Skocz do zawartości
crab22

Zlot w górach II 4-6 Luty 2011

Rekomendowane odpowiedzi

PANOWIE !!!!! PANIE!!!!!!

jest godzina 00;00 i nie jest źle trafiamy w klawisze!!!! Jest super tofik żyje (pomimo urwanej umywalki, klozetu i zniszczonych drzwi) - wpuścić go na salony..... ahhaah, z rewszta jest kiepsko ale dajemy rade zlot jest megaaaaaaaaaa super duza dawka wiedzy i nie tylko jutro reeeplej parę osób stwierdziło, że musi spać i zakończyło impreze o 20 ale jest mimo wszystko ok!!!! A teraz idziemy dalej sie bawić... heehe

P.S.

Nikuś nie koloruj prosze!!!!!! :clowning

Nie koloruję u Ciebie, bo i nie mam co (literówki odpuszczam) :) czyli można się i bawić i pisać dobrze-jesteś przykładem i moim argumentem.

Miłej zabawy :)


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchajcie to są pomówienia, ta umywalka to nie była moja wina... Kończę i dobranoc, jestem grzeczny pa :clowning

PS. U Lizard-a i Sary jest najpiękniejszy wc, takiego to u nas w pensjonacie to ze świecą szukać.

PS.2 Błędy sprawdzone nie ma ani jednego nika możesz spać spokojnie! Pozdrówka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia ze zlotu? Masa ludzi, którzy są świetni, całe rodziny, których łączy jedna pasja, szkoda, że większość z punktów zlotu nie doszła do skutku, ale mimo tego, że niektórzy zlot potraktowali jako czas, miejsce do degustacji wysoko-procentowych, nie żałuję, poznałem wielu ludzi, z którymi do tej pory tylko pisałem, których znałem tylko po nick'ach. Akwarium na szczepki szlag trafił już drugiego dnia, nie wiadomo, czy ktoś coś dolał do 3 baniaków, ale woda była mleko i mimo całodniowej próby odratowania- Krzyśkowi ręce opadały bo mimo tego, że na zlocie było około 60 morszczaków, to nikt nie garnął się do pomocy, a zmętnienie powracało i jutro rano znając życie znów będzie biało i będziemy liczyć kolejne straty...

Doszły mnie też słuchy, że niektórzy pod wpływem procentów pokazali klasę i pisali coś na mój temat, nie wiem jeszcze co i pewnie się nie dowiem, bo posty zostały wykasowane a 2 szanujące się osoby zostały zbanowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zloty są dla dojrzałych i nie mówię tu o wieku i ta dzika radość przed zlotem co po niektórych o tym że jakie to będzie picie, wywołała u mnie uśmiech na twarzy, każda okazja jest dobra żeby się napić ale nie każdy pić potrafi.

Efekty opisane wyżej, szkoda tylko że pojedyncze incydenty odbiją się piętnem na całości imprezy. Nieładnie panowie.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zloty są dla dojrzałych i nie mówię tu o wieku i ta dzika radość przed zlotem co po niektórych o tym że jakie to będzie picie, wywołała u mnie uśmiech na twarzy, każda okazja jest dobra żeby się napić ale nie każdy pić potrafi.

Efekty opisane wyżej, szkoda tylko że pojedyncze incydenty odbiją się piętnem na całości imprezy. Nieładnie panowie.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawać i dawać jakieś fotki :clowning

Pozdrawiam Jacek


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawać i dawać jakieś fotki :waving

Pozdrawiam Jacek


..............................................2651-obraz%20055%20%5B1600x1200%5D.jpg..............................................

FOWLR Już nie długo bo mi oczy bez cukierków padną :) 150x50x50 + sump 240L,30kg LR , 8x39 W , Ati BM 200,cyrkulacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazraz, zaraz, ale o co c'mon? Z postów @Lizarda i @kmirko wnika, że się skwasiło... a miało być tak słono....


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazraz, zaraz, ale o co c'mon? Z postów @Lizarda i @kmirko wnika, że się skwasiło... a miało być tak słono....


Morski dinozaur w stanie spoczynku - forumowy weteran :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#323346 qba25 :

panowie z checia bym pojechal bo akurat wolne bylo w pracy ale za malo wiedzy

Eeee, tym razem chyba mocna wątroba była ważniejsza:clowning

ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#323346 qba25 :

panowie z checia bym pojechal bo akurat wolne bylo w pracy ale za malo wiedzy

Eeee, tym razem chyba mocna wątroba była ważniejsza:clowning

ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#323355 LiZaRd :

... Akwarium na szczepki szlag trafił już drugiego dnia, nie wiadomo, czy ktoś coś dolał do 3 baniaków, ale woda była mleko i mimo całodniowej próby odratowania- Krzyśkowi ręce opadały bo mimo tego, że na zlocie było około 60 morszczaków, to nikt nie garnął się do pomocy, a zmętnienie powracało i jutro rano znając życie znów będzie biało i będziemy liczyć kolejne straty...

...

każdy spędza czas jak lubi, tylko chyba tym razem, większy nacisk był położony na "zlot" niż "morszczaków", szkoda ..


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#323355 LiZaRd :

... Akwarium na szczepki szlag trafił już drugiego dnia, nie wiadomo, czy ktoś coś dolał do 3 baniaków, ale woda była mleko i mimo całodniowej próby odratowania- Krzyśkowi ręce opadały bo mimo tego, że na zlocie było około 60 morszczaków, to nikt nie garnął się do pomocy, a zmętnienie powracało i jutro rano znając życie znów będzie biało i będziemy liczyć kolejne straty...

...

każdy spędza czas jak lubi, tylko chyba tym razem, większy nacisk był położony na "zlot" niż "morszczaków", szkoda ..


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#323362 kmirko :

Bo zloty są dla dojrzałych i nie mówię tu o wieku i ta dzika radość przed zlotem co po niektórych o tym że jakie to będzie picie, wywołała u mnie uśmiech na twarzy, każda okazja jest dobra żeby się napić ale nie każdy pić potrafi.

Efekty opisane wyżej, szkoda tylko że pojedyncze incydenty odbiją się piętnem na całości imprezy. Nieładnie panowie.

oj tam oj tam. Moja ocena zlotu bardzo pozytywna. Zlot jak w życiu - jak sie umie wyciągać z torta to co najbardziej czlowiekowi smakuje to wszystko smakuje. Jak wspomniał Lizard poznałem na zywo masę super ludzi, do niektorych nawet wpadnę na kawe, a kontakt z wieloma morszczakami bedzie jeszcze bardziej serdeczny. Czytając powyzsze komenty czuje sie jakbym byl na troche innej imprezie... ale to świadczy chyba przede wszystkim o mnie. Btw, mam nadzieje ze uda mi sie namowic moją kobiete na kolejny zlot. Ciekawe, czy i kiedy odbędzie się ten na pomorzu. Pozdro dla wszystkich!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#323362 kmirko :

Bo zloty są dla dojrzałych i nie mówię tu o wieku i ta dzika radość przed zlotem co po niektórych o tym że jakie to będzie picie, wywołała u mnie uśmiech na twarzy, każda okazja jest dobra żeby się napić ale nie każdy pić potrafi.

Efekty opisane wyżej, szkoda tylko że pojedyncze incydenty odbiją się piętnem na całości imprezy. Nieładnie panowie.

oj tam oj tam. Moja ocena zlotu bardzo pozytywna. Zlot jak w życiu - jak sie umie wyciągać z torta to co najbardziej czlowiekowi smakuje to wszystko smakuje. Jak wspomniał Lizard poznałem na zywo masę super ludzi, do niektorych nawet wpadnę na kawe, a kontakt z wieloma morszczakami bedzie jeszcze bardziej serdeczny. Czytając powyzsze komenty czuje sie jakbym byl na troche innej imprezie... ale to świadczy chyba przede wszystkim o mnie. Btw, mam nadzieje ze uda mi sie namowic moją kobiete na kolejny zlot. Ciekawe, czy i kiedy odbędzie się ten na pomorzu. Pozdro dla wszystkich!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich BART z tej strony;) jako, że na tym forum mój nick jest zajęty, obrałem sobie taki powiedzmy zbliżony:)

Dzięki wszystkim jeszcze raz za zlot!

POZDRO!:nono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich BART z tej strony;) jako, że na tym forum mój nick jest zajęty, obrałem sobie taki powiedzmy zbliżony:)

Dzięki wszystkim jeszcze raz za zlot!

POZDRO!:waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej dzięki wielkie wszystkim za przybycie, mam nadzieję że większości się podobało:) Było kilka drobnych komplikacji jak np z umywalką, ale czasami przy dużej imprezie jest problem żeby wszystko ogarnąć:nono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej dzięki wielkie wszystkim za przybycie, mam nadzieję że większości się podobało:) Było kilka drobnych komplikacji jak np z umywalką, ale czasami przy dużej imprezie jest problem żeby wszystko ogarnąć:waving

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam czasu spędzonego w Milówce za stracony. Pojechałem tam przede wszystkim spotkać się z ludźmi, których zwykle spotykam tylko tutaj na forum. Miło było spotkać niektórych po raz kolejny, innych po raz pierwszy.

Czy było za mało morszczyzny? Chyba nie. Była bardzo ciekawa prelekcja Wojtka Góreckiego, było sporo o pompach firmy Aquatrend czyli dziełach naszego forumowego kolegi Łukasza. Był też świetny wykład Waldka Osmałka o roli rekinów i ich mrocznej przyszłości. Dzięki niemu również obejrzeliśmy dwa doskonałe filmy - jeden z jego wyprawy w miejsce niedostępne dla zwykłych ludzi.

O wielu morskich tematach rozmawiano w mniejszych grupach dzięki czemu brali w tym udział tylko zainteresowani.

Nie odebrałem naszego spotkania jako okazji wyłącznie do picia. Ale chyba dobrze, że jak ktoś się chciał napić to nie był piętnowany. Ci, którzy przesadzili z alkoholem być może następnym razem zachowają większy umiar.

Ale powiem szczerze, że pierwszy zlot (w ubiegłym roku) oceniam wyżej niż ten. Trochę z naszej winy, trochę z przyczyn obiektywnych.

Gdyby pogoda był lepsza to i większą ochotę byśmy mieli na jakiś spacer, narty czy tam inne ogniska. A tak to trzeba było pić :nono

Na pierwszym zlocie akwarium było chyba jednak w lepszym miejscu. Było koszmarnie ciasno ale w jakiś dziwny sposób było tam bardzo... klimatycznie. Pamiętacie ile tam godzin przesiedzieliśmy gadając głownie o akwarystyce? Teraz to było dla mnie jakoś niewygodnie. Jeśli kiedyś będzie jeszcze jakiś zlot to będę nalegał na lepsze zorganizowanie takiego kącika. I zakaz wchodzenia tam dzieci bez nadzoru. Nie wiemy dlaczego katastrofa dotknęła wszystkie trzy zbiorniki w tym samym momencie. Być może coś do nich wpadło albo zostało wlane... Nie chcę doprowadzić do szukania winnych a jedynie próbuję wyciągnąć jakieś wnioski na przyszłość.

Jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to napiszę ale na razie to wszystko. Generalnie było OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam czasu spędzonego w Milówce za stracony. Pojechałem tam przede wszystkim spotkać się z ludźmi, których zwykle spotykam tylko tutaj na forum. Miło było spotkać niektórych po raz kolejny, innych po raz pierwszy.

Czy było za mało morszczyzny? Chyba nie. Była bardzo ciekawa prelekcja Wojtka Góreckiego, było sporo o pompach firmy Aquatrend czyli dziełach naszego forumowego kolegi Łukasza. Był też świetny wykład Waldka Osmałka o roli rekinów i ich mrocznej przyszłości. Dzięki niemu również obejrzeliśmy dwa doskonałe filmy - jeden z jego wyprawy w miejsce niedostępne dla zwykłych ludzi.

O wielu morskich tematach rozmawiano w mniejszych grupach dzięki czemu brali w tym udział tylko zainteresowani.

Nie odebrałem naszego spotkania jako okazji wyłącznie do picia. Ale chyba dobrze, że jak ktoś się chciał napić to nie był piętnowany. Ci, którzy przesadzili z alkoholem być może następnym razem zachowają większy umiar.

Ale powiem szczerze, że pierwszy zlot (w ubiegłym roku) oceniam wyżej niż ten. Trochę z naszej winy, trochę z przyczyn obiektywnych.

Gdyby pogoda był lepsza to i większą ochotę byśmy mieli na jakiś spacer, narty czy tam inne ogniska. A tak to trzeba było pić :waving

Na pierwszym zlocie akwarium było chyba jednak w lepszym miejscu. Było koszmarnie ciasno ale w jakiś dziwny sposób było tam bardzo... klimatycznie. Pamiętacie ile tam godzin przesiedzieliśmy gadając głownie o akwarystyce? Teraz to było dla mnie jakoś niewygodnie. Jeśli kiedyś będzie jeszcze jakiś zlot to będę nalegał na lepsze zorganizowanie takiego kącika. I zakaz wchodzenia tam dzieci bez nadzoru. Nie wiemy dlaczego katastrofa dotknęła wszystkie trzy zbiorniki w tym samym momencie. Być może coś do nich wpadło albo zostało wlane... Nie chcę doprowadzić do szukania winnych a jedynie próbuję wyciągnąć jakieś wnioski na przyszłość.

Jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to napiszę ale na razie to wszystko. Generalnie było OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#323522 mrozikulus :

a czemu Grześ Dyzma i tomiooo dostali po bananie ?

Bo zupa była zimna, a co ? :nono


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#323522 mrozikulus :

a czemu Grześ Dyzma i tomiooo dostali po bananie ?

Bo zupa była zimna, a co ? :waving


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.