Skocz do zawartości
inmar

Wygląd wirnika PSK2500

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem komplet naprawczy do niej i są to trzy siatki plastikowe i trzy spinki do kabli.Jeśli chodzi o oryginał to jest to taki krążek twardy jak kamień,czyli całkiem coś innego.Kiedy można ocenić,że ten mesh jest już do wymiany ? Czy oryginał zawsze tak wygląda i zamiennik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" krążek twardy jak kamień" ??? NIC NIE KUMAM ,MAM TEN WIRNIK , ale chyba Ci chodzi o żółtą tarcze na której leży mesh,tarcza nie wchodzi do kompleu naprawczego ! tylko sama siatka.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wywal to załóż siatkę i w końcu włącz ten odpieniek


380l+100lsump,HQI2x250W+T5 2x54W,cyrkulacja30000,ATI BM200,Eheim 1262,Reaktor wapnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QURDE - INMAR daj jakąś fotke ,to interesujące może to jakaś nowość ? ALBO STARA SIATKA "SKOSTNIAŁA"


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam czarną miękką siatkę. Czyszczę co jakiś czas bo się tam syfek zbiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INMAR ma racje, ja teraz kupowalem dwa nowe wirniki i orginalny mesh na wirnikach jest bardzo twardy

Pewnie po jakims czasie robi sie miekki i sciera. W porownaniu z nowymi wirnikami te stare byly miekkie i o polowe mniejsze :nono

edit:

starymi w sensie tymi ktore pracowaly w odpieniaczu ;)


akwa 160x60x60 - RED SKIM 250 NewJet 6000 cyrkulacja wavebox, ts07 - 2x250w HQI + 4x54w t5

www.LMstudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mam właśnie nowy rodzaj wirnika ? W tym co mam nie ma chyba co się zepsuć ? Zrobię fotkę,ale odpieniek teraz dobrze działa więc nie chcę go ruszać po ostatnich problemach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.