Skocz do zawartości
crab22

Zlot w górach II 4-6 Luty 2011

Rekomendowane odpowiedzi

#324289 rs :

Wiem, że była z gripem ale i tak jest dla mnie za duża. Zostanę chyba z Pentaxem dla małych korpusów i małych szkieł właśnie. Tylko, że na FF to się chyba nie doczekam.

Zrobiłem parę fotek i brakło mi prądu. Przez następne dwa dni nie zdążyłem włączyć ładowarki :)

A te piłkarzyki to rzeczywiście niezły interes ale chyba by trzeba regularnie jakieś złoty akwarystyczne robić - wtedy furę zmieniasz co miesiąc :)

Szacun dla Spirou, Kiflu, Włodzimierza i wszystkich kolegów/koleżanek, że chciało im się wziąć na zlot aparat i co najważniejsze mieć siłę by pstrykać fotki! :kapelusz

Co do samych aparatów to marzy mi się jakiś mały kompakcik cyfrowy "ala leica" z świetnym procesorem, dzieki ktoremu bede mogl używać iso powyzej 1600 na standardzie. Wtedy i ja będę robić zdjęcia również na imprezach :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DarekB30, na tym zdjęciu to Krzysiek chyba sporo przed imprezą bo w trakcie to już nikt tak dobrze nie wyglądał :nono

Ale apeluję do fotografów o rozwagę przy publikowaniu zdjęć. Mam kilka fotek, które pokazują uczestników w niezbyt dobrym świetle i ich nie pokażę żeby nie psuć ludziom humoru :) chociaż tak naprawdę to najczęściej zbieg okoliczności, że ktoś akurat w tym momencie zamknął oczy albo opuścił głowę czy zwyczajnie włożył ją do sałatki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DarekB30, na tym zdjęciu to Krzysiek chyba sporo przed imprezą bo w trakcie to już nikt tak dobrze nie wyglądał :)

Ale apeluję do fotografów o rozwagę przy publikowaniu zdjęć. Mam kilka fotek, które pokazują uczestników w niezbyt dobrym świetle i ich nie pokażę żeby nie psuć ludziom humoru :) chociaż tak naprawdę to najczęściej zbieg okoliczności, że ktoś akurat w tym momencie zamknął oczy albo opuścił głowę czy zwyczajnie włożył ją do sałatki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według życzenia, ocenzurowano:tongues Przyznać się, kto mnie obserwuje na Picassie. Zaraz zablokuję, nie lubię ostatnio być inwigilowanym:clowning. No i zablokowany Obserwator.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według życzenia, ocenzurowano:tongues Przyznać się, kto mnie obserwuje na Picassie. Zaraz zablokuję, nie lubię ostatnio być inwigilowanym:clowning. No i zablokowany Obserwator.


"Boże, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji." - św. Tomasz z Akwinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#324322 Tofik :

Wnoszę o ocenzurowanie zdjęcia nr 2 i 23 :nono

Pozdrawiam Cię Tamara!

Dziękuję za pozdrowienia. A my się znamy? Niezły był ten zlot... Nie wiem o jakie zdjęcia chodzi i niestety nic ze zlotu nie pamiętam :)


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#324322 Tofik :

Wnoszę o ocenzurowanie zdjęcia nr 2 i 23 :)

Pozdrawiam Cię Tamara!

Dziękuję za pozdrowienia. A my się znamy? Niezły był ten zlot... Nie wiem o jakie zdjęcia chodzi i niestety nic ze zlotu nie pamiętam :)


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#324366 TMK :

... i niestety nic ze zlotu nie pamiętam :nono

Może być kilka powodów ale chyba jeden jest najważniejszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#324366 TMK :

... i niestety nic ze zlotu nie pamiętam :)

Może być kilka powodów ale chyba jeden jest najważniejszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze na zlotach powienien byc zakaz fotografowania? Jeden licencjonowany fotograf klubowicz i nikt nie czulby sie skrepowany:clowning

Wiekszosc ciekawych fotek zostala juz wrzucona Ja pokarze cos od kuchni taka tam martwa natura.

Zdjęcie 1 Poranny zlotowy zestaw ratunkowy

p10209.jpg

Zdjecie 2,3 przerwa wykladowcy w preleckjach (najlepsze seminaria odbywaly sie na zewnatrz)

p1020990.jpg

p1020989r.jpg

Zdjecie 4 Tak Carb dawal sygnal dziewczyna gdzie dzisiaj spi

p1030004w.jpg

Zdjecie 5 Lozko wodne JanuszaD

p1030027r.jpg

zdjecie 6 KLubowicz przylapany na goracym uczynku. Podjadal kielbaske jeszcze przed ogniskiem

p1030009f.jpg


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze na zlotach powienien byc zakaz fotografowania? Jeden licencjonowany fotograf klubowicz i nikt nie czulby sie skrepowany:clowning

Wiekszosc ciekawych fotek zostala juz wrzucona Ja pokarze cos od kuchni taka tam martwa natura.

Zdjęcie 1 Poranny zlotowy zestaw ratunkowy

p10209.jpg

Zdjecie 2,3 przerwa wykladowcy w preleckjach (najlepsze seminaria odbywaly sie na zewnatrz)

p1020990.jpg

p1020989r.jpg

Zdjecie 4 Tak Carb dawal sygnal dziewczyna gdzie dzisiaj spi

p1030004w.jpg

Zdjecie 5 Lozko wodne JanuszaD

p1030027r.jpg

zdjecie 6 KLubowicz przylapany na goracym uczynku. Podjadal kielbaske jeszcze przed ogniskiem

p1030009f.jpg


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeej, Grzesiek, na czwórce jest moja poduszka, nie Craba :nono i nie były to żadne znaki tylko normalne zlotowe wyposażenie łóżka.

Niewykluczone, że istnieje fotka mojej skromnej osoby przytulającej tę flaszkę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeej, Grzesiek, na czwórce jest moja poduszka, nie Craba :) i nie były to żadne znaki tylko normalne zlotowe wyposażenie łóżka.

Niewykluczone, że istnieje fotka mojej skromnej osoby przytulającej tę flaszkę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogórek konserwowy do cytrynówki ? toż to profanacja :nono


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogórek konserwowy do cytrynówki ? toż to profanacja :)


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#324366 TMK :
#324322 Tofik :

Wnoszę o ocenzurowanie zdjęcia nr 2 i 23 :nono

Pozdrawiam Cię Tamara!

Dziękuję za pozdrowienia. A my się znamy? Niezły był ten zlot... Nie wiem o jakie zdjęcia chodzi i niestety nic ze zlotu nie pamiętam :)

Tamara... chłopaki z pokoju dokładnie to pamiętają jak nad ranem otwieram oczy i ze zdziwieniem wpatruję się w kobietę która leży kilkanaście cm ode mnie mówiąc:"Cześć Tomek jestem a Ty?" - "Cześć Tamara jestem" :) takich rzeczy się nie zapomina, ubawiliśmy się po pachy....

Włodek, Grzesiek, Crab, Garden pamiętacie?? :) To było chwilkę później jak zauważyliśmy, że ktoś "oznakował" nasze drzwi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#324366 TMK :
#324322 Tofik :

Wnoszę o ocenzurowanie zdjęcia nr 2 i 23 :)

Pozdrawiam Cię Tamara!

Dziękuję za pozdrowienia. A my się znamy? Niezły był ten zlot... Nie wiem o jakie zdjęcia chodzi i niestety nic ze zlotu nie pamiętam :)

Tamara... chłopaki z pokoju dokładnie to pamiętają jak nad ranem otwieram oczy i ze zdziwieniem wpatruję się w kobietę która leży kilkanaście cm ode mnie mówiąc:"Cześć Tomek jestem a Ty?" - "Cześć Tamara jestem" :) takich rzeczy się nie zapomina, ubawiliśmy się po pachy....

Włodek, Grzesiek, Crab, Garden pamiętacie?? :) To było chwilkę później jak zauważyliśmy, że ktoś "oznakował" nasze drzwi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:nono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.