Skocz do zawartości
SkoczekPL

My, dzieci tamtych rodziców

Rekomendowane odpowiedzi

na choroby sezonowe najmilej wspominam banieczki na plecach :strutin Miłe były to czasy


150L + 80L Sump, LED 90W, BEAST400, JVP-102, powrót 2000l./h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zastrzyki....brrrrr

Pamiętam że jak miałem około 5-6 lat i miałem anginę chyba to przyjeżdżała pielęgniarska robić mi zastrzyki i moja mama zawsze musiała ją przekupić (kawą, słodyczami) żeby igła była mała - taka dla dzieci bo normalnie to z taką jak dla konia wyskakiwała. Masa :strutin


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#294703 ice4 :

na choroby sezonowe najmilej wspominam banieczki na plecach :strutin Miłe były to czasy

Tak cie zapytam to ile miałeś lat jak pamiętasz tamte czasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, to były czasy, szkoda że nie wrócą ...:banghead


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd Ty masz zdjęcie moich butów !!?? :strutin


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#294714 mrozikulus :

to się nosiło

e87eeff0a886832c.jpg

to się piło

syfon.jpg

z tego się słuchało

kasprzak.jpg

to się czytało

swiat_mlodych-1.jpg

mnim mniam :strutin

donald_bubble_gum.jpg

to się rodzicom podbierało

radomskie.jpg

piękne czasy

ice4 młody jesteś i tego nie pamiętasz

..Ale ja to pomietam ...i powiem wam ze o 100% było fajniej niz dzisiaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, pamietam

A w akwarium swiecilo sie zwyklymi zarowkami i nikt nawet nie zastanawial sie jaka daja barwe, ile maja K , wazne, ze byly.

A pamietacie "brzeczyki" z tamtego okresu i filtry z gabki?


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam pomijam fakt że silikon nie był modny i akwaria były w ramach :strutin

A brzęczyki - cóż mój biegał po całej półce :(


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękne czasy

ice4 młody jesteś i tego nie pamiętasz

..Ale ja to pomietam ...i powiem wam ze o 100% było fajniej niz dzisiaj...

Dziwna jest pamięć ludzka, że zawsze przeszłość upiększa.

Na prawdę chcielibyście powrotu "tamtych czasów", czy po prostu miło wspominacie swoją młodość?


było 450 l. (180x50x50).
jest 100 l. z panelem (80x50x35) - Setka ze śledzikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie szklane fajki ...i wpychałem raity mamy aby wyłapać syf z baniaka ..Ale to kuzwa naprawde działało! I skalary ,bojowniki danio ,molinezje sie trzymało...ehh..Pamietam jak dziś jak wykarmiłem narybek skalarów suszonym żóltiem jajka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rysio2000 ..widzisz ..kiedys kradli wszyscy ..Kierownik i robotnik..Ludzie mieli kase a nie było co kupic ..A dziś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...chyba w tamtych czasach,najpiekniejsze byly marzenia...gdy ma sie niewieke,wiedzac ze dzieci pareset km za granica maja wszystko,marzenia nabieraja takich wspanialych kolorow,pomieszanych z nostalgia...w sytuacji,gdy mialo sie wiele w tamtyvh czasach,czlowiek zyl z wyrzutami sumienia ze tak wielu naokolo po prostu wegetuje...tak czy siak byly to bardzo chore czasy,ktore tak bardzo wypaczyly mentalnosc ludzka,czasy w ktorych kradziez nazywalo sie "zalatwianiem" a lisi spryt inteligencja...teraz widac efekty tego genialnego systemu...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz Skoczek, ze ramowe oczywiscie w domu bylo i stalo na klaoryferze na takiej kamiennej plycie, ale mialem tez male czyms klejone. Ale nie mam pojecia czym. Pamietam tylko, ze jedna sciane mialo z jakichs drzwiczek przesuwanych bo mialo taki charaktrystyczny frezowany rowek do odsuwania. Pewnie z meblocianki Albena :strutin:(:D

A pierwszy brzeczyk byl w pionie, mial cewke w polowie wysokosci a na gorze maly bemenek z "zaworkami" z cieniutkich platkow jakiejs gumy plus oczywiscie membrane, ktora co chwila pekala

ort do poprawy,

pkt. 8 Regulaminu


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#294736 Iceberg :

...chyba w tamtych czasach,najpiekniejsze byly marzenia...gdy ma sie niewieke,wiedzac ze dzieci pareset km za granica maja wszystko,marzenia nabieraja takich wspanialych kolorow,pomieszanych z nostalgia...w sytuacji,gdy mialo sie wiele w tamtyvh czasach,czlowiek zyl z wyrzutami sumienia ze tak wielu naokolo po prostu wegetuje...tak czy siak byly to bardzo chore czasy,ktore tak bardzo wypaczyly mentalnosc ludzka,czasy w ktorych kradziez nazywalo sie "zalatwianiem" a lisi spryt inteligencja...teraz widac efekty tego genialnego systemu...Pozdrawiam...

...A jakie są efekty?? bo nie moge zrozumiec twojej wypowiedzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze do dzis mam w piwnicy u rodzicow pierwszy brzeczyk Skalar - jak patrzylem do dzis sa produkowane - czyli chyba 30-40 lat - i wygladaja tak samo :strutin


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci jedno ..Prawdziwy meżczyzna nie je miodu tylko pszczoły żuje ...POLSKE opuszczają ludzie z dwóch róznych powodów ...Albo zajewanini specjalisci...albo ci co tu juz toną ! ...A tych znam bez liku ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proszę o wyluzowanie bo zaraz jakieś kolejne przepychanki będę. Panowie Wspomnień czar a nie podgryzanie gardeł :strutin

Proszę.


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#294744 piona :

Powiem ci jedno ..Prawdziwy meżczyzna nie je miodu tylko pszczoły żuje ...POLSKE opuszczają ludzie z dwóch róznych powodów ...Albo zajewanini specjalisci...albo ci co tu juz toną ! ...A tych znam bez liku ..

...zapomniales o grupie ludzi,ktorzy opuszczaja Polske by nauczyc sie geografi w praktyce,poznac inne kultury...wiesz,czasem kazdy potrzebuje isc na wrzosowisko i zapomniec wszystko...wole jesc miod niz pszczoly zuc i jakos nikt jeszcze mnie nie powiedzial o jakiejkolwiek zniewiescialosci...za to jakbym pszczoly zul,pewnie uznano by mnie za wariata a organizacja od ochrony zwierzat nalozyla na mnie kare...Pozdrawiam...

Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#294748 Iceberg :
#294744 piona :

Powiem ci jedno ..Prawdziwy meżczyzna nie je miodu tylko pszczoły żuje ...POLSKE opuszczają ludzie z dwóch róznych powodów ...Albo zajewanini specjalisci...albo ci co tu juz toną ! ...A tych znam bez liku ..

...zapomniales o grupie ludzi,ktorzy opuszczaja Polske by nauczyc sie geografi w praktyce,poznac inne kultury...wiesz,czasem kazdy potrzebuje isc na wrzosowisko i zapomniec wszystko...wole jesc miod niz pszczoly zuc i jakos nikt jeszcze mnie nie powiedzial o jakiejkolwiek zniewiescialosci...za to jakbym pszczoly zul,pewnie uznano by mnie za wariata a organizacja od ochrony zwierzat nalozyla na mnie kare...Pozdrawiam...

...Ok ..witamy na forum Tony Halika ...end 2..:strutin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Piona,bedziesz grzeczny a opowiem Ci co mnie raz spotkalo w gorach Lesotho...spotkala mnie tam tolerancja,wychodzaca z dzikich i niecywilizowanych plemion...Tony Halik...?...spelnil chyba swa zyciowa pasje,czyz to nie piekne...?...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.