Jump to content

Borsi

Klubowicz
 • Content Count

  281
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Radom
 • Akwarium
  680 L :)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A jak to lepsza? Już długi czas myślę nad ledami in nie wiem czy kupić. Aktualnie mam 8x80 T5 ATI
 2. Kupię szczepki Acropor w Radomiu.
 3. Mam od dłuższego czasu i chętnie pomogę. Pisz PW
 4. Borsi

  Awatar

  To może wszyscy powinniśmy mieć avatara z powodu waszych (moich również) skojarzeń. Ja nie mam nic na przeciwko:) i jak tylko będzie taka potrzeba sobię sprawię.
 5. Ja swojej nie odpinam przez cały rok i jest ok. Tylko raz do roku płuczę ją wodą bieżącą z węża prysznicowego nad wanną.
 6. Borsi

  DSB

  Witam, miałem w sumpie DSB i w zbiorniku głównym i zdecydowanie lepiej w moim przypadku działa w zbiorniku. Jeżeli masz świeży zbiornik to trochę musisz poczekać, poza tym jakaś rozgwiazda nie zaszkodzi. Ważny jest tez przepływ nad złożem i oświetlanie go. Bez oświetlenia nad złożem ja też nie widziałem efektów.
 7. Witam, mam dolewkę z Tunze od kilku lat i mogę ją polecić. Jest ona jednak dość droga dlatego może uda ci się znaleźć coś tańszego i równie dobrego.
 8. http://reefshop.pl/sklep/index.php?main_page=product_info&cPath=1007_321&products_id=7721, http://reefshop.pl/sklep/index.php?main_page=product_info&cPath=1007_321&products_id=7300 Musisz zaopatrzyć się w ten pojemnik oraz żywicę bo okrzemki to właśnie z braku tego ostatniego filierka.
 9. Borsi

  [S] Raptor 50 V2

  Sprzedane, temat do zamknięcia.
 10. Borsi

  cicha pompa obiegowa

  Musisz zapytać w sklepie , ale z tego co wiem to masz prawo zwrotu każdego towaru o ile nie jest uszkodzony. A jeżeli wchodzi w grę wymiana na inny model to z doświadczenia wiem że jest taka możliwość.
 11. Borsi

  cicha pompa obiegowa

  Witam, mam NewJet 3000 i 2300 oraz Dwa RD. Wszystkie pompy są nie słyszalne ale zaznaczam e NJ nie są na obiegu tylko zasilają mi chłodziarkę. Możliwe że przy podnoszeniu nie będą już takie ciche chociaż mogę się mylić. Jeżeli chcesz bezkompromisowej ciszy niestety możesz być zmuszony do bezkompromisowych wydatków na RD. Najlepszym rozwiązaniem jest usłyszeć pompę na własne uszy u kogoś w domu i podjąć decyzję. Może kup jakąś pompę i testuj a jak będzie głośna to wymień sklepie na inną.
 12. Borsi

  [S] Raptor 50 V2

  VDR masz racje, to będzie 7-8 maja w Piastowie.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.