Skocz do zawartości
pawel_jaw

PANOWIE PROPOZYCJA!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie wpadłem na rewelacyjny pomysł

My tu na forum jesteśmy podróżnikami i odkrywcami, rzekłbym, jesteśmy pionierami pięknego hobby:yes, ktre z czasem się rozrośnie i literatura będzie wspominać nasze wspaniałe forum:D:D:D.

Są wśród nas prawdziwi morscy zapaleńcy i smk, który załatwi nam tanio wycieczkę:):):)

Dlatego jest propozycja- Może ruszymy jakąś silną grupą na podbój Egiptu??

Pytam zupełnie serio

Jestem chętny na wrzesień, ale jakby grupa wywierała silną presję to się zawsze można ugadać


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak najbardziej - i tak chciałem jakoś tak się wybrać na nurkowanie do sharm - ale tak ok 2 połowy września nie wcześniej.

Raz że do 2 połowy wrzesnia w pracy mam kocioł, a dwa że wcześniej to się ugotujemy tam żywcem.

Jednak ja nie moge wyjechać pozniej niż do początku października bo mnie 12.10.2005 chyba kolejny wyjazd czeka.

Do sharm za ok tygodniowy pobyt w przyzwoitych warunkach to min 1300-1500zł trzeba by liczyć. Zerkne jutro może coś konkretniej.

A co do frekwencji - no wiadomo że nie zapełnimy całego lotu charterowego hehe ale juz nawet we 3-4 osoby to by był miły wypad.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smk gwoli wyjaśnienia- ja 2 lata temu za wylot na 2 tygodnie do 4 gwiazdkowego hotelu (El diwan) zapłaciłem 1900PLN (Exim travel), więc te 1500 tysia za tydzień to się nie opłaca


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry pomysł z tym Egiptem - ja bym się pisał; to co napisał w sprawie ceny "paweł_jaw" to prawda; dodatkowo ten Exim jest naprawdę przyzwoity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak - przeciez powszechnie wiadomo ze za 2 tyg wczasy w egipcie wystarczy dołożyć tylko parę stówek więcej.

Ja na przykład niestety nie moge sie zerwac na 2tyg więc mi to po nic że za 300zł więcej moge mieć dodatkowy tydzień, ale jak ktoś bedzie chciał to nie widze problemu żeby sobie został 2 tyg.

Napisałem że zazwyczaj za przyzwoite warunki trzeba wyłożyć min 1300-1500zł bo taka prawda. A fakt że można w jakimś mega laście nawet za 4* All Inclusive 1000-1100zł/tydz. trafić to już inna sprawa.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w hurgadzie sa jakies miejsca zeby po amatorsku mozna bylo poplywac z faja - mam na mysli zeby rafa byla blisko brzegu ? hotel 4*, cena bez fanatyzmu ?

wybieram sie w srodku wrzesnia i musze podjac decyzje soon...


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pawel_jaw: generalnie uwazam ,ze propozycja takiego wyjazdu jest calkiem interesujaca.

nurki sobie organizuja wyjazdy nurkowe, zorganizujmy sobie wyprawe akwarystyczna. akwarystyczno-badawcza. lepiej brzmi. no i ekologiczna. zadnego wyrywania i dewastowania.

na pewno nie w tym roku, boi moim zdaniem to troche pozno juz, pewnie wiekszosc ma juz jakie plany urlopowe uwzgledniajace rodzine. ale na przyklad przyszly rok wczesnym sezonem - zakladajac taki tygodniowy wyjazd czy cos kolo tego , ja bym sie na to pisal.

pzdr.K


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze na wyjazd. 2 lub 3 tygodnie ok . termin dowolny.:D


"<?))))><`?...¸??´?`?.¸Morskie¸.?´?`?...¸.?´><((((?>"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaziko - jesli nie byłeś w Egipcie na nurkowaniu wczesniej to Hurghada bedzie dla ciebie jak bajka. Nawet więcej - powiedziałbym żeby na pierwszą wyprawę wybrać Hurghadę a dopiero potem jak się wkręcisz to wybrać się następnym razem do Sharm :D

Jeśli jesteś zainteresowany to mogę ci coś poszukać na wrzesien jak chcesz z rodzinka. Daj znać na priva ile osob, co i jak byś chciał, na jak długo itp.

Także chłopaki sprawa wygląda tak - ja się wybieram w połowie września ze znajomym na 7 dni na nurkowanko do Sharm. Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam. Paweł jest chętny, polherb też to już wstępnie mamy 4.

Ja poszperam za czymś dobrym - sam jade to siebie przecież nie skrzywdze :D


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wyslac wiadomosc prywatna na forum ?

jaki masz adres mailowy ?


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by tak sobie wyskoczyć grupą i ponurkować trochę bliżej np w polskich jeziorach??

Byliby chętni??

Jeśli tak to piszcie /coś wymyślimy/, napiszcie także jakie macie ew. uprawnienia /ten kto ma/.

Pozdr

Piotr CMAS P3

PS. Dla tych co jadę do Hurghady - mam tak kumpla /instruktora/ który kręci też filmy pod wodą. Jak by co służę informacją na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaziko - kliknij na moją ksywkę po lewej stronie to wyskoczy moj profil i u góry będziesz miał "wyślij wiadomość prywatną", albo możesz wysłać od razu na adres biura eh36@eccoholiday.com

pbilu - na razie czterokrotnie nurkowałem rekreacyjnie bo nie miałem kiedy uprawnień zrobić, ale właśnie chce teraz we wrześniu PADI OWD i może za jednym ciągiem AOWD zrobić. Nurkowania mam udokumentowane więc się skróci kursy i dałbym radę w tydzień oba zrobić.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wokolicach Hurghady można także nieźle ponurkować - ale na pewno nie przy hotelu. Rafa porównywalna z Sharmem jest w Sharm el Nagga (oczywiście w mniejszej skali) tj ok 30 km od Hurghady. Foto z tego rezerwatu można obejrzeć na stronie Waldka Kwietnia. Jednak te 30 km to już niezły wypad, natomiast okolica, łącznie z Giftun zdewastowana. Polecam więc Synaj - Sharm lub Dahab


380l, 400W led DIY Cree, odp. T-Aqua, trochę innych gratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest. W końcu to tez morze czerwone - ale jak tam wygląda sytuacja to ci nie powiem bo to dopiero raczkujący u nas kierunek i w ofercie w Polsce ma go chyba tylko 1 touroperator.


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.