Skocz do zawartości
ona

Sucha skała

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam zapytać czy w Polsce dostanę dobrą suchą skałę ? ,ktoś się orientuje gdzie mogę taką kupić? i mniej więcej za ile?.

W planach mam dużo większe akwa . Chciałabym się pobawić w aquascaping i odpalić zbiornik na suchej skale z małym dodatkiem żywej.


Mój Reefmax http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=36509&d=0

Kolekcjonuje Zoa i Acanthastrea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami zdarzają się na forum albo alllledrogo osoby sprzedjace Ceramike Aquaroche, podobno najlepsza. W Acroporze widzidziałem kiedyś, że mieli coś podobnego o ciekawych kształtach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego musi to byc koniecznie sucha skała?


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałam o suchej martwej , która z czasem będzie żywa, jeśli wrzuce ją do akwa , dodam bakterie i troche zywej skały, ale teraz to już sama nie wiem o czym myślałam.:)

Czy ta sucha martwa jest lżejsza w takim razie od żywej?


Mój Reefmax http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=36509&d=0

Kolekcjonuje Zoa i Acanthastrea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80% najmniej zaczałem na suchej skale

dojrzewanie trwa dłużej, w pewnym momencie zastanawiałem sie "a mogłem kupić zywa skałę"

niemniej dziś odpukać nie żałuję. Powoli po 2 miesiacach skała nabiera fioletowych rumieńców

btw

kolejnej suchej skały do funkcjonującego zbiornika bym nie wkładał w wiekszej ilości

jesli miałbym możliwość "pochodowałbym" ją w innym baniaku, żeby ominąć skutki nawrotu dojrzewania

Z plusów suchej skały oprócz ceny! jest niesamowity wybór mnogość kształtów (nie tak jak wiekszość żywych brył) oraz brak niechcianych niespodzianek (plag)

pozdro!


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.