Skocz do zawartości
dolec

HAILEA pompa obiegowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam plan zakupić pompę obiegowa hailea HX 6510 do mojego akwa 50L (pompa w samp 15L będzie poniżej 1m licząc od wysokości zbiornika) chcąc zakupić pompę zadzwoniłem do erybki po krótkiej rozmowie ze sprzedawca (miła pani) dowiedziałem sie ze ta pompa jest chinska i nie wydajna w zamian zaproponowano mi Hydor pico evolution mini pump 1200 i wlasnie jestem w kropce bo polecana pompa ma tylko 70cm wysokosci podawania wody.

Czy ktoś może mi doradzić którą pompę wybradz lub jakąś inną mi doradzić z góry dziękuje i czekam na podpowiedzi


85x60x55h LR20kg LS9,07kg LED DIY około100W Wave Motion 8000 BLAU odpienek TURBOFLOTOR BLUE 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta hailea ma pewnie strasznie duze zuzycie pradu, poszukaj np pomp New Jet:

http://korale.pl/product_info.php/cPath/30_54/products_id/88

/mam nadzieje ze moge ten link wkleic/


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze dodam parametry pompy Hailea 10W 480L/h i 1.2 podniesie słup wody

a Hydro pico evolution mini pump to 7W 1200/h i tylko 70 cm podniesie słup wody


85x60x55h LR20kg LS9,07kg LED DIY około100W Wave Motion 8000 BLAU odpienek TURBOFLOTOR BLUE 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzywałem dokładnie tego samego modelu hailea w akwa 54l sump 18l i całkiem niezle sie sprawdzała podnosiła na 90cm/h jak na chinszczyzne byla bardzo cichutka co prawda przy takiej wysokości to nie targa 480l/h ale wg moich obliczen gdy pracowała u mnie szło gdzies około 150l/h. W zastepstwie jezeli juz cos szukac to raczej new jet tez fajne pompki aczkolwiek trochu drozsze,ale za to regulacja jest ;] mozna kupic mocniejsza i przytłumić a mocniejsza moze sie przydac gdy bedzie sie zmieniać akwa na wieksze ;p

pozdrawiam o/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.