Skocz do zawartości
Miloo

Solniczka bez panelu i sumpa, ale innaczej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ma ktos moze akwa 0k.400l bez panelu i sumpa?

Ja mam na zbyciu akwa 120x50x60(h)cm i nikt nie chce kupic,akwa prawie nowe wiec mi go szkoda.

Wiec postanowilem przeksztalcic je w morskie,tylko be sumap ................

O to moj pomysl.

Rys.


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze Macie na ten temat i nad zalozeniem takiego akwa, takie same zdanie jak Ja,kila i nie wypal,coz,jutro rozklejam i daje do szklarza aby dokonal drobnych poprawek i ciec szybek a pozniej tylko sklei i bedzie cacy................:)))))))

A tak na marginesie, czym najlepiej przeciac a pozniej usunac silikon-spoiwy po poprzednim sklejeniu???

Pozdrawiam.


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje stare akwa,aktualne przeznaczone do pociecia to 120x50x60(h)cm,a po modernizacji bedzie 90x50x50 !!!

Cos mi sie wydaje ze podobna solniczke bez sumpa i przelewu mial kiedys Roman Rozek,bodajrze,ale to chyba nie wypal bo przeciez podoklejal i zrobil sump i cala reszte !!!

A powtorze moja prosbe i zapytanie:

Czym najlepiej przeciac a pozniej usunac silikon- spoiwy po poprzednim sklejeniu???

Pozdrawiam.


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szyby odcina się stalową żyłką, albo żyletką. Usuwasz nożykiem z łamanymi ostrzami, później specjalnym płynem do usuwania silikonu


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miloo: tez chcialbym znac odpowiedz na to pytanie ?

Za ile chciales sprzedac to akwarium ?


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwa+pokrywa alu i do tego szafka,wszystko w kolorze czarnym,a wszystko jednoroczne za 500zl !!!

Ale chetnych nie bylo,albo oferowali 300zl,smiechu warte!!!

Dosyc juz tego czekania, czas w koncu podjac zdecydowane dzialania i ruchy ,bojak Sobie obiecalemna Swieta bde mial solniczke ,przynajmniej z 25 kg zywej skalki..............................

Pozdrawiam.


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie taki plyn mozna dostac Przemku ???

A slyszlem kiedys, ze chyba struna gitarowa ktos rozklejal akwa i nawet calkiem,calkiem Mu poszlo.


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem taki płyn "rozpuszczalnik silikonowy" w leroy merlim (czy jak to się pisze),taka niewielka buteleczka za 8zł


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Struna gitarowa to dobry pomysł, można też zastosować plecionkę wędkarską.

Pozdrawiam!


być może powracam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest akwa 400l bez panela i sumpa i tylko z Midiflotorem. A to jest fotka z konca zeszlego roku

171204.jpg


Akwarium 120 x 65 x 60 | Sump 80 x 50 x 40 | 2 x Reef Flare Pro M | UltraReef Akula UKS 200 | 2 x Tunze 6055 | ATB Airstar 5000

ClariSea 5000 | Węgiel | UVC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ustnik to nie jest chętny na kolacje z polipów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajne,poprostu cool,ciekawe ile Gosc co tygodniowo wlew roznych plynow i w jakich ilosciach,aby utrzymac to w takim stanie ..............:yes))))))))))))))

Jak widac wszystko mozna zrobic i utrzymywac,tylko trzeba wiedziec jak o to dbac!!!


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ajkby ktos wiedzial albo dotarl cos konkretnego na temat tego akw to bardzo prosze o wrzucenie w watek(spezet,oswietlenie,skala i .....................)


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest do przeczytania tutaj.

Ale moze troche przyblize niecierpliwym. :yes

Akwarium 160x50x50.

Swiatlo: AquaConnect Power Riga 2x250W HQI + 4x54W T5

Odpieniacz: Midiflotor

Cyrkulacja: 4x MJ 1100l/h

Natomiast tutaj zostaly opisane prace nad akwarium i co wlewa do niego, ze tak wyglada a nie inaczej.


Akwarium 120 x 65 x 60 | Sump 80 x 50 x 40 | 2 x Reef Flare Pro M | UltraReef Akula UKS 200 | 2 x Tunze 6055 | ATB Airstar 5000

ClariSea 5000 | Węgiel | UVC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Arcadio.

Pozdrawiam.


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko,albo Ja nie widze albo nie rozumie albo nie jest podane ile kosztuje utrzymanie miesieczne tego zbiornika..............

Jakby ktos zauwazyl lub dopatrzyl sie tego to prosilbym o podanie.

Z gory Dziekujeee................


_________________________ | | | Już niedługo odpalam !!! | |_________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.