Skocz do zawartości
ozim

Chemiclean - pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Hello

Ponieważ cjano zaczęło mnie trochę drażnić w akwa powoli zastanawiam się nad użyciem tego prochu. Mam go nawet od pół roku ale wcześniej jakoś sobie poradziłem. Teraz zmiana świetlówek, cyrkulacji nie pomogła. Być może sól TM bio activ ma za dużo pożywienia dla cjano. Mam pytanie do kolegów którzy użyli tego preparatu czy mieliście jakieś straty w koralach; czy podczas kuracji były zestresowane. No i na koniec jakieś porady czego unikać podczas kuracji.

pozdro


450 lit + 120 lit sump; 2*150 HQI+2*54 T5 ; Deltec APF 600; AM OR 3500-obieg; 1*4500+1*8000+1*4400-cyrkulacja;

http://www.nano-reef.pl/forums.php?m=posts&q=23191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, temat już był poruszany, może skorzystasz proponuje poszukać. Masz juz sporo postów na tym forum i dziwi mnie twoje pytanie.


180x63x60+sump,120kgLR,DSB,BK 200,FR509+ROWA,GroTech Tec III NG+EP IV,Reaktor Aqua Care Turbo 2,2x Koralia8 WaveMaker 4,WaveBox,Tunze Osmplator Universal, Powermodule8x80W,Profilux II Light,2x MiniRedDragon 3500,Chłodziarka AM 1500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie proszę się przenieść z pytaniem do tego tematu :googleye - chyba najbardziej rozbudowany i można nadal to kontynuować.

Nie ma potrzeby "klonowania" tematów.

ten zamykam


130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

SPRZEDAM:

-akwarium 100x70x55, sump, stelaż, hydraulikę;

-lampa DIY 2x150W HQI + żarniki Reeflux;

-lampa DIY 8x T5 39W

-OR 3500

LINK DO TARGOWISKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.