Skocz do zawartości
SkoczekPL

Konkurs na projekt koszulki i kubka Nano-Reef!

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chciałbym być źle odebrany, ale w konkursie dostrzegam naciski. I są to raczej naciski ze strony osób, które już projekty złożyły. Fajnie, że potraficie operować profesjonalnymi narzędziami, dla Was takie projekty to betka. Może więc dajcie również szansę osobom, którym przygotowanie projektu zajmuje troszkę więcej czasu? Chyba nie boicie się konkurencji? :) Bardzo podobają mi się złożone propozycje, szczególnie Krisa, co nie znaczy że sam nie zamierzam skorzystać z szansy. Tylko że wystruganie czegokolwiek dla mnie oznacza poświęcenie kilku(nastu) dni na zrobienie czegoś fajnego. Poza tym często jest tak, że niektórzy czekają z prezentacją swoich prac do ostatniej chwili, aby nie stały się "inspiracją" dla innych, więc marazm i nuda w konkursie - niekoniecznie :) Nie wiem czy wcześniej organizowano jakieś konkursy z nagrodami, ale założę się, że gdyby chodziło o "złote kalesony", nikt by nie prosił o skracanie terminów. To taka mała dygresja, ale szkoda by było, by ducha rywalizacji przesłoniły korzyści materialne.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie naciski :) nuda i tyle :) nic odkrywczego nie napisałeś - jak ktoś czeka na koniec a koniec byłby np 24 - to niech wystawi 23 czy 24 :) i kto tu myśli o nagrodach wystawiając na sam koniec :) kto tu się boi? :))))

dla mnie może i trwać do końca roku - tylko mi przypomnijcie żebym oddał głos :) bo taki czas przy takiej ilości prac to zabija zabawę i zapał szybko mija :) na szczęście na co dzień mam co projektować więc jakoś daje rade :)


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , witam i grzecznie pytam . Kiedy głosowanie bo nie mogę się doczekać ? :)


Baniak 650 lilr. + 150 litr. sump z DSB i LR ,led 430W, odpieniacz DIY thcskiba , obieg RD 8500 litr. , cyrkulacja 39000 litr. około 100 LR , SPS , LPS .

obecnie : http://nano-reef.pl/topic/31598-cast-away/

Poprzedni baniaczek : http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=224395#224395

http://aqua-reef.pl/topic/1363-mo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#284493 Kris_77 :

to w końcu do 24 czy 30? :) ile czasu na głosowanie ?

A gdzie tu mowa o głosowaniu ? :)

Prace do 24 września, po tej dacie będzie głosowanie :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile będzie trwało głosowanie?


360l+120lsump,beast1200,TUNZE 6045+jvp102,NJ4500,LED CREE 4X12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#284661 Kris_77 :

do 24 września włącznie? :)

no dobra bo mam jeszcze coś extra :( ale wole nie dawać wcześniej :)

Ty lepiej zmień to słowo na swoim projekcie :D


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyluzujcie - stworzenie takiej koszulki to kupa czasu - i tak jeśli bym ja przygotowywał do druku to muszę zrobić od zera - i tam oczywiście słowa AQUA nie będzie! nie chce mi się teraz w tym grzebać :(

to tylko fajny koncept - można zrobić nawet napis reef zz wiekszego słowa NANO i z Nicków ludzi z forum... ale pewnie wiekszość i tak wolała by nazwy ryb czy korali :)


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech moc będzie w Waszych głosach:)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kriss_77 daj już spokój:) jesteś sadsysta i tyle:p. Zostawiasz konkurencję w tyle. Powinni Ci zabronić startowania:)

Pozdrawiam

Maciej


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że chętni się określą po wyborze koszulki - nie każdy zechce założyć koszulkę która mu się nie podoba ... liczę na to, że Ci co zagłosują za danym wzorkiem raczej zechcieli by taka mieć ... więc to jest ważna decyzja! nie czekać aż inni wybiorą :( i nie głosować przeciw a za :) odwrotnie jak w wyborach :)

co do ceny - to chyba każdy zdaje sobie sprawę, że im więcej chętnych się znajdzie - im więcej egzemplarzy się zamówi cena będzie niższa - nikt nie poda jej od razu - jeden drugiego powinien mobilizować i zachęcać do zagłosowania i potem zakupu - wtedy zyskamy wszyscy!


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało która z koszulek zawiera jakieś charakterystyczne dla forum symbole, logo, czcionka itd. Skupiliście się na tym, żeby stworzyć coś nowego, a nie chodziło o zaprojektowanie logo forum, tylko koszulki dla forumowicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LiZaRd - a jakie są charakterystyczne dla forum symbole? :( bo nie wiem o czym mówisz - kolory są - logo jest - hasło jest - mowie o rożnych pracach - to po pierwsze

po drugie sam zaprojektowałeś nie zgodnie z wyżej wymienionymi przez siebie zasadami :) może Ci nie wyszło...nie wiem... ale po co krytykujesz tak innych :) jak dziecko w piaskownicy :D

rozumiem, że Ty nie kupisz żadnej .. może inni będą bardziej otwarci :D


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konkurs wywołuje widać emocje

z pozytywnych aspektów widze, że cieszy się popularnością wiec dobrze

gdyby nie byloby zażartej dysputy byc moze zszedlby na margines (jak np. niegdysiejszy konkurs foto)

konkursy sie docierają, jakość forum, a kolejne ramy konkursowe dzieki obecnemu beda tylko lepsze

pozdro!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?? A kto powiedział, że nie kupię, dlaczego coś insynuujesz? Charakterystycznymi symbolami jest osłonica, charakterystyczny napis i jego czcionka, ja koszulkę traktowałem jako fun, może gdzieś tam przez moment bardzo chciałem wygrać choćby automatyczną dolewkę, nie ukrywam nagrody są atrakcyjne, ale w momencie, kiedy zmienia się warunki konkursu, kiedy w momencie jego trwania jeden z uczestników obrasta w piórka, co widoczne jest nie tylko w postach dotyczących konkursu, robi się to wszystko zniechęcające i to nie jest tylko moja opinia. Wskaż mi post w którym kogoś krytykuje, piszesz, że logo jest, tak, ale w większości przypadków wyimaginowane przez jego autora, nie mówię, że są brzydkie itd., wyrażam poprostu swoje zdanie i mam do tego prawo. Piszesz, że może mi nie wyszło, ech, nie sztuką jest wymyślenie 200 projektów na masę, które są IMO nijakie, podejrzewam, że włożyłeś dużo pracy w to i zależy Ci na wygranej, dlatego też odbierasz to co napisałem powyżej jako atak w Twoją stronę, a wcale tak nie jest, zaraz napiszesz, "a ocellaris na koszulce jest fajny?" no i zacznie się bezsensowna wymiana zdań. Podoba mi się jeden z Twoich projektów, ten w którym z haseł stworzony jest napis "nano reef". Myślałem, żeby nieco go ulepszyć robiąc pomarańczowe litery tworzące "nano reef", a w tle z szarych liter porobić nicki forumowiczów małą czcionką, tak, żeby napisy powoli zanikały z każdej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak :

autorzy projektów nie powinni brać udziału w dyskusji - niech ich projekty obronią się same.

- Organizator konkursu jest,

- wytyczne są,

- zgłoszenia są,

- jury (populacja NR) jest.

Więc do dzieła :(


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#285186 luft :

konkurs wywołuje widać emocje

z pozytywnych aspektów widze, że cieszy się popularnością wiec dobrze

gdyby nie byloby zażartej dysputy byc moze zszedlby na margines (jak np. niegdysiejszy konkurs foto)

konkursy sie docierają, jakość forum, a kolejne ramy konkursowe dzieki obecnemu beda tylko lepsze

pozdro!

Amen i racja. Kolejne będą lepsze (o ile będą bo zachowanie niektórych jest smutne) szkoda tylko że naszą cechą narodową jest szukanie minusów a nie plusów, no ale to jak napisałem - tradycja.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.