Skocz do zawartości
crab22

Zlot w górach II 4-6 Luty 2011

Rekomendowane odpowiedzi

…a! i jeszcze jedno, proszę o kontakt Te osoby, którym obiecałem korale...


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

…a! i jeszcze jedno, proszę o kontakt Te osoby, którym obiecałem korale...


1100 l. w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#323668 nemo :

&


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#323668 nemo :

&


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również dojechałem w miarę sprawnie i szybko bo już o 18 byłem w domu :nono Zlot był na prawdę świetny nie mogę się doczekać kolejnego!!!

P.S.

Garbik żyje i ma się świetnie od godziny pływa w akwarium i z wielkim zapałem penetruje każdy zakątek :)

Jeszcze raz dzięki za super towarzystwo!!!!


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również dojechałem w miarę sprawnie i szybko bo już o 18 byłem w domu :) Zlot był na prawdę świetny nie mogę się doczekać kolejnego!!!

P.S.

Garbik żyje i ma się świetnie od godziny pływa w akwarium i z wielkim zapałem penetruje każdy zakątek :waving

Jeszcze raz dzięki za super towarzystwo!!!!


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziekuje za zlocik ,dziekuje chłopakom Crabusiowi-Dziubusiowi oraz Leszkowi - Idol bedzie i wszystkim którzy ciepło przyjmują młodą krew ;]

Dbajcie o wygrane i kupione zwierzaczki w przyszłym roku bedzie wiecej.

A cytrynówka jak w zeszłym roku super, ale tak jak ktoś stwierdził "Cichy zabójca".

Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich Zlotowiczów i do zobaczenia za rok ! o/

Krzyś

Astronotus Ocellaris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziekuje za zlocik ,dziekuje chłopakom Crabusiowi-Dziubusiowi oraz Leszkowi - Idol bedzie i wszystkim którzy ciepło przyjmują młodą krew ;]

Dbajcie o wygrane i kupione zwierzaczki w przyszłym roku bedzie wiecej.

A cytrynówka jak w zeszłym roku super, ale tak jak ktoś stwierdził "Cichy zabójca".

Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich Zlotowiczów i do zobaczenia za rok ! o/

Krzyś

Astronotus Ocellaris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#323689 Astronotus Ocellatus :

Ja również dziekuje za zlocik ,dziekuje chłopakom Crabusiowi-Dziubusiowi oraz Leszkowi - Idol bedzie i wszystkim którzy ciepło przyjmują młodą krew ;]

Dbajcie o wygrane i kupione zwierzaczki w przyszłym roku bedzie wiecej.

A cytrynówka jak w zeszłym roku super, ale tak jak ktoś stwierdził "Cichy zabójca".

Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich Zlotowiczów i do zobaczenia za rok ! o/

Krzyś

Astronotus Ocellaris

krzyśku to my ci dziękujemy, naprawde odwaliłes kawał dobrej roboty o czym mało kto wie

W I E L K I E D Z I Ę K I !!!!!


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#323689 Astronotus Ocellatus :

Ja również dziekuje za zlocik ,dziekuje chłopakom Crabusiowi-Dziubusiowi oraz Leszkowi - Idol bedzie i wszystkim którzy ciepło przyjmują młodą krew ;]

Dbajcie o wygrane i kupione zwierzaczki w przyszłym roku bedzie wiecej.

A cytrynówka jak w zeszłym roku super, ale tak jak ktoś stwierdził "Cichy zabójca".

Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich Zlotowiczów i do zobaczenia za rok ! o/

Krzyś

Astronotus Ocellaris

krzyśku to my ci dziękujemy, naprawde odwaliłes kawał dobrej roboty o czym mało kto wie

W I E L K I E D Z I Ę K I !!!!!


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@crab22, @leoni nie no chłopaki szacun dla was gigantyczny wynajmę was do ogarniania parapetówki ile bierzecie??? a poważnie naprawdę było suuuuper pozdrawiam Ania i reszta rodzinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@crab22, @leoni nie no chłopaki szacun dla was gigantyczny wynajmę was do ogarniania parapetówki ile bierzecie??? a poważnie naprawdę było suuuuper pozdrawiam Ania i reszta rodzinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my jeszcze jesteśmy na zlocie :nono

pozdrawiamy

kiflu, tester z żonami

226-img_5484.jpg


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A my jeszcze jesteśmy na zlocie :waving

pozdrawiamy

kiflu, tester z żonami

226-img_5484.jpg


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, no pieknie Kiflu :nono takim to dobrze

p.s.

Widze ze nie tylko ja jestem amatorem argusa :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, no pieknie Kiflu :waving takim to dobrze

p.s.

Widze ze nie tylko ja jestem amatorem argusa :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argus Lidl power :nono


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argus Lidl power :waving


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie dobrze....


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie dobrze....


Dystrybucja pomp perystaltycznych, pompy perystaltyczne pompy dozujące pompa perystaltyczna pompa dozująca systemy dozowania sprzęt akwarystyczny dozownik akwarystyczny automatyczna dolewka www.pompydozujace.com www.aqua-trend.pl

Tanie pompy dozujące największy wybór fachowe doradztwo, dozowanie cieczy. Firma aqua-trend od lat zajmuje się budową indywidualnych systemów dozowania cieczy. Pompa jelitowa.

levelautomatic shark poseidon doser one evolution Doser AT-1 automatyczna podiana wdy Converus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również proszę o fociaki jeśli kto da rady anika.max@gmail.com :nono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.