Skocz do zawartości
darekkuku

gdzie kupić wodorotlenek?

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio zamówiłem w POCH ale teraz powiedzieli,że nie sprzedają małych ilości osobom prywatnym i muszę zalożyć firme ,żeby u nich kupować:con gdzie jeszcze można zamówić (a tak pozatym co jeszcze stosujecie z odczynników chemicznych np jod,magnez?)

pozdrawiam

darekkuku


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gadaja glupoty w takim razie - ja ostatnio kupilem w gdansku w siedzibie POCH i nie bylo problemow. zadzwon jeszcze raz i ich pomolestuj troche - moze za telefonem siedzi jakas niedopieszczona baba?:)pozdro


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast jodu plyn Lugola a zamiast magnezu do Balinga chlorek magnezu


Akwarium 360l sump 120l oświetlenie 2 X 150W HQI + 2 X 54W actynika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idz do POCH ponownie moze juz zapomneili cie

mi tez tak raz powiedzieli ze trzeba miec NIP itp bo to zrace

pierdoly pociskaja, poszedlem za miesiac i kupilem co chcialem


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosują się do przepisów o obrocie środkami niebezpiecznymi, tak mi wyjaśniono w sklepie. Działa to od zeszłego roku, ale różnie to wprowadzają. Jedno szczęście, że nie ma znaczenia profil działalności, jaką się prowadzi. Byleby to była zarejestrowana firma. Poza tym już sklepy nie mogą tym handlować, tylko hurtownie, tak jest przynajmniej w Bydgoszczy.


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok

zamówiłem w sklepie ,a jak stosujecie płyn Lugola i chlorek magnezu do reaktora i mixera


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla zainteresowanych: wodorotlenek wapnia Ca(OH)2 CZ.D.A. 500g cena 31,84 zł netto,płyn Lugola cena 9,20zł netto i chlorek magnezu cena 9,15zł netto to ceny sklepowe we Wrocławiu


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chlorku magnezu nie wolno stosować samego. Była na ten temat ostatnio dyskusja.


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w POCH-u mi ta laska zaśpiewała 45zł netto za 500g Ca(OH)2 i jeszcze robi łaskę, że sprzedaje. Jak patrzę jak pracują ludzie w niektórych firmach to czasami zastanawiam się jak to jest możliwe, że te firmy jezszcze się trzymaja na rynku. Ale wracając do tematu to chciałem się zapytać ile można dodać kropli płynu lugola na 1 litr wody i co jaki czas, żeby nie przedawkować ( bez kupowania testu na jod )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co oznaczaja te skroty?

CZ, CZ.D.A. ??

Ja kupielm CZ.D.A. bo chcialem czysty to taki mi dali.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cz - czysty

CZ D A - czysty do anazliz


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.