Skocz do zawartości
Tom

Jak hamerykany zakladaja morskie

Rekomendowane odpowiedzi

bylo, nie bylo, nie wiem, nie znalazlem. sciagnijcie i zerknijcie

TO

a ja glupi myslalem ze to takie skomplikowane


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem pewien że to akwarium przetrwa wieki z takom opsadom jest miejsce gdzie konik będzi mógł zaczepić ogonen na tej pięknej fladze usa,pokolec ma troche sztucznych glonów do skubania.odpieniacz widmo-nowa generacja.akwariun jest odpowiedniej wielkości do obsady ibez podmian się obejdzie wystarczy wlać 5 ml super środka tetry:D:D:D


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zbrodnia!:szok


Akwa 140x70x60 OW, SUMP 100x50x40 LR 60kg, obieg NewJet 4500, 2xTunze 6105+2x6095,odpieniacz DIY alaBK200 z Tunze 9420.040, 10x54W w T5, Profilux II, pompy dozujące GHL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flaga jest git!

Widac, ze ułomerykanie znaja sie na rzeczy....

My polocki poprostu nie znamy sie na rzeczy i zazdroscimy wyszukanego smaku a ryby przeciez potrzebuja do zycia tylko wody do plywania bo nie maja nog by mogly chodzic,

a taka ilosc im wystarczy...

Gratuluje i licze, ze nasza telewizja zacznie emitowac takie audycje w bloku edukacyjnym pt.:

"Alkohol nie jest zly popatrz na Amerykanow".


ubd8010tk6.png

1211431349.png

1211431357.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz bylo, nawet byla mala aferka za oceanem w kwestii tego filmu, grozili bojkotem produktow firmy tetra. Tak na marginesie Tetra to nie jest chyba amerykanska firma :)

Pani jakos zapomniala wspomniec o tym ze wode z kranu warto posolic, sama sobie zaprzecza mowiac o glownych bledach akwarystow na tym "wzorcowym" akwa bledy te popelniajac.

Pzdr


BK 250, 4 x SOW-20, LED 800W, TEC III NG, Deltec PF 601, ZEOvit-Filter Easy Lift Magnetic M

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na reefcentral zrugali tetre okropnie za to

ale duze firmy to leja


test sygnaturki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po co odpieniacze, kalkwase... i inne złomostwo. Program pokazałe ,że można prościej i taniej założyć akwa. Ja zmontuję zolniczkę w wannie :), tylko wodę posolić solą jodowaną czy taką do ogórków (bez jodu)? Hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najważniejsza jest odpowiednia (dobrej jakości) flaga. Widać to na wszystkich dobrych filmach :)


Pozdrawiam Jacek 3_2.gif 370l, sump 100l, 40kg LR, 4*T5 54W DSCF2002.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi się chciało ryczeć....buuuuuuuuuu


110x60x50,sump 70l,50 kgLR, LED 2x90W, Fiji Purple 39W, ATI Actinic Blue 39W, Deltec APF600, cyrkulacja 16000l/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladajac, na poczatku myslalem ze to jakis rozrywkowy program, ze to taki kabaret czy cos:) nie jestem prawicowcem, ale bez kitu - POLACY NIE MAMY SIE CZEGO WSTYDZIC!!!!!


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde - a ja dostałem opierdziel ze chce małego hepatuska w 112L trzymać. Jak się okazuje (a ja wierze programom edukacyjnym) można nie w 112L a w 20L trzymać nie tylko małego ale nawet większego hepatusa, kilka błaznów, rozgwiazdy i jeszcze konika morskiego który jak wiadomo świetnie się sprawuje w akwarium z samymi skałami i rybami (i flagą :) )

Masakra. A słyszeliście to "we heave here nice filtration device that you just clean once a month" :) powodzenia nawet przy złotej rybce :)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba lezy w tym, ze tam sa te zwierzaki tanie jak barszcz. pamietam jak na jakims amerykanskim forum jeden plakal ze "robaki mu zezarly korala, i to nie bylejakiego, ale takiego super, z wyzszej polki, za 12 (!!!) baksow". jak sobie pomysle ze za euphylie (wcale nie najwieksza) musialem 40 wywalic a za boubblekorala chca "tylko" 75 teuronow to az mi zal amerykanow. strasznie z nich zdzieraja


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci ze byłem zdeczko zszokowany cenami korali w Berlinie, wiec rozumiem twoj bol. Rybcie generalnie raczej tansze. Ale krewetki a juz nie mowiac o koralach to łojjjj. U nas taniej w Polsce.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.