Skocz do zawartości
seti

kto zna numer ???????

Rekomendowane odpowiedzi

hej , dopiero zaczynam przygode z "solniczkami", prosze o pomoc i numer gg do Jana Fitasa, z góry wielkie dzięki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie używam wynalazku pt. gg :( zamiennie możesz skorzystać z adresu e-mail na mojej www. a w czym rzecz :( ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zrobić dokładnie taki system filtracyjny ja posiadasz i potrzebyje pomocy aby to zrobić?????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli zaczniesz już coś dłubać, napotykając problem technologiczny, to oczywistym jest, że w ramach swych majsterkowych wiadomości mogę pomóc radą :( jeśli jednak zakładasz, że moja osoba zastąpi Ci doradztwo typu: '..wybierz to, a tamto zdecydowanie odrzuć..', to takie nastawienie jest po prostu nierealne :con musisz zadać konkretne pytanie - efektem czego, taka też będzie odpowiedź :( aby zadać takie pytanie trzeba wiedzieć czego się chce. taka wiedza 'wiedzenia' :( jest natomiast owocem sporej ilości lektury tematycznej, której zresztą nie brakuje w necie. dużo czytaj łącznie z radami kolegów/koleżanek akwarystów z tego forum :Cry z takich rad i problemów płynie bardzo praktyczna wiedza... zróbtosam jest tańsze od firmowych jeśli:

1. masz dostęp do materiałów w okolicy zamieszkania - bardzo ważne, gdyż transport może znacznie zwiększyć ostateczny koszt ich nabycia

2. masz jakieś doświadczenie w majsterkowaniu - mam na myśli kwestię 'złotej rączki'...

3. masz, a nie musisz kupić do wykonawstwa jakieś narzędzia i maszynki do obróbki skrawaniem

4. i w końcu, co najistotniejsze - należy w ogóle oszacować, czy zakup w sklepie 'gotowców' nie będzie tańszym rozwiązaniem....

p.s. a tak w ogóle, to nadmienię, że w moim obecnym systemie filtracji w stosunku do zamieszczonego na www co nieco się zmieniło :( wszystko opiszę, kiedy tylko znajdę czasu trochę na zrobienie fotek itd. - to dla zainteresowanych :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej , no i prawie gotowe zrobiłęm odpieniacz, reaktor wapienny ,i koncze robić reszte i prawie cały układ filtracyjny , moje akwarium ma wymiary 80x180x60, niedługo zamieszcze fotki :( Janku wielki jesteś , jestem taki zadowolony , wszystko działa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.