Skocz do zawartości
Kris_77

wysokie akwaria

Rekomendowane odpowiedzi

@ralph

270 długości na bank będzie to super wymiar dla ryb - oszaleją z radości

40 na bank odbierze urok głębi a ten dla wielu jest niezastąpiony

70 przy tych 40 to tylko problem dla Ciebie - ale można się pomęczyć :bump1

kto co lubi :)

trzymam kciuki!


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sie MOCNO gimnastykowalem, zeby odkleic przyssawki pompy od dna panela przy wysokosci akwa 50 cm a niski nie jestem :bump1


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem kostkę 67 cm - akwa stało na 115 cm - dostęp z d... strony do 2ch tylnych ścian... wszystko z drabiny i szafki w zgięciu nad akwa - tak przez 2-3 lata

więc nie do końca rozumiem jaka to gimnastyka przy akwa 50 cm :bump1 no trudno, żeby z fotela wszystkim operować :)

a wygląd tafli 70 cm a 50 cm... przepaść :)


TOTM July 2011

500 litrów zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ja chyba mam strasznie złodziejskie bo od pachy do końca dłoni nieco ponad 80 cm:googleye w słodkim mam 60 i bez problemu daję rade.


akwarium 270x40x70 / sump 170x30x50 / MBK 200 DIY Tunze WG DARKA / cyrkulacja 4 x 6000 / obieg New Jet 3000 / grzałka 350 w Atman / 8x T5 DIY + Ledy nocne / 100 kg żywej skałki / 20 kg piasku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#319800 Włodzimierz :

@premiero, 75 głębokości, 75:waving

Jeśli mi tylko drzwi się zmieszczą z otwarciem to nawet dam 80, ale to inwestycja na koniec roku :bump1 Na razie siedzę i robię projekt całego pomieszczenia na bazie tego co już mam. Ciężko się zmieścić z takim akwa i z normalnymi meblami w - "salonie" niecałe 20m2.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#319865 Kris_77 :

...

więc nie do końca rozumiem jaka to gimnastyka przy akwa 50 cm :bump1 no trudno, żeby z fotela wszystkim operować :)

...

Ano gimnastyka. Akwa ma waski panel w tylnym rogu a nie ma sie nawet o co oprzec.


dsc0711b.th.jpg

Delta 72x72x50; LED Cree by Tomasz; Hydor Slim-Skim; 2x6055 + multi

Znajdziesz mnie rowniez na: http://www.bractwo-s...forum/index.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fish only ale szyba na 4 metry, 70 tysiecy litrow prywatne akwarium. Najwieksze z europejskich biur.

Ide dzis do roboty, spoznony, nastroj wiadomo, zimno wieje, koles wpada na mnie a ja nagle kopara. Przez ogrodzenie, zakryte szyby zobaczylem taki aqiascaping ze majtki przez glowe. Plastik ale wsrod rusztowan i ludzi w kaskach, narzedzi i maszyn do okola a akwarium jest juz gotowe. Czeka tylko na zalanie. Szukam dla siwego store locatoor na fishkeeping a tu artykul. Obiecuje ze pogadam ze Skanska w sprawie fotek jeszcze jutro.

http://www.practicalfishkeeping.co.uk/content.php?sid=3114


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukladajac skaly w swoim akwarium nie mialem jakiegokolwiek problemu zeby siegnac do dowolnego miejsca. Akwarium na wysokosc 65 glebokosc 80 i stoi na stelazu 80. Kupilem sobie 2 stopniowa drabinke i jest git majonez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.