Skocz do zawartości
kmirko

Zostałem milionerem

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio otrzymałem maila od niejakiego Ronalda Edwarda w którym informuje mnie że bank który reprezentuje chce wypłacić mi kwotę 10.625.000 $, oczywiście nie jest to pierwszy mail tego typu ale, jako że mam świadomość że są to wyrachowani oszuści po prostu je ignorowałem.

Tym razem dla zabawy odesłałem maila dopisując dane o które mnie prosili, oczywiście wszystkie zmyślone.

http://i199.photobucket.com/albums/aa166/kmirko/mail.jpg

Otrzymałem odpowiedz z pięknym certyfikatem imiennym na moje wyimaginowane nazwisko i adres oraz identyfikator pana Ronalda Edwarda

http://i199.photobucket.com/albums/aa166/kmirko/mail2.jpg

http://i199.photobucket.com/albums/aa166/kmirko/Certyfikat.jpg

http://i199.photobucket.com/albums/aa166/kmirko/THEWORLDBANK.jpg

Nie wiem na czym do końca polega same oszustwo, tego już nie mam zamiaru sprawdzać albo na wyłudzeniu danych poufnych, albo na próbie wymuszenia na delikwencie aby wykręcił podany w mailu tel. do Anglii który notabene zaczyna się na +44 z tą jednak różnicą że kolejne cyfry 70 przekierowują na jedno z państw afrykańskich prawdopodobnie Nigerii i bóg wie jeszcze gdzie. Zastanawiające jest jednak to dlaczego władze zjednoczonego królestwa pozwalają tej usłudze funkcjonować, jeśli są wykorzystywane prawie wyłącznie przez przestępców.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Nigerii tez sa milionerzy !:googleye

Do mnie napisala corka jednego z nich;

jej tatus, wlasciciel kilku szybow naftowych ma kupe kasy w Szwajcarii, ale teraz go posadzili (biedny - za polityke) i nie moze tej kasy wyciagnac. Gdybym tak zechcial przeslac moj nr konta, to mi te kase Szwajcaria przeleje a w nagrode moglbym sobie tez z 10 mln zostawic.

Czlowiek glupi i nie skorzystal :)

A corka, kto wie jaka byla :D

Niestety, poprosila tez o 1000 euro na podroz do Szwajcarii i gdy odpisalem, ze moge 2 euro przeslac, zeby sobie bananow kupila i juz nie na glodnego, to jeszcze raz przemyslala to zerwala korespondencje.:D

Bysmy se Kmirko skoczyli na Hula Hula na jakies 2-3 miesiace, co ?


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwi artysci.Nazywaja ich u nas 419 (kierunkowy do ich kraju).Przed koncem roku zawsze sa bardziej aktywni.


120 GL tenk(454.24L),110Lb Fiji Pucani Skala ,Pompa Vortech 40W,20W,360W Swiatla 50/50,8W LED nocne,60Lb piasku(2mm zmielone muszle).Pare Kolari ,Wiele rybek,slimakow pod piaskowych,reef krebow.55 GL Tenk glonowy ,Filter Bio Pellets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Kmirko,przegapiles najwieksza moze szanse Twego zycia...ja tez dostalem od nich mail i dzisiaj w moim banku jest 897.650 euro...to nie oszustwo...no ale podales falszywe dane,wiec Ci juz nikt wiecej nie zaufa...a na czym to polega...?...Proste.Przelewajac taka sume na pewno bedziesz potrzebowal specjalisty,adwokata czy kogos tam...specjalista kosztuje,wiec napiszesz ile kosztuje...Twoj milioner wysle Ci pieniadze na owego adwokata czekiem miedzynarodowym...pojdziesz na poczte,gdzie za te koperte kaza Ci zaplacic jakies grosze w porownaniu z tymi milionami...np. 35 euro...zrobisz to skuszony wielka kwota a w kopercie znajdziesz kartke z napisem "witamy w klubie glupcow"...tak to mniej wiecej wyglada...Ja tak prawie sprzedalem samochod ,gdzies do centralnej Afryki...zgodzilem sie ale powiedzialem ze musi przelac pieniadze bezposrednio na konto...misio ucichl i juz nigdy sie nie odezwal...ygralem tez wycieczke do USA...rozmawial ze mna glowny "dyrektor" gratulujac i czytajac jaki to hotel,gdzie polozony,ba nawet jakie menu...gadalem dobra godzine swietnie sie bawiac...na koniec na potwierdzenie tozsamosci zazadal numeru karty...kiedy nie dalem zaczal sie wsciekac,twierdzac ze ma ten numer przed soba...zaproponowalem gre...on mnie powie co trzecia cyfre karty od tylu a ja dopowiem reszte...spienil sie konkretnie,powiedzial ze zablokuje moja karte,gdyz jest tez jakims dyrektorem od CB...Powiedzialem mu ze nie to ze nie jest zadnym dyrektorem to jeszcze nawet magikiem nie jest ,gdyz nie umie zgadnac co trzeciej cyfry...Fajne sa te historyjki...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30

:cursin, :googleye

no a mi zaproponowali tylko 2,5 miliona skąpcy :)

poniżej treść listu.

"Darowizny od. Siostra Rita David.

No BNM [160 Rue Des Martyrs Co Cody )

Abidjan, Cote d'Ivoiree

Jestem pani Rita David z Kuwejtu. Jestem zonaty z Mr.Williams David , który pracowal z ambasady Kuwejtu w Wybrzezu Kosci Sloniowej, na dziewiec lat przed smiercia w 2004 roku. Bylismy malzenstwem od jedenastu lat bez dziecka. Zmarl po krótkiej chorobie, która trwala tylko cztery dni.

Przed smiercia oboje nowo narodzonym chrzescijaninem. Od jego smierci i podjela decyzje o nie ponownie wyjsc za maz lub sie dziecka poza moim domu malzenskich, które w Biblii jest przeciw. Kiedy mój zmarly maz zyje on zlozony sume 2 $. 5 mln EUR (dwa miliony pól miliona dolarów zjednoczonej panstwa) w banku tutaj w Abidzanie na koncie przejsciowym.

Obecnie fundusz jest nadal w banku. Ostatnio mój lekarz powiedzial mi, ze mam powazne choroby, która nie jest problem raka. Ten, który najbardziej mnie niepokoi to mój skok na wypadek choroby. Znajac mój stan i postanowil darowac tego funduszu do kosciola lub indywidualne, które beda korzystac z tych pieniedzy i tak zamierzam polecic tutaj. Chce kosciola, które beda korzystac z tego funduszu do domów dziecka, wdów, propagowanie Slowa Bozego i ze daza do domu Bozego, zostaje zachowana.

Biblia sie nam zrozumiec, ze blogoslawiony strony, ze daje. i podjal decyzje, poniewaz ja nie ma zadnych dzieci, które beda dziedziczyc te pieniadze i moich krewnych meza nie sa chrzescijanami, a ja nie chce, aby moje starania meza do wykorzystania przez niewiernych. Ja nie chce sytuacji, gdy srodki te zostana wykorzystane w sposób bezbozny. Dlatego ja jestem podjecia takiej decyzji. Nie boje sie smierci, wiec wiem, gdzie bede. Wiem, ze mam zamiar zostac na lonie Pana. Exodus 14 vs 14, ze Pan bedzie walczyl moim przypadku i ja posiada mój pokój.

Ja nie potrzebuje polaczenia telefonicznego w tej kwestii z powodu mojego zdrowia stad obecnosc moich krewnych meza zawsze jest wokól mnie i nie chce im o tym rozwoju. U Boga wszystko jest mozliwe. jak tylko otrzymam odpowiedz i dam ci kontakt banku tutaj w Abidzanie. Chce Cie i zawsze do kosciola modlic sie za mnie, bo Pan jest moim pasterzem. moim szczesciem jest to, ze zylem zyciem godnym chrzescijaninem. Ze kto chce sluzyc Panu musi mu sluzyc w duchu i prawdzie. Prosze zawsze modlitwa przez twoje zycie.

Skontaktuj sie ze mna poprzez mój adres e-mail aby uzyskac wiecej informacji, opóznienie w odpowiedzi da mi pokój w zaopatrywaniu innego kosciola lub indywidualnych w tym samym celu.

Prosze mnie zapewnic, ze bedzie dzialac, jak i odpowiednio okreslone w niniejszym dokumencie. Nalezy skontaktowac sie ze mna poprzez ten e-mail: K_d.rita@yahoo.com

Nadzieje na otrzymanie odpowiedzi.

Nadal blogoslawil w Panu.

Pozdrawiam w Chrystusie,

kw.emb.dr

Pani Rita David."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#301736 DarekB30 :

:cursin, :googleye

no a mi zaproponowali tylko 2,5 miliona skąpcy :)

poniżej treść listu.

...

to i tak fajnie, bo mi w ogóle nikt żadnych milionów ani nawet tysięcy nie zaproponował :banghead

:D


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekB30
#301739 nika :
#301736 DarekB30 :

:cursin, :)

no a mi zaproponowali tylko 2,5 miliona skąpcy :)

poniżej treść listu.

...

to i tak fajnie, bo mi w ogóle nikt żadnych milionów ani nawet tysięcy nie zaproponował :banghead

:)

Moniko chętnie się z Tobą podzielę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#301739 nika :
#301736 DarekB30 :

:cursin, :)

no a mi zaproponowali tylko 2,5 miliona skąpcy :)

poniżej treść listu.

...

to i tak fajnie, bo mi w ogóle nikt żadnych milionów ani nawet tysięcy nie zaproponował :banghead

:)

...Nika bo tylko potrzebujacym proponuja...Pozdrawiam...

Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#301721 Stani :

gdy odpisalem, ze moge 2 euro przeslac, zeby sobie bananow kupila i juz nie na glodnego, to jeszcze raz przemyslala to zerwala korespondencje.:)

:)

Wszędzie Kmirko nałgał, ale z baletem to chyba nie kręcił i prawdę napisał :)


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i te getry, w kroczu uwierają :)


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na drzewo z nimi :)

Kiedys mialem wynajac sliczne, umeblowane mieszkanie, w super dzielnicy Hamburga, z linia brzegowa jeziora. Tanie bylo, ale trzeba bylo przeslac 3 miesieczne czynsze do Anglii, a wynajmujacy mial jednoczesnie zlozyc klucze w firmie przesylkowej (tez w Anglii!), zeby sobie zaoszczedzic koszty podrozy. Nawet bedac bez kluczy sprawdzilem ten adres ... dom byl pusty. Powiedzialem ze pieniadze przesle i niech mi poda adres notariusza u ktorego jest wpis, zeby sprawdzic czy jest wlascicielem. I tyle.

Monika - ja Ci to wszystko moge zapisac. Nie martw sie.:)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#301772 Stani :

...

Monika - ja Ci to wszystko moge zapisac. Nie martw sie.:)

Kochany jesteś :) Na Ciebie zawsze można liczyć :love

:)


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Chicago jednych wyrombali na ponad 100 tysiecy.Na koncu nawet swoja resteracje zapozyczyli i dalej biedni czekaja.

Biznesik przeja Bank.

Sk


120 GL tenk(454.24L),110Lb Fiji Pucani Skala ,Pompa Vortech 40W,20W,360W Swiatla 50/50,8W LED nocne,60Lb piasku(2mm zmielone muszle).Pare Kolari ,Wiele rybek,slimakow pod piaskowych,reef krebow.55 GL Tenk glonowy ,Filter Bio Pellets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#301772 Stani :

Kiedys mialem wynajac sliczne, umeblowane mieszkanie, w super dzielnicy Hamburga, z linia brzegowa jeziora. Tanie bylo, ale trzeba bylo przeslac 3 miesieczne czynsze do Anglii

Podobnie- tylko że w Dublinie oferta mieszkania, wręcz nie do wynajęcia a do pilnowania przez rok. Na zdjęciach cudo w cenie rudery. Warunek- przelać pieniądze za mieszkanie na męża poprzez WesternUnion do afryki ; ) bo poleciał tam w misji. Przespacerowałem się okazało się, że machnęli się bo nie ma takiego nr domu : )

Drugi przypadek z Dublina i wynajmem mieszkania- odebrał ktoś kto ledwo mówił po angielsku jedyne co go interesowało to czy na pewno przyjdę od razu z pieniędzmi. Na wszelki wypadek nie poszedłem.

ps: akurat trafiłem na takie coś pasujące trochę w ten temat http://demotywatory.pl/2313301/Konkursy-SMS-w-telewizji


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh szczęśliwcy, czemu ja nie dostałam tych milionów :)


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda,

dzialajmy wedlug schematu;

przeslij prosze Monice milion a ona podzieli sie z Toba polowa tego, co ja jej zapisze.:)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja sie naciac nie dalem, chociaz usilnie mi slali informacje o takich "promocjach". Gorzej ze musialem pare lat temu uswiadamiac mojej matce ze jest to sciema, przy okazji znajdujac artykulik jak to do pewnego pana w stanach ktory sie dal nabrac na to 40USD fee za bank transfer zapukali agenci jakiejs 3 literkowej agencji ze jego pieniazki poszly na konto kartelu narkotykowego i czy moze sie jakos wypowiedziec na ten temat :) od tego czasu unikam tego typu maili, mimo, ze nasze agencje trzyliterkowe nie sa tak skuteczne :)


ff37c322e831cc203da4ccb0e5154311u1046a915.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Stani, dzięki dobry człowieku;)


akwarium 80*40*40, 126 litrów, panel, marea 1000, koralia 2400- cyrkulacja, eheim 600 - obieg, miniflotor, 2*24 W 10000K T5, 1*24 W 18000K, 10 kgLR, trochę piachu, stada rurówek , cóś w muszelce, ślimaki: turbo, krewetki czyszcząca, 1 pterapogon, 1 żółta babka, 2 błazenki, jeżowiec,euphilia i miękk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiedzialem, ze mnie docenisz :)

Ale praktycznie, to sie oplaca :)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pamiętacie banery reklamowe podczas surfowania za które płacili czekami SPEDIA BAR ?

Myślałem że jest to wielka ściema do czasu aż nie dostałem czeku na 20 dolców :) ....niestety był tylko jeden mimo kontynuowania zabawy. Pamiętam to był jakiś 2000 rok - tylko jeden bank realizował ten czek i zgarnął praktycznie połowę prowizji wartości tego czeku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami były akcje z kasyn online- że przysyłają 50 pln. Na darmowe gry. Kasę można było wypłacać od 100pln. Więc szybko wycofali promocje z PL- bo u nas ludzie wpłacali 50,01pln razem z promocją mieli ponad minimalną wypłatę i wypłacali 100 : )


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.