Skocz do zawartości
SkoczekPL

Konkurs na projekt koszulki i kubka Nano-Reef!

Rekomendowane odpowiedzi

LiZaRd nie oskarżaj mnie publicznie o takie rzeczy bo przykro...

...chyba nie chcesz żebym ujawnił Twoją prywatną wiadomość do mnie ... bo wtedy nie wiem czy zdobyłbyś choć jeden głos...

widzę po prostu, że część chce się bawić i fajnie ale jeśli jest wątek do podpowiedzi i komentowania - to próbuje wyjaśnić na czym polega produkcja koszulek ... nie jestem super specem w tym - ale podstawy warto znać zabierając się za projekt...


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem porażony zdolnościami niektórych kolegów przedstawiających projekty , a zarazem zniesmaczony tą kłótnią . Popieram w 100% to co powiedział Kris. Moim zdaniem koszulka musi być wyrazista , czytelna w tym co ma przedstawić a zarazem subtelna . Ładowanie palety kolorów nie ma sensu bo staje się to „odpustowe” wdzianko . Z góry przepraszam i bez urazy dla kolegów i koleżanek lubiących kolorowe koszulki . Koszty również grają niebagatelną rolę i tu się nie oszukujmy . Dla mnie projekty Krisa są jak najbardziej na chwilę obecną najlepsze – czytelne i bez pstrokacizny . Na drugim miejscu Snakechamer – również bardzo fajny projekt . LiZaRd – bardzo fajny projekt nr 2 ale może być kosztowny .Zamykając moją wypowiedź projekt powinien zawierać moim zdaniem nie więcej jak dwa kolory . Nie mam na myśli koloru koszulki . Pozdrawiam wszystkich .:):)


Baniak 650 lilr. + 150 litr. sump z DSB i LR ,led 430W, odpieniacz DIY thcskiba , obieg RD 8500 litr. , cyrkulacja 39000 litr. około 100 LR , SPS , LPS .

obecnie : http://nano-reef.pl/topic/31598-cast-away/

Poprzedni baniaczek : http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=224395#224395

http://aqua-reef.pl/topic/1363-mo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zacznijmy tak, ile bylibyśmy w stanie zapłacić za taką koszulkę? jeśli byłaby fajna, z dobrego materiału, to mógłbym nawet 100zł zapłacić i tu chyba nie byłoby problemu z kolorami. Organizatorzy nigdzie nie ograniczyli nam liczby kolorów. A jeśli już coś robić to naprawdę fajnego, nie wiem..

Co do funu związanego z rywalizacją tak niech pozostanie, nie miałem Kris nic złego na myśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LiZaRd to prawda że nie było mowy o ograniczaniu kolorów . Osobiście nie mam problemów z kolorami . Projekt nr 2 przedstawiony przez ciebie jest jak njbardziej oky. Wypowiedziałem tylko swoje zdanie w tej sprawie . Myślę że nnikogo nie uraziłem .


Baniak 650 lilr. + 150 litr. sump z DSB i LR ,led 430W, odpieniacz DIY thcskiba , obieg RD 8500 litr. , cyrkulacja 39000 litr. około 100 LR , SPS , LPS .

obecnie : http://nano-reef.pl/topic/31598-cast-away/

Poprzedni baniaczek : http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&p=224395#224395

http://aqua-reef.pl/topic/1363-mo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na cenę koszulki przede wszystkim wpływa ilość egzemplarzy jaką zamówimy

- koszulka - można kopić gotowe koszulki - można je uszyć - z kupnem może być problem z fajnej jakości materiałów już o wykrojach nie mówiąc - a i weź kup interesujący Cie kolor - więc przy większych ilościach opłaca się pofarbować belkę materiału i zlecić szwalni wyszycie wg własnych wykroi i rozmiarówek - ale oczywiście będzie to droższe niż kupno tych gotowców... dodatkowo we własnych można zamówić za niewielkie pieniądze własne wszywki czy metki ...

- nadruk - można zrobić prasowanki ale nikt chyba by tego nie chciał - więc trzeba sitem - rozbijasz wzorek na kolorki - każdy kolor to inna matryca i za każdą płacisz - dlatego większość koszulek rożnych producentów nie powala kolorami - dobry wzorek uznaje się taki który ma to coś a da się go jeszcze w znośnych cenach wyprodukować - pewnie jest wiele technik o których mam juz mniejsze pojęcie - typu lakierowania, puffy, hd itp.. może jakoś inaczej da się wykonać wzorek mocno kolorowy ... mówię z własnego doświadczenia - a wyprodukowałem 14 wzorków - łącznie z 800 sztuk koszulek...

Lizard - kiedyś sobie zrobiłem koszulkę i za 300zł - jedyny egzemplarz - ja nie widzę problemu - ale dla większości i Przemkowi, który chciałby mieć zapas - chyba się nie spodoba... co do konkretnej ceny za wzorek czy kolor nie potrafię z marszu ustalić ceny - później tą cenę dzielisz przez ilość egzemplarzy ... koszulka ma być masowa więc fajnie by było gdyby zmieścić się np w 30-40 zł - max 50...


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu jest fajna drukarnia. Robią nadruki na koszulkach i nie tylko np. dla Clinic'a. Kiedyś tam pracowałem i powiem, że nie ma żadnej lipy. Drukują sitem full kolor. Mogą też zrobić metodą termotransferu. O cenę można się zapytać, ale musiałbym wiedzieć ile sztuk, czy full kolor, przód i tył itp. rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale można też skorzystać z drukarek drukujących bezpośrednio na koszulkach , z poddrukiem .

Sam taką maszynę zamówiłem , kwestia tego kiedy do mnie dotrze , ale jest bardzo prawdopodobne że koszulki już będą dawno gotowe :-)


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostro :) nie wnikając w cenę jeśli wydruk będzie trzymał się po wielokrotnym praniu (sprawdzałeś to jakoś??? jak to wyglada?) to będę 1-szym Twoim Klientem :D

mieć taką maszynkę w domu :D - wstajesz rano - a pójdę dzisiaj sobie w takiej koszulce - druk minutę - suszenie 35 sekund - koszulka nie siebie i w miasto :D)))


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#281998 Kris_77 :

ostro :) nie wnikając w cenę jeśli wydruk będzie trzymał się po wielokrotnym praniu (sprawdzałeś to jakoś??? jak to wyglada?) to będę 1-szym Twoim Klientem :D

mieć taką maszynkę w domu :D - wstajesz rano - a pójdę dzisiaj sobie w takiej koszulce - druk minutę - suszenie 35 sekund - koszulka nie siebie i w miasto :D)))

Miałem taką koszulkę i była prana wielokrotnie :-)

No musisz jeszcze doliczyć jeszcze czas dogrzania to łącznie będzie ze 2,5 minuty :-))


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz zdradzić (o ile już sobie przekalkulowałeś) ile by kosztował mnie nadruk jakbym zamówił - powiedzmy full color rozmiar największy jaki wejdzie wg specyfikacji - czyli wysyłam Ci koszulki i projekty ... możesz na priv jak to tajemnica :)

zbieram w pracy chętnych na taka maszynę zrzuta po 1000zł - mam już 3 - zostało 83 :D))


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok resztę priv żeby nie zaśmiecać.


430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#281971 Kris_77 :

Lizard, Luft - nie oceniam wzorków tylko powiedzcie mi jak wyobrażacie sobie produkcje takiego wzorka - prasowankę ???

bo jeśli nadruk sitem to każdy wzorek trzeba rozbić na pojedyncze kolorki - wiecie ile kolorków mają Wasze wzorki ? i jakie będą tego koszta? pytam - bo wodze fantazja jest - tylko czy świadomość też? :)

sPRYTny - będzie głosowanie - wszystko w Waszych klikach :D

juz w drugim poście konkursu spytalem o ograniczenia... by sie upewnić co moge...

wiem, że są różne metody oraz ze sa coraz lepsze maszyny w naszym kraju

licze rowniez na to ze zrobimy duzy naklad co znacznie wplynie na obnizenie ceny

pozdrawiam wszystkich!

(p.s. oj zamarzyła mi sie taka maszynka Brothera :D )


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luft - jeśli zrobiłeś to ze świadomością to lux - w sumie po linkach i wieściach Snakecharner-a jak widać można dać i full kolor :) mam po prostu nadzieję, że zwycięską koszulkę kupi jak najwięcej osób bo chyba o to też chodzi w tej zabawie :D


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#282033 Kris_77 :

Luft - jeśli zrobiłeś to ze świadomością to lux - w sumie po linkach i wieściach Snakecharner-a jak widać można dać i full kolor :) mam po prostu nadzieję, że zwycięską koszulkę kupi jak najwięcej osób bo chyba o to też chodzi w tej zabawie :D

masz racje, chodzi o to by wszystkim było dobrze, jak najlepiej!

i mam nadzieje ze tak bedzie.

pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, w związku z tym że projekty już się nie mieszczą na serwerze :) i odpowiadając na Wasze prośby - skracamy konkurs.

Projekty można składać do 24.09.2010 - czyli do najbliższego piątku.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ładnie, nie zmienia się zasad w trakcie gry :)


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo nie podoba mi się to, że skracacie terminy, akurat mam teraz w firmie zajob i myślałem, że w przyszłym tygodniu, jak już będę miał luz, przysiąde do tego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce nikogo bronic, ale wczesniej byly tylko glosy ludzi o skroceniu czasu konkursu i pewnie stad decyzja. pozdrawiam wszystkich


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@premiero - masz rację, zaraz usuniemy nagrody które ufundowali sponsorzy po ogłoszeniu konkursu :)

A na poważnie, to tak jak napisał kolega LUFT do tej pory każdy chciał skrócenia - na PW miałem tych wiadomości 10x tyle co tutaj w postach. Po za tym marazm - a Lizard - dla Ciebie tak samo jak Krisa_77 - taki projekt to pikuś także dasz radę.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś napiszę :)


120x43x50 plus sump,cyrkulacja 2x5000,odpieniacz diy na pompie octopus wirnik igiełkowy 1000l/h,oświetlenia 2x54 i 2x39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc ja już zapomniałem o tym konkursie :) nuda jak cholera - koniecznie next time czas jakby by nie był - ale pokazanie prac wszystkich na raz i max tydzień na głosowanie i poszło...


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.