Skocz do zawartości
konver

Forum wedkarskie..

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM:)

DZIEKI ZA ZAPROSZENIE


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a tak swoja droga to ciekaw jestem, ilu z Was slonych akwarystow wedkuje:) ja np. bardzo lubie.pzdr


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno wszyscy wedkuja ale w swoich baniakach:D:D:D


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeśli chodzi o hobby to na pierwszym miejscu jest wędkarstwo.Zarówno wody słodkie jak i słone ( niestety tylko Bałtyk) Ogólnie lubie wszysto co jest związane z rybami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wędkarstwa ja zcząłem swoją przygode z rybami:) To juz ponad 12 lat jak łowie:):)

Pozdrawiam

Tomek


--------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie moge, tu sie nad rybkami rozkwilaja a nad rzeka to ciagna taka za warge przez pol godziny po calej rzece...

ZART :) Ja tez uwielbiam sobie powedkowac ale ostatnio nie mam w ogole na to czasu, moze uda sie wyskoczyc pod koniec lata na tydzien na Mazury. To raj dla wedkarza, szczeglnie

male, niepopularne jeziora gdzies na wygwizdowie. Tam dopiero czekaja trofea! Kiedys trafilismy nad jedno nad ktore doslownie nikt nie przychodzil, w okolicy bylo kilka innych atrakcyjnych zbiornikow, co tam odchodzilo... jak trafilismy na polowanie okoni to praktycznie kazde zarzucenie to byla ryba, az sie to nudne zrobilo.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az chyba po obiedzie gdzies wyskocze pospinningowac:)


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też lubię moczyć kija.Kiedyś wojowałem ze spławikiem, ale teraz głównie spinning.Ostatnio trafiłem 1.2 kg sandacza na jeziorsku.Niby niewielka sztuka, ale szarpała jak diabli:yes


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak wedkarstwo aktywne, ale zaczaic sie z gruntu na leszcza czy lina tez jest calkiem sympatycznie, dzwoneczek na szczytowke, piwko w lape i "wieczna ekstaza" :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zlapalem w Szwecji w parku strzyzonym :) karpia ponad dyche mial , ale to juz wam opowiadalem jak sie zlakomil na jedno ziarnko kukurydzy :) ze dwa stare haki mial we ware wbite , wymoczylem bydlaka w mleku cala noc i dalej smierdzial :) nie zjadlem.

Moze znacie jakies inne metody , co by nie buchalo z miecha bagnem ?:)

pozdr..

PS. Najsmaczniejszy karp to taki do kilograma .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja całą noc moczę w solance.Takich bydlaków to się nie zabiera do domu bo w czym byś nie moczył, to będzie waliło ścierwem:D


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tesz łowie.prawie codziennie jestem na rybach.mieszkam 0,5 k od jeziora.najczęściej łowie na spinning .


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z ryb. Tylko jeden atak szczupaka :yes Niestety pogoda taka niepewna, że po dwóch godzinach wróciłem. Ale zawsze warto wyrwać się z miasta. Nad wodą jest tak błogo i spokojne....no chyba, że trafi się na grilowiczów.

A może macie jakieś zdjęcia ze złapanymi okazami???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja dodam że dla mnie wędka to taki styl wspinania i jako takie jest przyjemne ale ze wzgędów sportowych wogóle nie cenione. Kiedyś wspinałem się na skale pod którą był potoczek (tak z 1m szerokości) i kumpel powiedział (właśnie dotarliśmy) "idę żucić wędke" a jeden z opalających się w poblizy gości warknoł do żony chyba - nawet takiej małej rzece nie przepuszczą. :)

ale miał mine jak zobatrzył co robimy potem :)


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedkarstwo piekna sprawa wlasnie zaczolem meczyc sie nad mozem fajne cudaki sie lapie ostatnio jedna mnie w palucha ugryzla a inna wbila mi pletwy w lape trzeba umiec cholery lapac , lapa mnie przez dwa dni bolala , ogulnie buziaczek na droge i spowrotem do wody niech inni tez maja frajde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał S. :

Właśnie wróciłem z ryb. Tylko jeden atak szczupaka ;) Niestety pogoda taka niepewna, że po dwóch godzinach wróciłem. Ale zawsze warto wyrwać się z miasta. Nad wodą jest tak błogo i spokojne....no chyba, że trafi się na grilowiczów.

A może macie jakieś zdjęcia ze złapanymi okazami???

Kurcze mialem fotke tego karpia jak go trzymam za skrzela , od pasa do ziemi byl dlugi :D

Niestety nie mam juz tej fotki , wyslalem kiedys dziewczynie .

Ale piekne karpiozo bylo , ponad 10 kilo .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Michal S - no ale co masz przeciw grilowiczom ? :)

ja zawsze biore jakies miesko do usmazenia nad grilkiem/ ogniskiem jak jade na ryby

nie wiem czy tez tak macie, ale nad woda to moglbym zjesc konia z kopytami


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubie nad wodą coś zjeść, pogrilować.

Tylko niestety bardzo dużo grilowiczów jak jest nad wodą to nie potrafi uszanować tego co tam zastaje. Przeważnie zaraz włączą radio i im więcej basu tym lepiej, a najgorsze jest to, że zostawiają wielki syf nad wodą. Pełno butelek, puszek, papierków i innych śmieci. Czy jest miło wędkarzowi kiedy jedzie nad wode i widzi taki śmietnik???

Nie twierdze, że wszyscy ale dużo tak właśnie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to padl dzis moj rekord, wybaczcie ze sie chwale ale nie moglem wytrzymac:D:D:D:D sum 10 kg bez kilku deko, wzial na zywca, na prywatnym stawie, facet nie mogl go dorwac a wiedzial ze cos grasuje i trzebi wpuszczane karpie, dorwalem intruza:) pozdro890-sumek.jpg


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to gratuluje!!! , jest pierwszy odważny, wieczorkiem tez jak mi się uda zamieszcze fotke mojego potwora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon dlaczego ten sum cię trzyma :)


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Na jakis sprzet go zlapales?


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedka zwykla teleskopowka, zylka o,25, przypon szczupakowy, kotwica i splawik bąbka, przyneta 6cm karas - ogolnie pierwszy raz lowilem na zywca, zawsze spinning.nie wiem jak mi sie udalo wyciagnac tego suma na taka zylke,hol trwal prawie godzine, nie mialem pojecia ze ryba moze byc tak silna. z warsztatu obok( wlasciciel jest balcharzem) zlecialo sie kilku "kibicow" i wszyscy "holowali ze mna":)wlasciciel stawu musial przyniesc swoj podbierak( ten na trawie) bo moj byl za maly. caly czas nie moge ochlonac:) zawsze udawalo mi sie zlapac na spinning szczupaki do 2 kg, na splawik na tym wlasnie stawie lapalem karpie do 4 kg, a tutaj taki rarytas:)to jest dopiero przygoda!!:) pozdrawiam serdecznie


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.