Skocz do zawartości
Marx

Akcja Salifert

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad kupnem testow Saliferta, w Polsce sa niedostepne (chyba ze ktos cos wie?), wiec kupilbym w niemczech, ale przesylka na jedna osobe bedzie za droga.

Ale gdyby kilka osob sie zebralo, to kto wie? Dodatkowym utrudnieniem jest, ze nie mam karty wypuklej :) wiec nie wiem jak rozwiazac kwestie platnosci.

moze ktorys z kolegow zamieszkalych w niemczech podjalby sie takiej akcji?

np pod Swirlejowym linkiem

http://www.carmenschwemmer.com/category_list.cfm?category_id=41

Ca - 8,17 euro (33zl)

Mg - 8,49 euro (34zl)

nie wiem co prawda czy nie dochodza jakies podatki, ale ceny sa zachecajace


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marx - ja chetnie tez bym je kupil

@teq - w um-umie tez sa na stanie, ale niestety nie do dostania, wiesz, ze w colisie sa do kupienia od reki ?


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w umum nie ma, sa tylko jakies resztki magazynowe (szukalem po 'Salifert')


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z colisa odpisali mi ze sa dostepne na zamowienie :)

wiec jak to jest z ta dostepnoscia? :)


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy ze stanadard, zamowisz, a po miesiacu dowiesz sie tego co juz wiesz, czyli ze nie ma :)


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem w Poznaniu w Aquamedicu to mieli na sklepie testy Saliferta ale nie wszystkie .


Nareszcie przesiadka na 540 litrów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge zakupic i wyslac, jesli ktos sie zorganizuje rozeslac po polsce. W piatek bede w tym sklepie i sa takie ceny. http://www.meerwasser-aquaristik.de/shop/catalog/default.php?manufacturers_id=22&osCsid=5aa6bd0e444d54f76e599bd1354a4083

dodatkowo za przesylke z holandi 1-2 kg 8,40 piorytet 11,40 euro


"<?))))><`?...¸??´?`?.¸Morskie¸.?´?`?...¸.?´><((((?>"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To naklatka na wylot pompy do 2000 l/h max. wyolt sie obraca wiec daje prad wody w okrag. chyba sa dobre do maxi cos


"<?))))><`?...¸??´?`?.¸Morskie¸.?´?`?...¸.?´><((((?>"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marx

Dostałem odpowiedź z www.rybka.istore.pl żę pordukty firmy Salifert dostarczane są raz w tygodniu, zatem oferta jest bieżąca (z zastrzeżeniem że teraz może potrwać chwile dłużej bo sklep zmienia siedzibę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa od reki w sklepie atoll zoo w Warszawie wszystkie mozliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Polherb

jezeli bedziesz w tym sklepie to spytaj jaka granulacje ma ten produkt, cos nie moge doczekac sie na odpowiedz. Z gory dziekuje. Jezeli bys szukal dobrego zarnika HQI to te sa swietne :)


"===""never change a winning team""!==="

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coralvue dostajemy w tym tygodniu - będa w ciągłej sprzedazy. Leszku, nie przesiadłes sie na MA jak rozmawialiśy ostatnio?

Co do saliferta- jedyny importer nie miał dostawy od pół roku (Aquanurt)- i nie będzie miał - wycofuje się. Wiec byc może to co tam jest na skklepie, to zakupy sprzed pół roku(sprawdź datę na opakowaniu) lub tez nie są na bieżąco z informacjami o dostepności.

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze test Ca/Mg JBL-a ?

wystarcza na 50 testow (czyli po 25 na kazdy ? )


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zapomnij o JBL. Nie nadaja sie do akwarium.


Akwarium 120 x 65 x 60 | Sump 80 x 50 x 40 | 2 x Reef Flare Pro M | UltraReef Akula UKS 200 | 2 x Tunze 6055 | ATB Airstar 5000

ClariSea 5000 | Węgiel | UVC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemek

Odkąd jesteśmy w unii jewropejskiej i obowiązuje nas zasada swobodnego przepływu towarów siedziba importera nie ma znaczenia, zatem można zaoptrywać się u niemieckiego odliczając VAT, nie płacąc cła itd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teq

To proponuję idąc ise do producenta i starac się u niego cokolwiek kupić - podpowiem, producnet znajduje się w Holandii, jest to Arab, ma dziwne podejscie, na zamwienia trzeba zapisywać się(!) na 3 miesiące w przód - tak ma ponoć produkcję ustawioną(! :))

Poza tym - poniżej magicznej kwoty x tysięcy euro zamówień nie realizuje .

Ot co

BTW. Wiem bo próbowaliśmy.

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemek

Jednak z Arabusa kawał biznesmana jak chłop tak się ustawił na rynku że popyt znacznie przewyższa podaż.

PS. Ja właśnie zaczynam przygodę z "solniczką" jakie testy polecilibyście? (chodzi o firmę). Wolę nawet zapłacić pare groszy więcej a mieć pewność że test odzwierciedla parametry wody. Myślałem nad TM, taki zestaw za +/- 150zł z kompletem testów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doradzamy Salifert

jesli cena niestraszna, kup w Niemczech, w końcu "obowiązuje nas zasada swobodnego przepływu towarów" :)


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marx

jeszcze jakby obowiązywała sobodna cena paczki na poziomie Poczty Polskiej to bym napewno zamówił.

Panowie, ale jest opcja, moja siostra w niedziele jedzie do Niemiec na wymianę ze szkoły na 7 dni chyba, więc może zrobimy tak, że ona za pomocą niemki u której będzie mieszkać zamówi w niemieckim sklepie netowym te testy, oni jej przyślą i razem z nią przyjadą do Polski, a ja potem roześlę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niezly pomysl

ja sie pisze na to

a taka mala uwaga, niezla mamy przebitke na tych testach w Polsce, srednio po 25 zeta drozej :)


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW - W przysżłym tygodniu będziemy miec pełną oferte testów firmy Marine Enterprises.

Testy na poziomie ocenowym k. 40-45zł.

Także hydrometry, sól itp.

Wiecej na stronie:

http://www.meisalt.com/index2.html

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.