Skocz do zawartości
giant19s

Grzałka

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś używa może grzałki ATMAN'a dedykowanej typowo do akwarium morskiego?

Obsługa sklepu zapewniała że są lepsze niż Aquela.

Potrafi ktoś powiedzieć coś na temat tych grzałek?

Ewentualnie jaką grzałkę byście polecili.


54 litry od Aquael'a ^^,

Akwarium: 60x30x30, Oświetlenie: 2x Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (aktualnie pusta), HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 24.01.2013 - KONIEC 20.06.2015

30 litrów od Aquael'a ^^,

Akwarium: 30x30x35, Oświetlenie: Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (purigen, chemi pure elite, aniphos, żywa skała) HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 22.07.2011 - KONIEC 26.01.2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem te grzalke na podroz korali z polski do UK :googleye spisala sie dobrze. Zalatuje lekko tandeta ale poki co zlego slowa powiedziec nie moge, choc moczy sie w sumpie dopiero miesiac.


Nadchodzi nowe... :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam grzalke AM TITAN

poza tym "dedykowanej" to brzydkie i niepoprawne tlumaczenie slowa "dedicated".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25

Wiesz troszkę tych grzałek sprzedałem i powiem nie są złe choć zdarzają się sztuki które maja problem z utrzymaniem żądanej temp.Szut już jest lepszy,ale polecam eheim-a służył Ci będzie lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie jest zła ale szału nie ma :o

AM TITAN - nie mogę nigdzie znaleźć grzałki takiej firmy... Domyślam się że to grzałka tytanowa tak?

dieter25 porady sprzedawcy dla sprzedawcy :googleye nie wiem jak w Twoim przypadku ale w moim tam gdzie mniejsza marża tam lepszy towar :waving dobry produkt nie ważne za ile i tak się sprzeda :o


54 litry od Aquael'a ^^,

Akwarium: 60x30x30, Oświetlenie: 2x Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (aktualnie pusta), HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 24.01.2013 - KONIEC 20.06.2015

30 litrów od Aquael'a ^^,

Akwarium: 30x30x35, Oświetlenie: Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (purigen, chemi pure elite, aniphos, żywa skała) HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 22.07.2011 - KONIEC 26.01.2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dieter25
#320369 giant19s :

dieter25 porady sprzedawcy dla sprzedawcy :o nie wiem jak w Twoim przypadku ale w moim tam gdzie mniejsza marża tam lepszy towar :googleye dobry produkt nie ważne za ile i tak się sprzeda :waving

no masz rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#320369 giant19s :AM TITAN - nie mogę nigdzie znaleźć grzałki takiej firmy...

Bo grzałka nazywa się AquaMedic Titanium Heater, a kolega Kidult "pojechał" skrótowo i nie do końca precyzyjnie :googleye

http://reefshop.pl/sklep/index.php?main_page=product_info&cPath=887&products_id=4585

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to właśnie przed chwilą rozgryzłem :googleye

Tylko że ona chyba nie ma termostatu bo widzę że potrzebuje osobnego sterownika temperatury.


54 litry od Aquael'a ^^,

Akwarium: 60x30x30, Oświetlenie: 2x Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (aktualnie pusta), HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 24.01.2013 - KONIEC 20.06.2015

30 litrów od Aquael'a ^^,

Akwarium: 30x30x35, Oświetlenie: Aquael ECOLIGHT DUO (2x11W), Filtracja/Cyrkulacja: Kaskada FNZ3 1200L\H (purigen, chemi pure elite, aniphos, żywa skała) HYDOR Koralia Nano 900, Sól: RedCoral, Odpieniacz: brak, Suplementy: brak

START - 22.07.2011 - KONIEC 26.01.2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.