Skocz do zawartości
ice4

alledrogo - WTF ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktokolwiek coś na temat zwierzaczków morskich z alledrogo ? Albo oczy mylą albo zabrali nam ten dział :cursin

- Dom i Ogród > Zwierzęta > Akwarystyka > Akcesoria do akwarium morskiego - WTF ... ?


150L + 80L Sump, LED 90W, BEAST400, JVP-102, powrót 2000l./h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mnie to zdziwiło

chyba zrobili jeden dział - a zabrali rozbicie na akcesoria i zwierzęta.

do D.PY


ponad 300 litrów solanki ........

100*50*55h + 60*40*40 sump

Skimz Oval SV203DC

Kessil AP700 + T5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie ubzdurali sobie że nie można handlować morskimi zwierzętami i roślinami :(


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaburzyło to mój cykl życiowy ...


150L + 80L Sump, LED 90W, BEAST400, JVP-102, powrót 2000l./h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, zwierzęta i korale są w jednym worku ze sprzętem :(


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co oni zrobili taki bałagan. Wcześniej wszystko było posegregowane. Albo nikt a alledrogo akwa morskiego nie ma, albo dla nich ukwiał lub ryba to takie dodatki, akcesoria tylko do akwarium. Dzisiaj kupię sobie pompę, jutro rybkę. I jedno i drugie w kółko się w wodzie będzie kręciło :(


cc183b31859f2d3073f0571477a8ac16u1871a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie nie da się nawet wystawić ani nie ma żadnej podkategorii w żadnym miejscu ;/ i teraz trzeba będzie chyba szukać po całym serwisie może niech każdy napiszę do allegro może przywrócą :( w kupie siła jak to mówią :) jednostka nic nie zmieni ale duża ilość może co wy na to??


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba coś zmienili i teraz w kategori Dom i Ogród › Zwierzęta › Akwarystyka › Zwierzęta akwariowe › Ryby jest zakladka Parametry przedmiotów i wybieramy rodzaj zwierząt :(


+ sump , HQI 150W + 2x T5 24W ,
,111.jpg

http://www.przyczepa4u.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakąś petycję napiszmy może czy coś? Upierdliwe to jest - kiedyś dostawało się ładnego maila z ofertami a teraz jakaś "popelyna"...


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za jakąś petycją albo niech każdy napiszę e-maila że mają przywrócić tę kategorię ja już napisałem :clapping ciekawe czy odpiszą :strutin


akwarium: 300 litrów + 70 litrów sump, 65 kg LS, oświetlenie 8x54W, odpieniacz turbo 1000

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet mi odpisali. Wygląda, że uprzykrzyli nam życie dla naszego własnego dobra :clapping

"Dziękuję za kontakt.

Informuję, że wprowadzane w kategoriach serwisu Allegro zmiany mają na celu uporządkowanie ich struktur, tak aby jak najlepiej odpowiadały potrzebom naszych Użytkowników. Działania te są związane również z rozbudową parametrów umożliwiających precyzyjniejsze definiowane cech wystawianych przedmiotów, czego skutkiem jest możliwość otrzymania wyników wyszukiwania, które bardziej odpowiadają oczekiwaniom Użytkowników.

Zapewniam, że nasze działania mają na celu wyłącznie wprowadzenie udogodnień dla naszych Użytkowników."


miękkie i kilka rybek 240 l; oświetlenie HQI+T5; odpieniacz Turbo 1000 Multi SL; curkulacja Tunze 2x6045 i AB 3500 UP; październik 2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do wszystkich sprzedawców na Allegro (oczywiście tych którzy akurat wystawiali żywą morszczyznę) aby na aukcjach ze zwierzętami dopisywali na początku ZMA. Wejdźcie na Allegro i zobaczcie pierwsze owoce mojego pomysłu:)

Pozdrawiam

Maciej


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie:). Może to głupie ale Zwierzęta Morskie Akwariowe :clapping

Pozdrawiam

Maciej


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejść w akwarystyke i jest już ograniczone


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę w złej kategorii pierwszy post. Co za poświęcenie zarejestrować się na forum żeby mnie uświadomić:strutin

Pozdrawiam

i :clapping. Moje dobre checi poszły do kibla:(

Pozdrawiam

Maciej

scalamy posty,

pkt. 6-ty Regulaminu


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Alle komedii z "morszczyzną" ciąg dalszy :) Zdezorientowani Sprzedający wciskają życie do... akcesoriów. Ciekawe, czy ci [piiii] z Alle coś z tym mają zamiar zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.