Skocz do zawartości

Historia edycji

rysiu_new

rysiu_new


uściślenie

To i ja dorzucę swoje 3 grosze do tematu. 10 stycznia złożyłem zamówienie na odpieniacz. Na stronie jak byk, "towar dostępny".  Dostałem mailowo informacje, że towar zostanie wysłany do 3 dni. No trudno, 3 dni poczekam. Po 3 dniach ciszy zadzwoniłem i okazało się, że mojego odpieniacza NIE MAJĄ na stanie, a dostaną go MOŻE do tygodnia i wtedy wyślą. Gdy spytałem czy możemy ewentualnie wybrać inny okazało się, że na stanie mają dwa odpieniacze, które będą odpowiednie do mojego litrażu, jednak oba o wiele droższe od zamówionego (choć na stronie wybór dostępnych przyprawia o zawrót głowy). Jak dla mnie to jawne robienie klienta w bambuko. Wczoraj dostałem maila, że moje zamówienie zostało zrealizowane, została przygotowana etykieta InPost, ale paczka do teraz (18.01.2022, 18:05) nie została nadana. Do dziś odpieniacza nie mam.

rysiu_new

rysiu_new

To i ja dorzucę swoje 3 grosze do tematu. 10 stycznia złożyłem zamówienie na odpieniacz. Na stronie jak byk, "towar dostępny".  Dostałem mailowo informacje, że towar zostanie wysłany do 3 dni. No trudno, 3 dni poczekam. Po 3 dniach ciszy zadzwoniłem i okazało się, że mojego odpieniacza NIE MAJĄ na stanie, a dostaną go MOŻE do tygodnia i wtedy wyślą. Gdy spytałem czy możemy ewentualnie wybrać inny okazało się, że na stanie mają dwa odpieniacze (choć na stronie wybór dostępnych przyprawia o zawrót głowy). Jak dla mnie to jawne robienie klienta w bambuko. Wczoraj dostałem maila, że moje zamowienie zostalo zrealizowane. Do dziś odpieniacza nadal nie mam.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.