Skocz do zawartości
thomas kay

Co to za robaki??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obejrzeć można na krótkim filmiku:

Co to może być? groźne? bo napewno denerwujące... pzdr.

dodam jeszcze że rozmiar to 0,5mm do 3mm (plusminus)


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obym się mylił , ale to raczej nie kiełże. Napisz czy zżerają zoa , u mnie sprawę ( podobnego paskudztwa )załatwiła mandarynka (samiczka :) ).


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem że parę oczek zoa mi zniknęło :) TYlko nie wiem czy to przypadek czy rzeczywiście ich sprawka... Czy to nie są te słynne wirki a może jeszcze coś innego?? Jak to wyplenić? Mam małe akwa więc mandaryn odpada...


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Wirki to to nie są na 100-wę, jak mandaryn odpada to może Gobiodon Okinawae ? Osobiście nie mam, ale ponoć tępi robactwo ostro ,pozdrawiam .


150x50x50 + sump 103 l. 55 kg LR + 9 kg LS , cyrkulacja 2 x JVP 102, obieg At-306, odpieniacz - stożkowy, światło 2 x 54 t5 + HQI 70W + 120W LED, start 13.08.2010

Kupię szczepki korali miękkich i LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo to by mnie interesowało, idealny do mojego akwa, to potwierdzone info że się rozprawia z tym robactwem?? Bo przez noc zoa znó ucierpiało... pozdr


Tisze jediesz dalsze budiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Okinawae i nie zauważyłem żeby ganiał za kiełżami, siedzi sobie grzecznie na koralikach ,w nocy też podglądałem i nie ganiał między skałami więc nie wiem czy to dobry pomysł . Za to sama rybcia przesympatyczna i do mniejszego zbiornika sie nadaje.


+ sump , HQI 150W + 2x T5 24W ,
,111.jpg

http://www.przyczepa4u.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.