Skocz do zawartości
cherry_ukasz

[30] Akademicki Pikuś

Rekomendowane odpowiedzi

hejka @cherry ukasz ,jaki w tych ledach masz stosunek bialych do niebieskich? 50/50 czy raczej jest wiecej niebieskich?pozatym fotki akwa naprawde fajne,pozdrawiam grzgorz :googleye


bez morskiego akwa tez mozna zyc,:googleye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po podmiance wody :waving jak zwykle tylko 2 litry :o wykańczają mnie tak duże podmianki :googleye

Co do oświetlenia: mam 7 pasków niebieskich, 7 pasków białych, 1 czerwony, 1 zielony. Czyli ogólnie stosunek 1:1.

Mam pytanie: Bo ta moja monti brązowa po prawej kupiona nie polipująca się, miejscami chce polipować, ale nie wypuszcza polipów do końca. Tak już prawie 3 tydzień. Jest sens go trzymać czy raczej nie? Reszta korali pięknie polipuje

Powalczyłem dzisiaj trochę z aparatem i zdjęcia trochę bardziej oddają kolory korali:

thumb_DSC02997_1024x768.JPG

thumb_DSC02998_1024x768.JPG

thumb_DSC03001_1024x768.JPG

thumb_DSC03002_1024x768.JPG

thumb_DSC03005_1024x768.JPG

Pozdrawiam


www.podforak.rzeszow.pl --->PODkarpackie FORum AKwarystyczne

Parametry mojej solniczki

4626_4632.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie pisałem.

Z baniaka po małych problemach spowodowanych dłuższą nieobecnością wyleciała jedna digitata, ale na jej miejsce przyszła inna. W baniaku coś tam powoli rośnie. Muszę tylko przeszczepić 2 grzybki bo mi parzą talerzówkę :mooning

Zdjęcie z dzisiaj:

thumb_DSC03101_1024x768.JPG

Liczę na jakąś krytykę :whip


www.podforak.rzeszow.pl --->PODkarpackie FORum AKwarystyczne

Parametry mojej solniczki

4626_4632.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#333412 cherry_ukasz :

Liczę na jakąś krytykę :p

Strasznie brudne szyby :p:mooning

Po za tym to ładnie wygląda baniaczek jak na warunki czysto astudencko-akademickie :whip


54 litry od Aquael'a ^^,

Akwarium: 60x30x30, Oświetlenie: 2x Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (aktualnie pusta), HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 24.01.2013 - KONIEC 20.06.2015

30 litrów od Aquael'a ^^,

Akwarium: 30x30x35, Oświetlenie: Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (purigen, chemi pure elite, aniphos, żywa skała) HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 22.07.2011 - KONIEC 26.01.2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No piko przepiękne, ale nad garbikiem bym się zlitował :mooning


-UNDER CONSTRUCTION-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli można oświetlać jednak takimi ledami z allegro bez chłodzenia itd?


6671_6820.png

Akwarium Reefmax

oświetlenie 2x 48W LED DIY (ze wschodami i zachodami), cyrkulacja 2x TUNZE 6015, odpieniacz HYDOR SlimSkim 135.35, pompka HYDOR Pico Evolution 1000, dolewka AQUA-TREND Shark, grzałka Jager 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.