Skocz do zawartości
sebaseven

czyścik

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam zamiar kupić taki czyścik http://allegro.pl/jbl-algenmagnet-m-czyscik-magnetyczny-10cm-mocny-i1228443435.html i niestety nigdzie nie jest napisane że jest to czyścik pływający. może jest ktoś kto używa ten czyścik lub inny rozmiar tej serii algenmagnet jednoznacznie mi odpowie. wacham sie miedzy tym a tym http://allegro.pl/dwustronny-czyscik-mag-flip-long-i1232883667.html i kolejne moje pytanko do użytkowników mag flipaczy w zestawie jest jakieś ostrze ? jak wygląda skrobak?czy jesteście z niego zadowoleni?

wielkie dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ani jeden ani drugi nie plywa, bo maja za mala objetosc, aby sila wyporu mogla je wyniesc na powierzchnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>

Mam ten najmniejszy używałem do do słodkiego akwa - cholernie mocny! - Polecam!

Gorzej jak się jednak zerwie i spadnie do piasku ale gwałtowne ruchy nie robiły na nim wrażenia, co innego z plwającym - byle szybszy ruch i odpada od 6mm szyby ;/

No właśnie co wolicie? Mocny ale nie plwający czy pływający ale niestety słaby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Mag-Flipa szkło 8mm,magnes bardzo mocny,posiada plastikową ostrą nakładkę,która bardzo dobrze czyści


240l 06.08.09r do 14.04.11r

Ruszyło 160x60x60 09.03.11r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak wybieram lekki

mam faze ze drobinka piasku wejdzie mi miedzy szybe a czyscik

co czesto sprawdzam. odrywajac magnes czyscik wynurzajac sie oczyszcza

spada ewentualna twarda drobinka

A szybe latwo zaryzowac czyscikiem

zwlaszcza takim mocarzem. takim mocnym z pewnoscia nie dojeżdżałbym do granicy z piaskiem!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#283869 luft :

Ja jednak wybieram lekki

mam faze ze drobinka piasku wejdzie mi miedzy szybe a czyscik

co czesto sprawdzam. odrywajac magnes czyscik wynurzajac sie oczyszcza

spada ewentualna twarda drobinka

A szybe latwo zaryzowac czyscikiem

zwlaszcza takim mocarzem. takim mocnym z pewnoscia nie dojeżdżałbym do granicy z piaskiem!

P.s.

ale docelowo kupie mag-flipa raczej


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.