Skocz do zawartości
Paweł Zarzyński

Spotkanie sympatyków REEFMAX

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo, firma AQUAEL nosi się z zamiarem zorganizowania jesienią bieżącego roku spotkania dla posiadaczy i sympatyków zestawów AQUAEL REEFMAX oraz dla wszystkich miłośników akwarystyki morskiej. Wstępny termin to sobota 13 listopada. Spotkanie odbyłoby się na terenie Warszawy w jakimś dogodnym pod względem komunikacyjnym miejscu. Planujemy wiele atrakcji, m.in. prezentację nowych produktów AQUAEL do akwarystyki morskiej, pokaz zakładania REEFMAXa na żywo, ciekawe prelekcje nt. akwarystyki morskiej, konkursy z nagrodami (przewidziany jest m.in. atrakcyjny upominek dla każdego posiadacza REEFMAXa)i wile innych. Więcej szczegółów nt. spotkania już wkrótce będzie można znaleźć na stronie www AQUAEL (www.aquael.com). Najpierw jednak chcielibyśmy zwrócić się do Państwa z pytaniem co sądzą Państwo o tym pomyśle? Wszystkich już zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o jak najszybsze przesłanie deklaracji uczestnictwa (wstęp oczywiście będzie bezpłatny)na adres pzarzynski[at]aquael.pl (imię, nazwisko, liczba osób - musimy wiedzieć jak dużą salę mamy wynająć). Prosimy również o zgłaszanie tematów prelekcji jakimi byliby Państwo zainteresowani (postaramy się znaleźć odpowiednie osoby które mogłyby je poprowadzić) oraz wszelkich innych pomysłów na uatrakcyjnienie spotkania.

Pozostaję z poważaniem

Paweł Zarzyński, AQUAEL Project Manager

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może warto to połączyć z konkursem Primus Inter Pares?

Bo jeżeli mają być w innym terminie to będę musiał z jednego zrezygnować.

Chętni np z Krakowa, albo innej Łodzi nie będą w stanie 2 razy dojeżdżać do Warszawy, to jednak koszta, i dodatkowy czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Zarzyński, pomysł świetny, ale i panel spotkania powinien być godny.

Uderzacie w grupę akwarystów o różnym zaawansowaniu. Ważne żeby nie zmuszać wszystkich do oglądania prezentacji na zywo rodem z youtube jak wklewacie wode piasek i ukladacie skale w reefmax - troche mija sie to z celem. Prowadzący powinni być lepiej przygotowani merytorycznie od uczestników (słyszy się anegdoty z targów o "zielonych" ludziach z aquaela). Chcecie zaprosić ludzi z całej Polski do Warszawy: jestem za, ale ludzie muszą wiedzieć, że warto. Oczekiwałbym pokazania nam strategii rozwoju reefmaxa, nowych rozwiązań, możliwości dowiedzenia się co można ulepszyć, jak firma dba o swego starego klienta, co wiecej może zaoferować potencjalnemu klientowi. Wypuściliście całkiem fajny produkt (reefmax) na rynek, nie pozbawiony jednak wad. Forum, na które Pan wszedł jest miejscem, gdzie ludzie dzielą się tymi rzeczami. Aquael powinien być przygotowany na dialog z ludźmi, na ciekawe pytania i konkretne odpowiedzi. Chcąc zachęcić mnie do 7 godzin podróży do Warszawy, chciałbym być uraczony zarówno profesjonalną wiedzą prowadzących jak i kuszącymi prelekcjami zaproszonych autorytetów, na które z chęcią pojawiliby się również z chęcią inni akwaryści. Wtedy firma mogłaby się wsłuchać w zapotrzebowanie rynku, określając ramy, parametry całkiem nowego produktu (większy, lepszy, równie kompaktowy, może droższy), którym powinniście w niedalekiej przyszłości nas zaskoczyć, zachęcić do kupna. Sprzedajcie nam dobrze marzenia, to je kupimy:) Jeśli jednak miałoby to być spotkanie końcowo-roczne w celu zamknięcia budżetu działu promocji to ja dziękuje.


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

właśnie dlatego zwróciłem się do Państwa o propozycje tematów i inne pomysły na uatrakcyjnienie spotkania. Zależy nam aby odbyło się ono na możliwie wysokim poziomie i postaramy się odpowiednio dobrać prelegentów. Jesteśmy również jak najbardziej otwarci na dyskusję o rozwoju naszych produktów i dobrze się do niej przygotujemy. Chętnie porozmawiamy również o potrzebach rynku. Co do oprowadzania po fabryce to byłoby to trudne - i nie chodzi bynajmniej o tajemnicę produkcji - Reefmaxy są bowiem w całości produkowane w naszej fabryce w Suwałkach, zaś lokalizacja tej miejscowości raczej nie sprzyja urządzaniu tam zlotów ogólnokrajowych (3/4 uczestników miałoby kawał drogi do przejechania w porównaniu z lokalizacją np. w Warszawie).

Co do połączenia imprezy z finałem konkursu Primus Inter Pares to raczej byłoby to kłopotliwe (oba przedsięwziecia wymagają sali o innym charakterze, skupiają osoby o różnych zainteresowaniach, poza tym wtedy nie zmieścilibyśmy się w ciągu jednego dnia).

Pozostaję z poważaniem

Paweł Zarzyński

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej jestem za takim spotkaniem, tak jak poprzednicy napisali, iż przyjeżdżać na spotkanie po to ze by zobaczyć jak założyć to co stoi u nas w domu to nieporozumienie. Lecz z drugiej strony ciężko się określić czego można od Was oczekiwać bo oczekiwań może być wiele.. tak wiele jak tylko można sobie to wyobrazić... Prezentacja sprzętu który ma zostać wprowadzony do produkcji, zmiany jakie zamierzacie wprowadzić następnych zestawach... POMOC w rozwiązaniu problemów z obecnymi zbiornikami...

Rozumie że takie spotkanie ma też na celu zebranie informacji od użytkownika co trzeba poprawić... co jest dobre a co złe..


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez bylbym zainteresowany spotkaniem. Zgadzam sie z luft'em, ze samo zakladanie RM pewnie dla wielu by nic nowego nie wnioslo. Dla mnie ciekawe byloby pokazanie mozliwosci rozbudowy RM / akcesoriow / stosowanie roznych wkladow filtracyjnych / ustawianie odpieniacza, etc. No i na pewno wiele osob jest zainteresowanych nowym, wiekszym RM, ktory jest zapowiadany. To moje 2gr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główną atrakcją tego spotkania będzie pokaz nowego ReefMax-a:strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to zaproszenie z pierwszej wiadomości, to coś poważnego czy tylko taki żart? Bo Pan Zarzyński na maile nie odpowiada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie żart, w magazynach akwarystycznych już jakiś czas temu pojawiło się ogłoszenie o spotkaniu :) Sam zastanawiam się nad wybraniem, jeśli tylko czas pozwoli :)


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł, też będę z kolegami z okolicy :)


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z tego co słyszałem to data spotkania chyba nieaktualna

Info od zaufanej osoby która zna Pana Pawła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos mnie to nie dziwi:)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, pomysł był ciekawy, nawet to co zaplanowano i zaprezentował Pan Paweł w pierwszym poście, bo jeżeli chodzi o ustawienie skały, ustawienie i korygowanie cyrkulacji za pomocą pomp, regulację odpieniacza, konserwację i może nawet wykorzystania różnych akcesoriów w komorach panelu chętnie by obejrzało paru chętnych, była by okazja żeby porozmawiać na zywo z przedstawicielami firmy i innymi użytkownikami sprzętu - a było to tematem wielu zapytań i postów na forum, więc jak najbardziej jest porządane.

To samo dotyczy nowości, dedykowanych i nie tylko do reefmaxów, ale do morszczyzny.

A że to nie seminarium naukowe a my to nie krajowi specjaliści, za to użytkownicy produktów firmy która wyszła z propozycją zorganizowania dla nas spotkania, pokazania nowych produktów, poznania naszej opinii, wcale nie oczekuję prelekcji w wykonaniu autorytetów i niewiadomo jakiego programu byle byśmy tylko raczyli przyjechać :)

A że kilku kolegów uważa że to nie będzie interesujące to po prostu wystarczy nie jechać zamiast wszystkich zniechęcać, wniosek że lepiej ponarzekac niż coś zrobić lub pomóc w zorganizowaniu,

aż mi się nasuwa powiedzenie kolegi z Torunia podczas jednego z seminariów szkoleniowych do warszawiaków:

Dużo pierdo..ta a mało robita

Szkoda, bo mogło być fajnie...


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#286530 pio7 :

Szkoda, pomysł był ciekawy, nawet to co zaplanowano i zaprezentował Pan Paweł w pierwszym poście, bo jeżeli chodzi o ustawienie skały, ustawienie i korygowanie cyrkulacji za pomocą pomp, regulację odpieniacza, konserwację i może nawet wykorzystania różnych akcesoriów w komorach panelu chętnie by obejrzało paru chętnych, była by okazja żeby porozmawiać na zywo z przedstawicielami firmy i innymi użytkownikami sprzętu - a było to tematem wielu zapytań i postów na forum, więc jak najbardziej jest porządane.

To samo dotyczy nowości, dedykowanych i nie tylko do reefmaxów, ale do morszczyzny.

A że to nie seminarium naukowe a my to nie krajowi specjaliści, za to użytkownicy produktów firmy która wyszła z propozycją zorganizowania dla nas spotkania, pokazania nowych produktów, poznania naszej opinii, wcale nie oczekuję prelekcji w wykonaniu autorytetów i niewiadomo jakiego programu byle byśmy tylko raczyli przyjechać :)

A że kilku kolegów uważa że to nie będzie interesujące to po prostu wystarczy nie jechać zamiast wszystkich zniechęcać, wniosek że lepiej ponarzekac niż coś zrobić lub pomóc w zorganizowaniu,

aż mi się nasuwa powiedzenie kolegi z Torunia podczas jednego z seminariów szkoleniowych do warszawiaków:

Dużo pierdo..ta a mało robita

Szkoda, bo mogło być fajnie...

fajnie...

Reefmaxa maja i poczatkujacy i ludzie PRO

chodzi o to zeby ze spotkania wyjsc nie tylko z ulotka "aquael jest fajny"

skoro taki z Ciebie konformista to ok, ja piszac swoje posty dzialam w swoim interesie

chce by w koncu aquael ruszyl glowa, wsluchal sie w potrzeby klientow

a nie tylko kupowal chinskie patenty, sprzedajac pod polska bandera

Jest to dysputa otwarta. Biore w niej udział. Chce wierzyc, ze aquael to tez polska mysl. jesli aquael wyniesie z tej lekcji cos dla siebie bedzie z pozytkiem dla wszystkich. To samo bylo kilka dni temu z zoofukusem, ktory tutaj strzelil sobie reklame z kosmosu opisujac Chemi pure jako lek na wszystko, z obstrukcja wlacznie!

Kazdy ma swoje potrzeby. Jesli ktos chce wypic herbate i nie tylko w milym towarzystwie zapraszam na lutowy zlot morszczakow do Milówki. Odpowiedni wątek w dziale zloty!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#286510 mariuszduch :

Witam z tego co słyszałem to data spotkania chyba nieaktualna

Info od zaufanej osoby która zna Pana Pawła

Na temat spotkania czy się odbędzie czy nie proponuję żeby się wypowiedział autor tematu reprezentujący firmę AquaEL.

- Zaufane osoby czasem się mylą i wprowadzają niepotrzebne spekulacje.

Panie Pawle czekamy na oficjalną informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego bierzecie wypowiedź kogoś kto ma tylko klawiaturę przed sobą i chęć wniesienia pewnych sensacji w temat??

Poczekajmy na wypowiedź osoby która zapoczątkowała temat tego spotkania... i nie kompromitujmy się takimi uniesieniami...


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś temat dziwnie ucichł, czyżby nieaktualne?


96448be75505dd17a64fb81e9a8d94c5u771a678.png

550 w obiegu

gg 3606492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze Leszku, że czekałeś z najcenniejszym postem nr 1 zeby sie objawić w tak gorącym temacie ten :nono pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to było sobie spotkanie :nono


300L bez sumpa, Turboflotor multi sl z AB u3000 igła, 2x jvp 101, 2x150hqi + 2x54w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

przepraszam, że tak długo się nie odzywywałem w sprawie zlotu sympatyków REEFMAX który zapowiedziałem w tym wątku ale dość rzadko zaglądam na fora internetowe. Wszystkich zainteresowanych tematem chciałbym zapewnić, że firma AQUAEL nie wycofała sie z pomysłu zorganizowania ww. zlotu, ale zostanie on nieco przesunięty w czasie. Z terminu jesiennego musieliśmy zrezygnować głównie dlatego, że największa (przynajmniej moim zdaniem) atrakcja imprezy jaką miał być pokaz nowego REEFMAX 100 (o pojemności niemal 400 l) nie mogłaby się w tym czasie odbyć. Prace nad nowym modelem (a w zasadzie jego testy) wciąż trwają - jestem przekonany, że zostanie on ukończony na wiosnę i wtedy będziemy mogli się nim przed Państwem pochwalić oraz zebrać wszelkie konstruktywne uwagi na jego temat, które pozwolą dodatkowo go ulepszyć. Poza tym tej jesieni terminarz imprez akwarystycznych jest bardzo napięty i zwyczajnie trudno było nam znaleźć odpowiedni termin nie kolidujący z żadnym innym spotkaniem czy zlotem. W tej chwili prowadzimy rozmowy co do nowego terminu spotkania. Najprawdopodobniej zostanie ono zorganizowane wczesną wiosną. O szczegółowym terminie zlotu oraz jego dokładnym programie poinformuję Państwa natychmiast po podjęciu wiążących ustaleń.

Bardzo dziekuję za zainteresowanie tym tematem i jestem przekonany, że planowany przez nas Zlot będzie bardzo udaną (a kto wie może nawet cykliczną?) imprezą.

Pozostaję z poważaniem

Paweł Zarzyński

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.