Skocz do zawartości
SkoczekPL

Konkurs na projekt koszulki i kubka Nano-Reef!

Rekomendowane odpowiedzi

#297340 Kris_77 :

ciemny szary - jak tło na forum!

Amen.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako zainteresowany w temacie - czy kubki beda gotowe na zlot w Milówce?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KURTKA NA WACIE!!!

KIEDY SIĘ DOCZEKAM TEGO NA CO GŁOSOWAŁEM????

CHCĘ TAKĄ KOSZULKĘ JAK KRIS_77 ZAPROJEKTOWAŁ!

Nie rozumiem kto położył "łapę" i tak skiepścił wykonie... bo co bo 5zl drożej by było?

Kurde jak to tylko o to chodzi to bym i 10 dał więcej ale nie ma to wyglądać jak tania koszulka z lumpeksu tylko to!:

tee_no2b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega Tofik ma mocne wejścia :)

Mam nadzieje, że aż tak bardzo nie przyćmił mojego grzecznego pytania o kubek :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tofik, możesz nie drzeć japy? Jaki Ty widzisz problem? Znajdź koszulki, kup je, znajdź wykonawcę, zapłać mu, zrób koszulki, a potem tylko siedź i kasuj pieniąchy, przecież sądząc po zainteresowaniu pójdą jak woda :)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj to może z Waszej strony (sklepu) ktoś by się odezwał i chociaż jakieś wytłumaczenie dał...

Skoro znaleźliście wykonawcę na zrobienie napisu w pionie to jaki to problem zrobić w poziomie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technicznie dośc duży o dziwo.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na TEJ stronie można wybrać kolor, fason i wzór lub dodać wzór i nie mam problemu żeby mieć napis poziomy czy pionowy czy nawet po skosie więc nie wiem o jakim technicznym problemie Seb prawi (bez urazy), gdyby jeszcze można było wykorzystać wzór Krisa77 nie byłoby problemu z zamówieniem koszulki jaką chciałby Tofik i nie tylko on, niestety wzór przeszedł na własność głównego sponsora i nie można go już wykorzystać.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając przyczyny dlaczego na koszulkach zrobiono pionowy napis, mozna sobie odpowiedziec na ile mozliwe jest zrobienie dodatkowych koszulek w poziomie. Seb mowi, ze zainteresowanie faktycznym zakupem obecnie dostepnej koszulki z napisem w pionie jest male, a wiec pieniadze sa zamrożone w towarze. Naklad zamowienia koszulek pewnie duzy zeby osiagnac dobra cene jednostkową wiec temat siłą rzeczy stoi w martwym punkcie. Pomijając czy i kto personalnie zawinił w całym galimatiasie - jako ekipa zgrana paczka musimy łyknąć to piwo. Co by nie mówić, ktoś stworzył to forum, prowadzi je, podchwycił inicjatywę ludu, zrealizował projekt jak umiał. Na przyszłość odpowiedni ludzie zapewne/mam nadzieję wyciągną wnioski i liczbę że każdemu bedzie dobrze :)

Można by obniżyć cenę koszulki, żeby nakład szybciej zszedł, ale z drugiej strony jak czuliby się koledzy, ktorzy zaplacili całą kwotę. Wiecie kto ma szczerą potrzebę identyfikacji z nano-reef kupi koszulkę i z ukośnym logo :)

Na zywo widziałem na AnT'cie koszulke i musze powiedziec że wyglądał ładnie w niej.

Nie ma co bić piany, ale żeby tez nie było tak kolorowo zapytam co z tym kubkiem? Jeśli temat jest w martwym punkcie i szefostwo byłoby skłonne oddać np. mojej skromnej osobie realizacje/dystrybucje produktu to ja nie widzę problemu. Z drugiej strony może się tak okazać, że tylko ja czekam na ten kubek :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - nie wiem jak poszły koszulki (ale chyba cienko) ale powiem Ci na przykładzie Krzyśka i kalendarzy. Więcej pytających i bijących brawa niż kupujących - i to zdecydowanie x 100 :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, skoczek no takie to już jest...

Ja osobiście kupiłbym kalendarz ale jak na moją kieszeń to 50zl to jednak za wysoka cena.

Po prostu mam inne priorytety niż 12 kolorowych kartek - nie powiem extra, ale cena jednak nie na mnie.

Za 50zl to ja wolę sobie rybkę kupić i się nią cieszyć niż mieć kalendarz na ścianie i nadal szaro w akwarium...

Wiem że ta cena to i tak jest niezła i że zbytnio z nas się na nim nie zdziera ale jednak....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak to tutaj jest, dużo ochów i achów, oklasków, wiwatów a jak przychodzi co do czego to cisza.

Kiedys pisałem, żeby zrobić listę osob które wyraziły chęć zakupu kalendarza, a których było od groma i później porównać ile osób faktycznie kupiło kalendarz :)

A co do koszulek - nie sprzedaja się bo są po prostu brzydkie - napis nie w te strone, kolor czarny, wielkość i krój worka na ziemniaki, no i to zachecajace do zakupu zdjęcie na głownej stronie - wiecie co to jest żelazko ?

Sorry ale porównajcie projekt i produkt końcowy, no śmiech na sali.

Znajdz 10 różnic: :)

3085-aaa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natan, zapominasz o jednej ważnej rzeczy, projekt to ANIMACJA, a nie prawdziwa koszulka, spróbuj znaleźć koszulke w takim kolorze.

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie zdaje sprawe, że to był projekt, ale produkt końcowy nawet nie przypomina projektu, a chyba nie o to chodzi w projektowaniu... wogole cała idea konkursu upadła, bo co z tego że ktoś wygrał, skoro i tak koszulka bedzie inna.

myślę, że znalezienie koloru rowniez nie stanowiło by większego problemu, ale nie chce mi sie szukać :)

tak pewnie cena by wzrosła itp, no ale płacisz mało płacisz dwa razy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
myślę' date=' że znalezienie koloru rowniez nie stanowiło by większego problemu, ale nie chce mi sie szukać[/quote'] eeeee... No tak sie nie bawimy, jeśli nie stanowi to problemu to poszukaj, przecież to 5 czy góra 10 minut :) A tak jeszcze w temacie, kalendarze Krisa byly takie jak w projekcie, a deklaracje do sprzedaży mialy się nijak, więc śmiem twierdzić że jakie by te koszulki nie byly to sprzedaż wyglądalaby podobnie, jest nauka na przyszłość...

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł pewnie masz rację, ale nie ważne czy to koszulki czy kubki czy kalendarze - jak nie są za darmo - jest kiszka. Ogólnie ujmując - nie warto się w to bawić - chyba że tylko dla zabawy - takie jest moje zdanie :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seb ja wiem, że to słomiany zapał większości osób, ale niezmienia to faktu że koszulka mogła by być lepiej wykonana... a koloru poszukam w poniedziałek :)

No Rafale niestety nie warto nic robic dla ogółu, zadnych konkursów, zadnych koszulek czy kalendarzy, no chyba, że po wcześniejszej przedpłacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja myślałem że warto :) Po porostu teraz trzeba inne konkursy wymyślać ....


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natan, tylko koniecznie zobacz te kolory koszulek live, dość mocno sie to różni od zdjęć:)

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za Natanem! ok wiadomo projekt wirtualny to nie realny ale wyprasować by można jednak było, w dodatku aż mam wątpliwości czy to ktoś tego na kolanie napisu nie naklejał z kalkomanii bo daleko mu od pionu

eeeee... No tak sie nie bawimy' date=' jeśli nie stanowi to problemu to poszukaj, przecież to 5 czy góra 10 minut [/quote']

Eeeee koszulka ile by nie kosztowała stanowi dochód ska sklepu bo za darmo by się w to nie bawił, a dodatkowo ma być reklamą dla portalu właściciela serwisu który przy okazji ma sklep skąd czerpie dochody a mimo to takie podejście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.