Skocz do zawartości
crab22

Zlot w górach II 4-6 Luty 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się - opanowanie tego wszystkiego na pewno wymagało wiele wysiłku ze strony organizatorów. Dziękuję bardzo za zaangażowanie. Każda kolejna impreza zbliża nas do Zlotu Idealnego :waving pozbawionego słabych punktów. Na szczęście nie stanie się to od razu i przed nami jeszcze parę spotkań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już datarłem do domciu, bardzo jestem wdzięczny że wreszcie mogłem Was poznać, jak dla mnie to zlot był super udany, zważywszy na to że wiekszość osób się wczeniej nie znała to zabawa byłą przednia.

Wielkie podziękowania i szacun dla organizatorów bo odwalili kawał dobrej roboty a cytrynówka była zajebi....

Z wielką radością stawię się na kolejnym zlocie w Milówce.


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już datarłem do domciu, bardzo jestem wdzięczny że wreszcie mogłem Was poznać, jak dla mnie to zlot był super udany, zważywszy na to że wiekszość osób się wczeniej nie znała to zabawa byłą przednia.

Wielkie podziękowania i szacun dla organizatorów bo odwalili kawał dobrej roboty a cytrynówka była zajebi....

Z wielką radością stawię się na kolejnym zlocie w Milówce.


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim dziękujemy rodzinnie za wspólnie spędzony czas


ponad 1000l wody w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim dziękujemy rodzinnie za wspólnie spędzony czas


ponad 1000l wody w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlot był taki na jaki się zapowiadał... :nono jakkolwiek można by się było przyczepiać do kilku rzeczy to poza nimi zlot był udany! Cytrynówka faktycznie robiła furorę, a wykład i filmy o rekinach były niewątpliwą atrakcją! Loteria była miłym dodatkiem :) (wygrałem korala i pokarm) Do następnego razu!!!!


54 L bez sumpa, kaskada + odpieniacz DIY, światło 2x24W (aktynika+biała), koralia i stara pomka po filtrze, 8kg skały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlot był taki na jaki się zapowiadał... :) jakkolwiek można by się było przyczepiać do kilku rzeczy to poza nimi zlot był udany! Cytrynówka faktycznie robiła furorę, a wykład i filmy o rekinach były niewątpliwą atrakcją! Loteria była miłym dodatkiem :waving (wygrałem korala i pokarm) Do następnego razu!!!!


54 L bez sumpa, kaskada + odpieniacz DIY, światło 2x24W (aktynika+biała), koralia i stara pomka po filtrze, 8kg skały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i my dziękujemy za wspólne towarzystwo :nono

Cytrynówka przemega pyszna, ciekawe ile miała volt :)

Prawda to że 100l pękło na zlocie ?

Szkoda akwarii i mleka w nich, szkoda błazenków, szkoda że weekend trwał tak krótko, szkoda prelekcji o LEDach ( a bo napaliłem się na nią :) ).

Wielkie podziękowania dla Organizatorów - rewelacyjne podejście :)

Masa osób które była okazja poznać :) w zasadzie każdy niepodobny do siebie ( no może poza Inmarem :) ).

ps. W domu akwa po zlocie wygląda lepiej jak przed, ciekawe .. ciekawe :)

ps.2. boje się wrzucać foty :)


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i my dziękujemy za wspólne towarzystwo :waving

Cytrynówka przemega pyszna, ciekawe ile miała volt :D

Prawda to że 100l pękło na zlocie ?

Szkoda akwarii i mleka w nich, szkoda błazenków, szkoda że weekend trwał tak krótko, szkoda prelekcji o LEDach ( a bo napaliłem się na nią :) ).

Wielkie podziękowania dla Organizatorów - rewelacyjne podejście :D

Masa osób które była okazja poznać :D w zasadzie każdy niepodobny do siebie ( no może poza Inmarem :) ).

ps. W domu akwa po zlocie wygląda lepiej jak przed, ciekawe .. ciekawe :)

ps.2. boje się wrzucać foty :D


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I my dojechaliśmy już do Płocka. Dziękuję wszystkim za spotkanie.

:kapelusz:kapelusz:kapelusz


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I my dojechaliśmy już do Płocka. Dziękuję wszystkim za spotkanie.

:kapelusz:kapelusz:kapelusz


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodku już dojechaliśmy czy dopiero dojechaliśmy:) ?

Krzysie żyje?


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włodku już dojechaliśmy czy dopiero dojechaliśmy:) ?

Krzysie żyje?


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też dołożę swoje 2 grosze i tak: pełen podziw dla organizatorów, wielki szacun i podziękowania od całej rodzinki, jesteśmy zachwyceni cala atmosferą, organizatorom dziękujemy za cierpliwość (wiedzą o czym mówię). Korale, które nabyłem, od kolegów jak na razie mają się dobrze, ba! niektóre pięknie się rozwinęły (Krzychu). Już żałuje, że nie byłem na poprzednim zlocie. Mam nadzieje, że organizatorom zechce się to powtórzyć, a my służymy pomocą... Niestety rodzinne hobby wiec i rodzinnie stawiliśmy się na zlot...

P.S. Leon pozdrawia wszystkich :nono


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też dołożę swoje 2 grosze i tak: pełen podziw dla organizatorów, wielki szacun i podziękowania od całej rodzinki, jesteśmy zachwyceni cala atmosferą, organizatorom dziękujemy za cierpliwość (wiedzą o czym mówię). Korale, które nabyłem, od kolegów jak na razie mają się dobrze, ba! niektóre pięknie się rozwinęły (Krzychu). Już żałuje, że nie byłem na poprzednim zlocie. Mam nadzieje, że organizatorom zechce się to powtórzyć, a my służymy pomocą... Niestety rodzinne hobby wiec i rodzinnie stawiliśmy się na zlot...

P.S. Leon pozdrawia wszystkich :waving


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luk4344, dojechaliśmy o godz. 19,30. A Krzysiek? Myślę, że przeżyje.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luk4344, dojechaliśmy o godz. 19,30. A Krzysiek? Myślę, że przeżyje.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeeezu, tyle lasek... A mama mówiła, jedź, będzie dużo lasek, alem d*pa :nono


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeeezu, tyle lasek... A mama mówiła, jedź, będzie dużo lasek, alem d*pa :waving


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.