Skocz do zawartości
crab22

Zlot w górach II 4-6 Luty 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Lizard, przyjedziesz to sam zobaczysz jak to się skończy. Byłem, piłem, z trudnością przeżyłem:playing


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z trudnością przeżyli Ci co z Tobą przy stoliku siedzieli:clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znowu temat zszedł na tematy spożywania, a przecież takie dobre obiady były :)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedzenie faktycznie było dobre i dużo.

Leszek jutro dzwonię w sprawie bioballi.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie lista zamknięta czy uda mi się jeszcze wpisac z żonką????


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lubie upijac się bez zagrychy, ale skoro tak karmią to widzę same "za":)

no to jak sa jeszcze wolne miejsca, jeśli tak to jestem z żoną...


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. :)

crab22, dzięki za cierpliwość, jutro wypuszczę jakiś przelewik. Mam nadzieję, że do lutego zacznę jakoś wracać do życia. Najwyżej zamiast żony przywiozę jakąś przypadkowo poznaną po drodze gimnazjalistkę.

Dziękuję za życzenia świąteczne. Wszystkiego dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie @Ditus i @Adamus23 postaram się Was gdzies jeszcze wcisnąc:) Za rok pewnie zrobimy zlot pod gołym niebem, już teraz trzeba będzie pewnie dzieciaki osobno posadzic albo wysłac na dwór, pijanych pod stół i może jakoś to będzie:clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj... Widzę, że będzie na ostro impreza :) tak jak lubię... Chyba przjedziemy żony samochodem ;-)

Daj znać to puszczę przelew...


Pozdrawiam,

Piotrek

120x70x50 3-side view, T5, 2x6100 + 2x6550, BK 250, Profilux, DaStaCo, AF, AiO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto mnie do domu odwiezie?

Taniej mnie wyjdą kwiatki niż taksa :)


Pozdrawiam,

Piotrek

120x70x50 3-side view, T5, 2x6100 + 2x6550, BK 250, Profilux, DaStaCo, AF, AiO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#310254 crab22 :

Panowie @Ditus i @Adamus23 postaram się Was gdzies jeszcze wcisnąc:) Za rok pewnie zrobimy zlot pod gołym niebem, już teraz trzeba będzie pewnie dzieciaki osobno posadzic albo wysłac na dwór, pijanych pod stół i może jakoś to będzie:clowning

czekam w takim razie na info... trzeba za jakims dobrym zacierem się zakręcic:clowning


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i udało się, dzięki crab22 opijemy to na zlocie .

pozdrawiam


330l: 100/60/55 optiwhite + sump , oświetlenie: 8x39 ATI Powermodule Obieg: RD 3500 odpieniacz: Bubble King Supermarines 200 Filtr:poompa NJ2300+deltec FR 509 +filtr NP-reducing BioPellets dolewka: Dr Witt + Eheim compact 300

cyrkulacja:2xkoralia 4+1x koralia 3: skała ok 50kg. Start 17.05.2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie umieściłem spis rzeczy potrzebnych na zlot, mam nadzieję że znajdą się jacyś wolontariusze:)

Zamykamy listę obecności, wkrótce też umieścimy plan żeby Was już dłużej w niepewności nie trzymac

P.S. Sorry Smoki,że Cię wrobiłem w pieczenie ciasta, ale bez tego połowa osób nam się wykruszy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałeś Michał o jeszcze jednym, co nam po pustym zbiorniku trza by było jakaś wode do niego nalać, poza piekielną oczywiście :googleye


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35L mogę przywieźć jak w tamtym roku.Pamiętam,że sporo osób przywiozło i ta woda w akwarium była średnią,krajową i o dziwo poziom fosforanów był bardzo niski.

Jak w tamtym roku wezmę dużą Hankę i chętnym zmierzę poziom fosforanów,ale tym razem będę kasował :googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, oczywiście wody nigdy nie za wiele, kto może niech zabierze:)

@Inmar wypijesz, zapomnisz:clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gorzałeczka będzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#314628 crab22 :

Na pierwszej stronie umieściłem spis rzeczy potrzebnych na zlot, mam nadzieję że znajdą się jacyś wolontariusze:)

Zamykamy listę obecności, wkrótce też umieścimy plan żeby Was już dłużej w niepewności nie trzymac

P.S. Sorry Smoki,że Cię wrobiłem w pieczenie ciasta, ale bez tego połowa osób nam się wykruszy:D

Kupiłam drugą blachę. Ostatnio naiwnie przywiozłam tylko jedno :)


pozdrawiam

Aśka

____________

Start 4.06.2009

270l+100l sump,

OR 3500 AM,

turboflotor 1000 AM,

2 x Koralia 3 + Wavemaker,

dolewka AM,

Lajon 120,

LED-y 7*17 W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.