Skocz do zawartości
koziolini

po co mi taki knypek - większe plany :D

Rekomendowane odpowiedzi

dziś w nocy sie obudziłem i stwierdziłem ze mimo ze mam prawie wszystko do załozenia 12L to po co mi taki knypek???? i z sekundy na sekunde stwierdziłem ze załoze 60L :) wymiary nowego to 60cm x 25cm x 40cm + sump jeszcze nie wiem jakiej wielkości, pompki cyrkulacyjne 2 x jakieś 350L/h, nie wiem ile zywej skały a ile martwej to sie zobaczy, nie wiem jak sie ma sprawa oswietlenia ale chyba 3 x T5 24W (2xdzienna 1x aktynika na statecznikach elektronicznych ale nie z zarówek) no sól i reszta jak w przypadku 12L(tylko wieksze opakowanko soli)


pozdro wszystkim przyszłym i aktułalnym morszczakom:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co sie rozdrabniac? zrobisz 60 i po pol roku bedziesz chcial wieksze, zrob to od razu.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak koledzy maja racje postaw odrazu wiekszy baniak :yes:)


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też podobnie miałem. Było na początku w planach ok. 100l a teraz jest na najlepszej drodze ok. 330l.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łoj wiem wiem - ta choroba naprawdę jest zaraźliwa :yes

ja odpaliłem pół roku temu 112L, 2 miechy pozniej postanowiłem sprobować czegoś... mniejszego 12L (oczywiście dodatkowo nie zamiast) a teraz stwierdziłem że moje zwierzątka i ambicje morszaczka dusza się się w 112L i się odpala na jesieni 500L :) (sprzęt się już kompletuje)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam 120l i nie zamierzam zmieniac ani na wieksze, ani na mniejsze


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 litrow to chyba jeszcze gorzej niz 12 :) przy 12 to juz sie z gory nastawiasz na to ze rybek zero itp. a jak bedziesz mial 60 to bedzie kusilo, oj bedzie, a baniaczek za maly :)


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pelno wior w zebach , oczach i w majtach tyz :) bo zachcialo mi sie wiekszego baniaka , ehhhh... kiedys w koncu pewnie skoncze ta szafke :)

(tu milimetr , tam milimetr i trzeba heblem to zebrac :] )


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rob swirlej rob i relacjonuj fotostory zebym potem wiedział jak pod moj nowy baniak wystrugać szafkę :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.