Skocz do zawartości
Marqo

mapa użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś ostatnio tam zaglądał ? Po otwarciu strony przeglądarka się dosłownie wiesza . Sprawdzałem już na 2 PC , to samo . Też tak macie ?


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczytywanie, przesuwanie, powiększanie i pomniejszanie mapy bez zbytniego czekania i płynnie.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten problem po ok. minucie wyskakuje okno 2 opcje cos tam / zakoncz skrypt lub cos podobnego jesli wylacze skrypt to smiga bez problemu


60L + 25L sump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się do Bydgoszczy i chętnie odwiedziłbym kilku morszczaków w celu nabycia szczepek a tu :waving


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak praktycznie od zawsze, od kiedy wprowadzono ten gadzet, zarowno w FF jak i w IE, juz dawno pisalem do administracji forum, proszac o opcje zeby ten skrypt nie ladowal sie automatycznie, ale bez skutku, i uznalem ze to tylko u mnie tak sie dzieje.


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wszystko ok mam Opere


112L 4x24w;5000l/h ~21kg LR; 3kg LS

zapraszam również na moją stronkę nie akwarystyczną związaną z zarabianiem w internecie

http://www.e-krezus.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sie wiesza od samego poczatku na jakas 1 minute

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#317395 Marqo :

Wybieram się do Bydgoszczy i chętnie odwiedziłbym kilku morszczaków w celu nabycia szczepek a tu :waving

Morszczakow na forum z bydgoszczy to za wielu nie ma , jednak slyszalem wczoraj w sklepie ze jest wielu morszczakow w bydgoszczy ale malo kto sie udziela w internecie


60L + 25L sump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie duże miasto a tak mało morszczaków.Ciekawe co to powoduje,pewnie brak w zasięgu sklepów z morszczyzną.W moim mieście jest nas chyba z dziesięciu lub więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bydgoszczy mamy tylko 1 sklep z morszczyzna , dostawy co 2 tyg. potem dopiero w pile a to juz troche daleko


60L + 25L sump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Gadżet mógłby być dostępny opcjonalnie, po kliknięciu linka lub jako rozwinięcie sekcji. Wszystko zależy od dnia - czasami otwiera się błyskawicznie, a czasami rzeczywiście, potrafi zawiesić całą przeglądarkę, niezależnie od tego, jaka by to nie była.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Gadżet mógłby być dostępny opcjonalnie, po kliknięciu linka lub jako rozwinięcie sekcji. Wszystko zależy od dnia - czasami otwiera się błyskawicznie, a czasami rzeczywiście, potrafi zawiesić całą przeglądarkę, niezależnie od tego, jaka by to nie była.


300x80x80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce to zablokować to polecam wtyczke adblock dla firefox . Blokujemy skrypt i profile ładują się szybko lecz bez mapy.


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce to zablokować to polecam wtyczke adblock dla firefox . Blokujemy skrypt i profile ładują się szybko lecz bez mapy.


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie można zlikwidować tej mapy z profilu użytkowników? Strona odświeża się przez nią koszmarnie. Jak ktoś będzie ciekawy gdzie leży jakieś miasto to sobie google odpali. Tak tylko pytam ...

PS Marqo u Ciebie zwis w stylu "brak odpowiedzi" trwał zaledwie 35s - rekord :nono


900L zbiornika Mitoja 3D już sklejone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie można zlikwidować tej mapy z profilu użytkowników? Strona odświeża się przez nią koszmarnie. Jak ktoś będzie ciekawy gdzie leży jakieś miasto to sobie google odpali. Tak tylko pytam ...

PS Marqo u Ciebie zwis w stylu "brak odpowiedzi" trwał zaledwie 35s - rekord :)


900L zbiornika Mitoja 3D już sklejone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#324399 mallyy :

A czy nie można zlikwidować tej mapy z profilu użytkowników? Strona odświeża się przez nią koszmarnie.

Czytaj post wyżej . Ja tak mam i żadna mapa się nie wczytuje.


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#324399 mallyy :

A czy nie można zlikwidować tej mapy z profilu użytkowników? Strona odświeża się przez nią koszmarnie.

Czytaj post wyżej . Ja tak mam i żadna mapa się nie wczytuje.


Śpiesz się powoli...

56_1245071123.gif

beztytuubvb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.