Skocz do zawartości
sebaseven

co sądzicie o tym?

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich forumowiczów przymierzam sie do odpalenia zbiornika i mysle o takim zestawie który jest alternatywą dla reef maxa. do zestawu należy dokupić oswietlenie i pompe obiegową. koleś jest z gliwic i ma pozytywne opinie na allegro. prosze o opinie. fakt brak linku . zabardzo sie podjarałem . sorki. http://allegro.pl/akwarium-z-panelem-szafka-i-pokrywa-120l-i1233437092.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko zadnego linka nie wkleiles :)


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki to zestaw ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest kolo który robi zbiorniki do 150l day z tylnym panelem moim zdaniem jesli miał bym zakupic reef maxa to wolał bym kupic taki zbiornik a zainwestować w sprzet. Tylko jest jeszcze jedna rzecz cena bo kolo pisze 6zł za litr! czyli 600 zł za 100l baniaczek z tylnym panelem wyjdzie :)

Link działa :)

pkt. 6 Regulaminu


Marzenia w trakcie realizacji pesce017.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle ze musisz wszystko dokupic, odpieniacz, pompe, wiatraki, grzalke, jakies sterowanie - w sumie to nie wiem czy nie wiecej niz RM wyjdzie.


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak za samo akwarium 100l 600zl to dużo

samemu można taniej.. baniak standardowy 112l kupiłem poniżej 100zl nowy!

Szafka zakładając ze mamy panel pewnie się w domu znajdzie, a jak nie to prawie każda mała komoda z wzmocnieniem lekkim :)

panel wklei nam szklarz, lub sami gotowe szybki, jak kto woli, to może trochę kosztować.. ale całość nie będzie wynosiła 600zl ?

problemem może być też pokrywa, ja mam koronę, w mniejszym akwa miałem pokrywę, kątowniki i do tego płyta 3mm :)

Jeśli chcesz estetycznie i ta osoba da na to gwarancje to może być ok, ale licz się z tym że do pokrywy i tak musisz dołożyć samemu oświetlenie, a wcześniej lepiej uzgodnij wymiary komór, żeby odpieniacz i pompa się zmieściły:)


Jest .. i znowu "kostka".. | było vol3 400 l | było 324 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600 zł za gotowe akwarium z szafką i pokrywą, jak najbardziej się opłaca.

tak zgadza się, że jak się zrobi "samemu" to wyjdzie taniej, ale ile wart jest wasz czas ?

zaprojektować akwarium, panel, rozrysować wszystko, zawieść do szklarza, odebrać, dwa kursy minimum.

zaprojektować szafkę, zamówić ją, jechać po nią, znowu dwa kursy.

zaprojektować pokrywę, pojechać do sklepu po materiały, siedzieć i ją kleić, kilka kursów i nie ma pewności czy wyjdzie estetycznie.

a tu jedziesz po całość raz, masz gotowe, estetyczne z gwarancją, a za niewielką dopłatą gość pewnie i światło w pokrywie zamontuje.

600 zł jak najbardziej.

Zawieźć Pawle, zawieźć :)

mintaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za odpowiedzi. jestem z gliwic wiec w weekend umówie sie z nim i podjade dopytać o szczegóły oraz na własne oczy zobacze jak to jest wykonane , napewno dam cynk na forum jak to wygląda niestety niemam za wiele czasu i jestem zmuszony do zakupu gotowego zestawu myśle , ze skompletowanie sprzętu dzieki radom i sugestiom klubowiczów bedzie bardzo łatwe. pozdrawiam

witam , u kolesia byłem w sobote ,spoko kolo, siedzi w akwarystyce morskiej kilka ładnych lat i naprawde dużo wie na temat zakładonia baniaków morskich, widziałem kilka realizacji i powiem , ze jestem pod wrażeniem. co do zestawu to niczym nie odbiega od zestawów dostępnych na rynku i niezawacham sie porównać wykonania szafki i pokrywy do zestawów juwel'a co do samego baniaka to niestety w tym temacie jestem zielony i nie podejme sie oceny panela filtracyjnego bo niewiem jak powinien on być podzielony. gostek jest otwarty na propozycje a montaż dodatkowych użądzeń jak twierdzi nie sprawi mu problemu. jak dozbieram kase na wyposażenie baniaka to zamawiam . jak odbiore wstawie szczegółowe fotki. pozdro.

orty do poporawy proszę, pkt. 8 Regulaminu

I używaj opcji "edytuj" -scalaj posty, pkt. 6 Regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze się zapowiada opcja stworzenia wlasnego kompaktu od samego poczatku do konca, a i cena wydaje sie byc uczciwa. Jesli ktos juz zamawial u tego czlowieka i ma dzialajacy baniak poprosze o fotki!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz co dawać cynku już to wylicytowałem

pozdrawiam


180 x 60 x 60, cyrkulacja 1 x 12 000, 3 x 6 000, otpieniacz ATK, cyrkulacja aiwaki 2500 L/h, oświetlenie 2 x 250 W HQI

+ niebieskie 2 x 54 + LED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.