Skocz do zawartości
Błazenek

Dzieci Złego Państwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

Jeśli ktoś nie widział tego dokumentu to polecam każdemu -mną wstrząsnął na prawdę mocno ,nie potrafię pojąć jak można było do czegoś takiego dopuścić ?Ludzie na litość Boską mamy XXI wiek !Wszyscy uczyliśmy/uczymy się na historii o obozach koncentracyjnych ,masowych mordach jakie dokonywali tyrani kilkadziesiąt lat wstecz a teraz kiedy to dzieje się w naszych czasach stoimy obok i przyglądamy się temu ,aż ciężko uwierzyć a najgorsza jest ta bezradność...

Filmy/Strony/Zdięcia nie dla osób o słabych nerwach

Link do filmu:

http://stagevu.com/video/sjapjqdcpmar

Ponadto masowe mordy delfinów:

http://www.actfordolphins.org/video.html

Gotowanie żywcem i obdzieranie ze skóry:

http://www.ptroa.co.il/petition/

Mordy delfinów w Danii

I wiele ,wiele innych po prostu ręce opadają - skąd w ludziach tyle nienawiści i obojętności ?Przeciez w XXI wieku mamy milion sposobów na humanitarne zabijanie zwierząt ,że nie wspomnę o filmie wymienionym w tytule .Najciekawsze ,że większość z tych dramatów rozgrywa się w Azji ...

Pozdrawiam wszystkich

orty do poprawy,

pkt. 8 Regulaminu


Bylo cos ,a jest nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że pierwszego filmu nie oglądałem ale pozostałe mną wstrząsnęły. Nie wiem jak można być tak głupim i bezdusznym, nie wyobrażam sobie tego. To skórowanie i gotowanie przechodzi ludzkie pojęcie. Takie cuda to chyba tylko w tej ciemnej Azji. Mam tylko nadzieje że tych ludzi spotka kara!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spojrzenie obdartego ze skóry psa powala.

Linki z natury ciekawostkowe jednak jesli chodzi o Azję, gdzie prawa ludzi są łamane, a co dopiero prawa zwięrząt.

Byłem dzisiaj na imprezie. Rozmowa zeszła na Palestynę. Koleżanka była tam i rozmawiała z mieszkańcami, dowiadując się, że ludzie mieszkają tam jak w więzieniu, odgrodzeni betonowym płotem od świata, gdzie brakuje, pracy, perspektyw, opieki medycznej, wszystkiego. Oskarżenie padło na Izrael.

Traktowanie zwierząt w Azji ma swoje źródło i przyczynę w rządach totalitarnych. Władnym nie zależy na prawach zwierząt, władze uciskają lud, który wraca naturą do instynktów człowieka pierwotnego.

Co do Palestyny, winna jest chora polityka. Wystarczy, że szejkowie, kraje jak Arabia Saudyjska, czy Katar rzuciliby ochłapy ze swych złotych stołów- Palestyńczycy żyliby jak królowie. Tymczasem lepiej ciemnemu ludowi dać do ręki broń, żeby chronili świętej ziemi, będącej puzzlem ucieleśnienia Stwórcy, z którym szejkom niekoniecznie po drodze.

Puenta: żyjmy zgodnie z naszym sumieniem, nie oceniajmy zbyt pochopnie innych, oceniajmy wpierw siebie.

Na święta zabijajmy karpie tak by możliwie najmniej cierpiały (czyt. jeszcze w sklepie by w reklamówce sie nie dusiły).

Żyjmy szczęśliwie, umiejmy cieszyć się małymi rzeczami. zostawiając sprawy wielkiego świata naprawiajmy nasze małe ojczyzny wokół nas. pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luft, bardzo ładnie to napisałeś.

Ludzkie zachowania potrafią szokować. Dla mnie najwiekszym szokiem były obozy koncentracyjne, ludobójstwa, gwałty i inne masowe mordy w bliskiej odległosci. W bliskiej bo mieszkam w Krakowie, a do byłej Jugosławii bliżej niż do Gdańska. i zastanawiałam się jak to możliwe i dlaczego nikt nic nie robi?

Kiedyś myslałam że bandy UPA i wyrzynanie polaków przez ukraińców, czy normalni niemcy pracujacy w obozach koncentacyjnych, papież błogosławiacy hotlerowców.itp to były inne czasy i inni ludzie (jak sredniowiecze) ale to "zło" chyba siedzi w nas


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Luft,dziekuje za ta ladna i madra puente...troche pomogla i uspokoila po szoku zwiazanym z tym co zobaczylem...wiecie co jest najdziwniejsze,chyba kazdy z nas wie jak Chinczycy "przygotowuja" psy ale dopiero ogladajac,przestajemy traktowac nasza wiedze jak dziwna,egzotyczna bajke i bajka zamienia sie w prawdziwy szok...mysle ze trzeba zrozumiec ludzi patrzacych przez palce na obozy koncentracyjne,ludzi,ktorzy nie mieli okazji zwiedzic np. Auschwitz a ich wiedza o tych obozach oparta jest wlasnie na zaslyszanych wiadomosciach...Pozdrawiam...


Zbiornik 75x80x29 cm. Deltec 600i DC, AI Hydra 26 HD, Maxspect Jump Gyre, polowka CP-25, Jecod 1200 DC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#304415 Błazenek :

Ponadto masowe mordy delfinów:

http://www.actfordolphins.org/video.html

Gotowanie żywcem i obdzieranie ze skóry:

http://www.ptroa.co.il/petition/

Mordy delfinów w Danii

Nie wiem jak Wam, ale mi po obejrzeniu tych filmów włącza się chęć zamord****** tych ludzi gołymi rękami !!! Chęć wymierzenia im najsurowszej KARY !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LiZaRd -po obejrzeniu miałem dokładnie to samo -nienawiść w najczystszej postaci po prostu chciałem się jakoś zemścić.A propo łamania praw człowieka... właśnie na TVN24 leci dokument ,który ukazuje jak traktowane są dzieci w afganistanie -każdy bogatszy facet ma swojego "chłopca" i nikt na to nie zwraca uwagi ,dzieci są gwałcone ,bite ,zastraszane ,wystepuja w damskich ciuchach i wszyscy o tym wiedza ,nikt nie reaguje...

Ręce opadają


Bylo cos ,a jest nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu oskórowanego psa. Jedyną adekwatną karą wydaje się zrobienie tego samego dla tych sadystów a potem ugotowanie żywcem jak te kocięta....

Nie uwierzę, w te dziwne podpisy pod filmem że trzeba tych ludzi uczyć że zwierzaki cierpią, że to dla nich okrucieństwo. Bez przesady moim zdaniem same Ci ludzie wiedzą jaki to bul

Uważam że takie okrucieństwo może zostać ukarane grzywną czy dożywociem, nie zapominajmy sami też jesteśmy zwierzętami i nie wolno nam wykorzystywać przewagi siły....

Moim zdaniem "oko za oko, ząb za ząb" nie inaczej

PS. a może nie zabija zwierzaków wcześniej żeby adidaski były o 1 dolarka tańsze?

Nie znajduję inne go wytłumaczenia.

orty do poprawy,

pkt. 8 Regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.