Skocz do zawartości
magu

[S] AKWARIUM, SUMP, SZAFKA, RYBY, POMPY, RYBY - NOWE FOTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pod młotek idzie mój dotychczasowy zestaw:

1. Akwarium 100x50x48 (dł/sz/w) z kominem z prawej strony, porysowana przednia szyba, czarne tło z folii, zbiornik idzie w komplecie z "uzbrojoną szafką" (dąb mleczny) projektowaną specjalnie pod morszczyznę z podwójnym blatem, ledową lampką oświetleniową oświetlającą prawą część (tą z sumpem - 1w), dwoma listwami zasilającymi każda po 6 gniazd, możliwość włączenia lub wyłączenia po trzy gniazda i regulacji położenia (każdy segment listwy, czyli trzy gniazda jest obracany). Szafka ma zrobioną wentylację z prawej strony, wentylator nadaje się do wymiany. Szafkę sprzedaje z częścią hydrauliki, której się już nie da wyjąć bez cięcia. Chodzi o rurę powrotu wody i rurki pomiędzy lewą a prawą komorą szafki (mnie służyły do dolewania solanki - rury zaznaczyłem strzałkami). Do tego interesu dorzucam sump, którego lewa komora służy za zbiornik na dolewkę, i wylot na loc-line rozłączany dwuzłączką. Komin ma dwie dziury na śrubunki VDL'a pod rury 32mm (nie sprzedaje tej części hydrauliki) cała reszta (ta do sprzedania o której mowa była wyżej) jest zrobiona na czerwonych rurach od Skiby 20mm. Cena za ten komplecik to 500pln

akwa-wymiary.jpg

hydraulika_out.jpg

hydraulika_out2.jpg

sump-wymiary.jpg

sump.jpg

szafka.jpg

szafka2.jpg

szuflada.JPG

2. Pokrywa aluminiowa na zbiornik 100x50 o wysokości 10cm w stanie bardzo dobrym, pokrywa jest wykonana w ten sposób że po jej otworzeniu mamy dostęp do całego zbiornika. Cena 240zł

Taka:

3. Oświetlenie, aqua50 na dwie świetlówki 39W, cała elektronika zawarta we wnętrzu rur. Oprawa ma 92,5cm i 5cm średnicy!!! więc w ogóle nie zajmuje miejsca nad baniakiem. Przy tej pokrywie którą sprzedaje powyżej zamontowane je tak, że można było je przesuwać. Pomysł rewelacyjny. Oprawy maja około 1,5 roku. Niestety nie da się już ich kupić w sklepach bo miały wadę konstrukcyjną polegającą na tym że po kilku godzinach praca jak rury się nagrzewały to... pękała obudowa. Oczywiście nie wpływa to na pracę lampy jednak nie wygląda zbyt dobrze. Dwie lampy skleiłem tangitem a jedna jakoś się ostała bez klejenia (przypomniało mi się dopiero jak oprawy wyciągnąłem do zdjęcia) na życzenie oczywiście mogę pokleić przed wysyłką. Lampy mają zintegrowany odbłyśnik i sprzedaje je ze świetlówkami, które jednak mają ponad 6 miesięcy. Mam trzy takie lampki, cena za sztukę 200zł (w jednej zginą mi taki plastikowy dzyndzel zabezpieczający przed wysunięciem się korka zamiast niego używam szpilki to po promocji za tą sztukę 180zł).

aqua50.jpg

aqua50mocowanie.jpg

aqua50trzy.jpg

aqua50zasilanie.JPG

Ryby, dorodne sztuki, każda jest u mnie w baniaku co najmniej rok:

Anthias squamipinnis cena za szt.60zł (3 sztuki)

as.JPG

as2.JPG

Escenius Bicolor cena 50zł (1 szt)

Nemateleotris Magnifica cena 60zł

m.JPG

Zebrasoma Flafescens duża 150zł

zf.JPG

zf2.JPG

Amfiprion ocellaris 50zł za sztukę (2 sztuki)

ao.JPG

jeżeli ktoś weźmie trzy anthiasy to gratis dorzucę dwa chromisy.

ch.JPG

lysmata wurdemanni (zjadaja aiptasie) cena za szt. 40zł (2 sztuki) - rezerwacja fuhkoral

Piach Bio Active Live Aragonite wsypałem dwa worki (18kg) ciężko powiedzieć ile tego jest leży w baniaku około roku, cena 140zł.

Odbiór raczej osobisty, w przypadku wysyłki szczegóły proszę ustalić telefonicznie kontakt najlepiej przez pw na forum lub telefonicznie 793 624 014.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę życia i sprzętu o którym oczywiście zapomniałem :)

Pompa Hydor Koralia 4 cena 160zl

Tunze 6045 cena 160zł

Tubastrea 60zł rezerwacja morszczak-2009

t.jpg

euphylia 30zł - rezerwacja jaszczomp

3.JPG

Zoanthusy, kilka rodzajów 60zł - rezerwacja jaszczomp

4.JPG

5.JPG

6.JPG

Trzy ślimaki, dwa kopiące (chyba strombusy jak dobrze pamiętam) z rurką i jeden turbo, za komplet 50zł - rezerwacja morszczak-2009

Rozgwiazda piaskowa ok 12cm - 30zł - rezerwacja jaszczomp

Ophiocoma superba wielkie ze 25cm - 40zł rezerwacja morszczak-2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.