -Szczecin-Stołczyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Szczecin i okolice Kołbaskowa :) Właśnie jestem w fazie zamawiania baniaka 300l (120/50/50 opti) i zbierania gratów , moze za miesiac uda sie odpalić wszystko

pozdrawiam

PABLO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja rowniez w tym tygodniu zamowilem baniak 70x70x70 pod solniczke, aktualnie posiadam 500l czarne wody. Jestem z kalisza pomorskiego ale w szczecinie bywam 2x w tygodniu. Tylna3c mam do Ciebie blisko wiec jezeli poratowalbys 2-3 wiadrami wody na zaszczepienie jałowego akwarium to byłbym niezmiernie wdzieczny.

Edytowane przez Coltrane (wyświetl historię edycji)

dużo zdjęć mojego akwarium https://www.facebook.com/tibireef/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylna3c ja często jeżdżę w teren w Twoje okolice, robię tam monitoringi środowiska, kiedyś muszę koniecznie do Ciebie zajrzeć

i zobaczyć to cudo o takiej wielkości :)

Pozdrawiam

Piotr


175L w obiegu, odpieniacz TUNZE DOC Skimmer 9410, NJ2300, Pacific Sun 90W + 2x24W ATI, VorTech10, Biopellets, małe refugium + 8W LED, pełny Balling, miękkie, LPS i łatwe SPSy

4117_4119.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w związku z tym, że wszyscy z okolic Szczecina chcieliby się spotkać, ale jakoś brakuje inicjatywy to może ja zaproponuję. Na początek neutralny grunt czyli miejsce publiczne a raczej z dozwolonym miejscem na ognisko. Mam dwie propozycje. Pierwsza to jezioro głębokie dla niezorientowanych podam namiary w google earth (53"28'17,32"N 14"28'46,40"E) i wtedy będzie od razu mapa dojazdu oraz na starej berlince wylot na Goleniów, Nowogard (To tak dla tych którzy byliby z okolic) 53"25'30,54"N 14"46'25,55"E. Mi bardziej podoba się miejsce na starej autostradzie, jest mniej nawiedzane, ale to jest do uzgodnienia. Teraz termin tak z głupia frant wybrałam 13 kwietnia. Po pierwsze nie jest to tak odległy termin by wszyscy o nim zapomnieli, po drugie jest dosyć czasu by sobie wszystko tak zorganizować aby być. Ognisko dlatego, że przy grillu w kwietniu nam d*py zmarzną, każdy weźmie ze sobą kierowcę, piwo i kiełbachy oraz co uzna za konieczne na spotkaniu. Start myślę 15:00. Wtedy przydadzą się jeszcze ciepłe ciuchy pewnie :) Teraz czekam na Wasze za i przeciw.


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy Szczecinianie :smiling:

Jestem z pogodna aktualnie away from home :dizzy:

Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego spotkania :thumbup:


8500006d59c35e020df4373662c10630u1259a1107.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam Natalia ja jestem za tylko ja jakiś zmarzluch jestem nie żeby coś wymyślał ale może jakiś lokal by sie znalazł co do daty mi jak najbardziej pasuje jno coś pod dachem no i jak by ktoś chciał się jakimiś zwierzątkami wymienić było by fajnie

Edytowane przez tylna3c (wyświetl historię edycji)

akwa 230x180x80x80h 2500 litra w obiegu skała ok 400kg. 2x GIESEMANN 12x54w i 12x80w Royal Exclusiv Bubble King 500 intern i wszystkie zabawki co potrzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, jeśli tak, to moja propozycja to restauracja BRODWAY przy autostradzie na wjeździe do Szczecina. Jak ktoś jedzie ze szczecina zaraz za kliniskami ma nawrotkę na autostradzie. Jedzonko jest niedrogie ale wyj... w kosmos no i piwko też jest, na dworzu są duże stoły, restauracja fajna i kameralna, bez zgiełku pubu czy innych baletów. Jak kilka osób się zadeklaruje mogę podjechać i zarezerwować dla Nas drugą część sali z większym stołem. Myślę, że fajnie by było gdyby było nas przynajmniej z 8 osób. Dwie będą napewno, ja i Tomek :)

Ps. daję adres stronki jest tam kontakt i mapa dojazdu

http://www.zajazd-broadway.pl/index.htm

Edytowane przez natalia83 (wyświetl historię edycji)

4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok Natalia ja sie wpisuje jak na ten czas 60% w obecnej chwili pracuję w delegacji na wekendy do domu wracam i muszę ustalić wszystko , jest czas wiec będę się mocno , mocno starał


akwa 230x180x80x80h 2500 litra w obiegu skała ok 400kg. 2x GIESEMANN 12x54w i 12x80w Royal Exclusiv Bubble King 500 intern i wszystkie zabawki co potrzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował miejsce kolo Arkonki jest miejsce na ognicho jest blisko nie potrzeba kierowcy mozna dojechać komunikacją miejską a jak pogoda nie dopisze to obok jest chata to mozna tam podskoczyć.

pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, Rafał to mamy do siebie rzut beretem :) Kasztany się kłaniają :thumbup:


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem , że blisko :) już tam czuję tego podzielonego ukwiałka macki domnie ciągną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 kwietnia mi pasi :). Kierowcę będę miał :) jakieś pifko można wysączyć :p. Co do wymianki życia to można się jakoś ugadać, ja zawsze mogę coś ze sobą zabrać na rozpoczęcie przygody.

pozdro Grzegorz


Akwa ....... zł, osprzęt ...... zł, skała i życie ........ zł, uśmiech mojego dziecka co rano przy akwa BEZCENNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no Panowie deklarować się bo obecność jest obowiązkowa :)

Rafał, spóźniłeś się o jeden dzień. Wczoraj ukwiał pojechał do Piotrka na Mazurską, chciał do swojego akwarium :)

Gdyby ktoś chciał się wymienić szczepkami to ja jestem chętna, ale niestety tylko sps lub lps, bo moje miękkaski powoli mają się coraz gorzej (ew. grzyby lub zoa, bo te rosną jak szalone :) ). Mam na wymianę różowego s. hystrix, s. caliedrum fluo zielona i srebrno niebieska, m. digitata zielona i czerwona, niebieska stylopora, czerwona monti foliosa, oczywiście briareum i clavularia, czerwone grzybki discosoma, na wymianę również bardzo duża sinularia sp.02 (właściwie 2) duże drzewa wysokości jakieś 25-30cm "noga" grubości nadgarstka, do dużego baniaka. Chętnych proszę o pw :)


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem baniak Natalii na żywo, PIĘKNY.

Dziękuję za suwiniery :wine:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze uda mi sie dolaczyc do grona na spotkanie. Planuje pobyt w Szczecinie w kwietniu wiec bym sie dopasowal jesli moge. Bede na Osowie wiec jez. Glebokie mi pasuje ale inne miejsce nie stanowi problemu


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No witam moze tez sie uda podskoczyc na spotkanie a jestem z pomorzan :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy blizej terminu na co wypadnie, jestem za okolicami Arkonki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że zbliża się termin, oficjalnie potwierdzam czas i miejsce spotkania. 13 kwietnia o godzinie 15:00 w restauracji Brodway przy autostradzie w Kliniskach. Mamy zarezerwowany stolik na 10 osób, mam nadzieję że tyle się nas nazbiera. A jak będzie więcej też nie problem, krzesła się znajdą. Mam nadzieję że spotkanie wypali i nie będzie ostatnim w tym sezonie :) proszę o info kto planuje przybyć :)

1-2. Ja + Tomek


4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z Holandii pochodzę ze Stargardu szczecinskiego chętnie bym wpadł jednak termin za szybki żeby zorganizować taki wyjazd cóż może następnym razem ....:-( Pozdrawiam i gratuluje świetnego pomyslu


Akwarium 81x36x45 112 l Led 120 W Turboflotor 500 Sicco Voyager 4500L/H 20 Kg Zywa skala

Start 09.02.2013

6767_7399.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki zadeklaruje się ktoś? Jak nikt nie ma zamiaru wpaść to ja też wiem jak spożytkować sobotnie popołudnie :) nie uśmiecha mi się siedzieć bez sensu w restauracji. Odwołujemy to???

W ZWIĄZKU Z ZEROWYM ZAINTERESOWANIEM SPOTKANIE SZCZECIŃSKICH SOLNICZEK ODWOŁANE!!!

Może kiedyś...

Edytowane przez natalia83 (wyświetl historię edycji)

4328_6803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba nie dam rady podjechac niestety. A bardzo zaluje bo pogadal bym z tomkiem na temat przeprowacki bo niedlugo i mnie to czeka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.