Skocz do zawartości
crab22

Zlot w górach II 4-6 Luty 2011

Rekomendowane odpowiedzi

A pamietacie cytrynowke w pokoju VIP-ow. Ten pokoj w rogu sali. Chlodno tam bylo i komfortowe sofy. Cisza na wyklady

Wpada mlody chlopak do pokoju a jeden palacz..

- eeee tutaj nawet tylne wyjscie jest na fajke

- no jest

- chodz walniesz banie

Kolega przechylil raz, drugi, po trzeciej pada pytanie

- a ty to jakiego nicka masz na forum

- a ja nie ja to jestem wlasciciel :nono


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pamietacie cytrynowke w pokoju VIP-ow. Ten pokoj w rogu sali. Chlodno tam bylo i komfortowe sofy. Cisza na wyklady

Wpada mlody chlopak do pokoju a jeden palacz..

- eeee tutaj nawet tylne wyjscie jest na fajke

- no jest

- chodz walniesz banie

Kolega przechylil raz, drugi, po trzeciej pada pytanie

- a ty to jakiego nicka masz na forum

- a ja nie ja to jestem wlasciciel :)


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol tego nie kojarzę, ale pamiętam, że tam mają miękką sofę na której przespałem wykład o żywieniu i profilaktyce ryb.

Masz jeszcze te fotkę? :nono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol tego nie kojarzę, ale pamiętam, że tam mają miękką sofę na której przespałem wykład o żywieniu i profilaktyce ryb.

Masz jeszcze te fotkę? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę fotek :nono

Choćby w akwa nic nie było, nic nie byłoby widać (np mętna woda/zgaszone światło) - dopchać się było ciężko.

3202-img_6493.jpg

wszystko musiało być dokładnie oblookane :)

3202-img_6496.jpg

jeszcze wesoła gromadka ocellarisków

3202-img_6527.jpg

jakby Grzesiek zapomniał co to są śnieżki, to mu przypomnieliśmy, chyba najwięcej oberwał :)

3202-img_6554.jpg

integracja pełną parą :) (na dzieEEEEEeciii )

3202-img_6643.jpg

degustacja :)

3202-img_6652.jpg

konwersacje

3202-img_6659.jpg

wylosowani

3202-img_6663.jpg

oj lało się, by nic nie uronić :) (no miał być przepis i co ? :) )

3202-img_6687.jpg

jakby ktoś obwiniał TOFIKA o ten stół - to to też są pomówienia !!! ;p

3202-img_6722.jpg

p.W.Osmałek z obstawą :)

3202-img_6734.jpg

SHARK PROJECT

3202-img_6752.jpg

ps. zdjęcia ocenzurowane - tak jak obiecałem ^^

ps2. w trakcie zlotu zrodziła się idea zrobienia kalandarza z największymi .... bohaterami zlotu. W każdym razie miejsc zaczyna w nim już brakować :D


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę fotek :)

Choćby w akwa nic nie było, nic nie byłoby widać (np mętna woda/zgaszone światło) - dopchać się było ciężko.

3202-img_6493.jpg

wszystko musiało być dokładnie oblookane :)

3202-img_6496.jpg

jeszcze wesoła gromadka ocellarisków

3202-img_6527.jpg

jakby Grzesiek zapomniał co to są śnieżki, to mu przypomnieliśmy, chyba najwięcej oberwał :)

3202-img_6554.jpg

integracja pełną parą :) (na dzieEEEEEeciii )

3202-img_6643.jpg

degustacja :)

3202-img_6652.jpg

konwersacje

3202-img_6659.jpg

wylosowani

3202-img_6663.jpg

oj lało się, by nic nie uronić :D (no miał być przepis i co ? :) )

3202-img_6687.jpg

jakby ktoś obwiniał TOFIKA o ten stół - to to też są pomówienia !!! ;p

3202-img_6722.jpg

p.W.Osmałek z obstawą :)

3202-img_6734.jpg

SHARK PROJECT

3202-img_6752.jpg

ps. zdjęcia ocenzurowane - tak jak obiecałem ^^

ps2. w trakcie zlotu zrodziła się idea zrobienia kalandarza z największymi .... bohaterami zlotu. W każdym razie miejsc zaczyna w nim już brakować :D


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dumą oświadczam, że ten śnieg na Grześku to moja sprawa!! :nono

A te piłkarzyki to mogłeś zachować dla siebie :), Boże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dumą oświadczam, że ten śnieg na Grześku to moja sprawa!! :)

A te piłkarzyki to mogłeś zachować dla siebie :), Boże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, śnieżki były super pomysłem. Jak nigdy miałem cela i dobry zapas kulek :nono

Nic jednak nie pobije jednak tekstu zlotowiczki: "Ty sobie tutaj hihi, wojna na kulki, a pomyślałeś o holokauście?" :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, śnieżki były super pomysłem. Jak nigdy miałem cela i dobry zapas kulek :)

Nic jednak nie pobije jednak tekstu zlotowiczki: "Ty sobie tutaj hihi, wojna na kulki, a pomyślałeś o holokauście?" :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ spirou, fajne foty. Sprzęt to jedno (szkoda, że taka wielka ta "piątka") ale podstawa to oko i zdolność wyłapania chwili.

Wrócę do kwestii kluczy. Najlepiej by było gdyby pokoje nie były zamykane jeśli wewnątrz są "mieszkańcy" bo przynajmniej by się dało wejść i np. wyjaśnić nieporozumienie. Nie byłoby półgodzinnych prób sforsowania drzwi :nono

Przez takie zamknięcie od wewnątrz i niereagowanie na okrzyki nie udało mi się wejść do mojego pokoju.

No ale z drugiej strony, dzięki temu mieliśmy okazję spędzić ten czas w sławnym numerze 23 w doborowym towarzystwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ spirou, fajne foty. Sprzęt to jedno (szkoda, że taka wielka ta "piątka") ale podstawa to oko i zdolność wyłapania chwili.

Wrócę do kwestii kluczy. Najlepiej by było gdyby pokoje nie były zamykane jeśli wewnątrz są "mieszkańcy" bo przynajmniej by się dało wejść i np. wyjaśnić nieporozumienie. Nie byłoby półgodzinnych prób sforsowania drzwi :)

Przez takie zamknięcie od wewnątrz i niereagowanie na okrzyki nie udało mi się wejść do mojego pokoju.

No ale z drugiej strony, dzięki temu mieliśmy okazję spędzić ten czas w sławnym numerze 23 w doborowym towarzystwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta 5ka miała gripa i to wszystko przez to :)

bardziej zawadza szkło niż body :)

Tofik - Ty wiesz ile ja nie opublikowałem ? nic bym musiał nie wstawić jakbym tak dalej cenzurował :) a że Inmarowi obiecałem :) poooza tym - Ty się z tego śmiejesz, my śmiejemy - jest ok :D

ps. ktoś wie jak wejść w biznes piłkarzykowy ? toż to góra złota :):nono

ps.2. są jeszcze portreciki, ale przydałoby się je podpisywać, tylko nie każdy by się pewnie zgodził :)

a w Grześka to i ja celowałem :D z resztą takie czerwone to to wyszło, to jak było nie rzucać :)

Luft - Ty to się zawsze ustawisz :D


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta 5ka miała gripa i to wszystko przez to :)

bardziej zawadza szkło niż body :)

Tofik - Ty wiesz ile ja nie opublikowałem ? nic bym musiał nie wstawić jakbym tak dalej cenzurował :) a że Inmarowi obiecałem :) poooza tym - Ty się z tego śmiejesz, my śmiejemy - jest ok :D

ps. ktoś wie jak wejść w biznes piłkarzykowy ? toż to góra złota :):)

ps.2. są jeszcze portreciki, ale przydałoby się je podpisywać, tylko nie każdy by się pewnie zgodził :)

a w Grześka to i ja celowałem :D z resztą takie czerwone to to wyszło, to jak było nie rzucać :D

Luft - Ty to się zawsze ustawisz :D


17.03.2010r - 20.08.2012 http://nano-reef.pl/...m=posts&q=27683

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że była z gripem ale i tak jest dla mnie za duża. Zostanę chyba z Pentaxem dla małych korpusów i małych szkieł właśnie. Tylko, że na FF to się chyba nie doczekam.

Zrobiłem parę fotek i brakło mi prądu. Przez następne dwa dni nie zdążyłem włączyć ładowarki :nono

A te piłkarzyki to rzeczywiście niezły interes ale chyba by trzeba regularnie jakieś złoty akwarystyczne robić - wtedy furę zmieniasz co miesiąc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że była z gripem ale i tak jest dla mnie za duża. Zostanę chyba z Pentaxem dla małych korpusów i małych szkieł właśnie. Tylko, że na FF to się chyba nie doczekam.

Zrobiłem parę fotek i brakło mi prądu. Przez następne dwa dni nie zdążyłem włączyć ładowarki :)

A te piłkarzyki to rzeczywiście niezły interes ale chyba by trzeba regularnie jakieś złoty akwarystyczne robić - wtedy furę zmieniasz co miesiąc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#324289 rs :

Wiem, że była z gripem ale i tak jest dla mnie za duża. Zostanę chyba z Pentaxem dla małych korpusów i małych szkieł właśnie. Tylko, że na FF to się chyba nie doczekam.

Zrobiłem parę fotek i brakło mi prądu. Przez następne dwa dni nie zdążyłem włączyć ładowarki :nono

A te piłkarzyki to rzeczywiście niezły interes ale chyba by trzeba regularnie jakieś złoty akwarystyczne robić - wtedy furę zmieniasz co miesiąc :)

Szacun dla Spirou, Kiflu, Włodzimierza i wszystkich kolegów/koleżanek, że chciało im się wziąć na zlot aparat i co najważniejsze mieć siłę by pstrykać fotki! :kapelusz

Co do samych aparatów to marzy mi się jakiś mały kompakcik cyfrowy "ala leica" z świetnym procesorem, dzieki ktoremu bede mogl używać iso powyzej 1600 na standardzie. Wtedy i ja będę robić zdjęcia również na imprezach :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.