Skocz do zawartości
Qlfon

600l do zasolenia w Lublinie:)

Rekomendowane odpowiedzi

Powie mi ktoś jak edytować temat wątku? Miało być 600 ale będzie tak: http://tinyurl.com/3qk9b88 (sorry za link do picassy ale coś galeria nie chodzi)

90x90x55 3 fronty z OW 10mm, dno 12 float. Bezbarwny silikon, komin zewnętrzny.

Odpieniacz kopia BK zmajstrowany przez DarkaB30, filtry DIY by Gienek, stelaż w końcu się zmieścił jak widać - są tacy co mówią że delikatny:). Własnie skończyłem oklejać tył czarną folią, dziś wieczorem przykręcę blat, postawię baniak na miejscu (narożnik pod oknem będzie rozsunięty i tam stanie akwa). i zajmę się planowaniem sumpa:) Mama nadzieję, że w tym miesiącu już będzie dojrzewało. Mam tylko ciągłą zagwozdkę ze światłem. Od marca czekam na Powermodule 8x39W ale Darek mnie wczoraj zaszczepił pomysłem na DIY na T5 a Olek późnym wieczorem próbował lumenarca mi wbić do głowy. Ponieważ lampy nie mam i raczej szybko nie będzie (przynajmniej stamtąd skąd miała być) - jestem otwarty na pomysły. LED - na razie dziękuję;)

PS. Ponieważ pojawiły się pytania na PW kto jest autorem szkła informuję iż popełnił je kolega Tofik:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

Może się powtórzę, ale ja tam cały czas widzę 10 lub 12 x 39 W w świetlówkach :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku: będzie 10:) negocjuję z dostawcą zmianę na numer większą. Rezygnacja już raczej nie przejdzie:(


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, komplet sprzętu już w duzym pokoju denerwuje Małżonkę więc czas nadszedł zamówić sump. Wymysliłem coś takiego: 9d0e710bb3ac00a7.jpg. Jak widać zapas wody na ew cofnięcie z komina i rur jest spory więc powinno hulać - ale z tym zwracam się do większych speców hydraulicznych. Opisy powinny być czytelne, gdyby ktoś miał ochotę to służę projektem do ew. poprawek w sketchup:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.